Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  malatya yeşilyurt belediyesi iletişim

  1 ziyaretçi

  malatya yeşilyurt belediyesi iletişim bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İletişim - Malatya Yeşilyurt Belediyesi

  [email protected]

  [email protected]

  [email protected]

  Yazı kaynağı : www.yesilyurt.bel.tr

  “Çağrı Merkezimiz Ve Whatsapp Hattımızla Hızlı Ve Kalıcı Çözümler Üretiyoruz”

  BAŞKAN ÇINAR, ÇAĞRI MERKEZİ’NDE VATANDAŞLARIN TELEFONLARINA YANIT VERDİ

  Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt’ta vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için Yeşilyurt Belediyesi Basın- Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Çağrı Merkezini ziyaret etti. Başkan Çınar, gelen çağrılara yanıt vererek vatandaşların taleplerini dinledi.

  BAŞKAN ÇINAR TELEFONLARA YANIT VERDİ, İSTEKLERİ DİNLEDİ

  Vatandaşların sorun ve isteklerine daha hızlı bir şekilde hizmet amacıyla kurulan Çağrı Merkezinde görevli personellerle sohbet eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar daha sonra telefonun başına geçerek 444 8 9 10 nolu numarayı arayan vatandaşların isteklerini dinledi.

  Vatandaşlardan gelen çağrılara cevap veren Başkan Çınar’ın telefonun diğer ucunda olduğunu öğrenen vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, samimi diyalogların oluştuğu görüşmelerde vatandaşları dikkatlice dinleyerek not alan Başkan Çınar’da aktarılan talepleri ilgili birimlere yönlendirdi.

  VATANDAŞLAR TALEPLERİNİ BAŞKAN ÇINAR’A İLETTİ

  Yeşilkaynak Mahallesi Namık Kemal Caddesinden arayan Şahin Ayargil isimli mahalle sakini telefona cevap veren kişinin Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar olduğunu öğrenmesiyle birlikte yaşadığı şaşkınlığı gizleyemedi.  Ayargil, yapılan çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, boş alanların vatandaşlar tarafından yanlış kullanılması sonucunda görüntü kirliliğine sebep olduğunu söyledi. Başkan Çınar konuyla ilgili çalışmaların hızlı şekilde yapılacağını belirterek, duyarlılığından dolayı Ayargil’e teşekkür etti. 

  Güngör Caddesi Gülay Sokakta oturan bir başka ilçe sakini ise Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a aktif belediyecilik anlayışını ve yapılan hizmetleri takdirle karşıladığını ifade ederek,  sokak köpekleriyle alakalı denetimlerin arttırılmasını talep etti. Düzenli olarak sokak hayvanlarının denetim ve sağlık taramalarının yapıldığını belirten Başkan Çınar, Veteriner Müdürlüğü ekiplerinin bölgeye yönlendirileceğini, sonucun ise kendilerine bildirileceğini kaydetti.

   “TALEPLERİ KISA SÜREDE ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ”

  444 8 9 10 numaralı Yeşilyurt Belediyesi Çağrı Merkezi’nin haftanın her günü saat 22.00’ye kadar hizmet verdiğini söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar,  “444 8 9 10 numaralı Yeşilyurt Belediyesi Çağrı Merkezimiz ve 532 100 8 9 10 nolu Whatsapp hattımızla hemşerilerimizin taleplerine daha hızlı yanıt veriyoruz.  Gelen talepler birimlere göre düzenlenerek ilgili birimlere ulaştırılıyor. Birimlerimiz gelen talepleri kısa sürede çözüme kavuşturuyor.  Oluşturduğumuz bu sistem sayesinde hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.” dedi.

  “HEMŞERİLERİMİZE KALİTELİ VE PROFESYONEL HİZMET VERİYORUZ”

  Amaçlarının vatandaşlara daha hızlı ve daha kolay hizmet vermek olduğunu hatırlatan Başkan Çınar, “Teknoloji çağını yaşadığımız günümüz dünyasında yenilikleri takip etmek, teknolojik gelişmeleri daha etkin bir şekilde kullanarak vatandaşlarımıza en güzel hizmetleri sunmaya büyük önem veriyoruz.  Çağrı Merkezimiz aracılığıyla Yeşilyurt Belediyesiyle irtibata geçen hemşerilerimiz iş veya işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapma fırsatına ulaşıyorlar. Hemşerilerimizle yapılan tüm görüşmeler hizmet kalite standartları ve iletişim güvenliği nedeniyle kayıt altına alınıyor. Çağrı Merkezi'nce, her işlem mutlaka sonuçlandırılıp, süreçler ve sonuçlar hakkında hemşerilerimiz geri aranarak bilgilendiriliyor. Çağrı Merkezi'ne gelen başvurular sırasında alınan bilgiler ve bu bilgilerin analiz edilmesi sonucunda, ilçe sakinlerimizin ihtiyaçları tespit ediyoruz. Çağrı Merkezi ve Whatsapp uygulaması ile vatandaşlarımız, belediyeye hem çok kolay bir şekilde ulaşabiliyor, hem de hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet alabiliyor” ifadelerini kullandı.

  Yazı kaynağı : www.yesilyurt.bel.tr

  “7/24 Hemşerilerimizin Hizmetindeyiz”

  YEŞİLYURT BELEDİYESİ ÇAĞRI MERKEZİ 7/24 HİZMET VERECEK

  Yeşilyurt Belediyesi 444 8 9 10 nolu Çağrı Merkezi, yeni tip koronavirüs(Covid-19)  salgını nedeniyle dışarıya çıkamayan vatandaşlar, yaşlılar ile kronik hasta ve engellilerin ihtiyaçlarını gidermek amacıyla 7/24 hizmet verecek.

  444 8 9 10 NOLU ÇAĞRI MERKEZİ, 7/24 HİZMET VERECEK

  Yeşilyurt Belediyesinde koronavirüs tedbirlerini genişlettiklerini ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, daha önce 08:00 ile 22:00 arası hizmet veren Çağrı Merkezinin çalışma saatlerini 24 saate çıkardıklarını söyledi.

  “HEMŞERİLERİMİZİN HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN 7/24 GÖREV BAŞINDAYIZ”

  Evden çıkamayan vatandaşların talep ve ihtiyaçlarını gidermek adına Yeşilyurt Belediye ekiplerinin görev başında olduğunu ifade eden Başkan Çınar, “ Yeni tip koronavirüs(Covid-19)  salgını nedeniyle yapılan ‘Evde Kal’ çağrısıyla dışarıya çıkamayan vatandaşlarımız için hizmet alanlarımızı genişletme kararı aldık. Bilindiği üzere vatandaşlarımızın market alış verişlerini dışarıya çıkmadan yapmaları amacıyla ‘Siz İsteyen Biz Getirelim’ projemizi başlatmıştık.  Hemşerilerimizin temel ihtiyaçlarını gidermek amacıyla 0 553 178 33 33 nolu numarayı arayan vatandaşlarımızın gıda ve temizlik başta olmak üzere tüm taleplerini evlerine kadar götürmeye başladık. Kendi içimizde yaptığımız toplantılarımızda, evden dışarıya çıkamayan hemşerilerimizin Belediyemizden taleplerini günün her saatinde rahat ve hızlı bir şekilde ulaştırmalarına destek vermek adına daha önce çalışma saatleri 08:00 ile 22:00 olan Çağrı Merkezimizi 7/24 hizmet verecek şekilde ayarlamasını yaptık. Hemşerilerimizi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada asla yalnız bırakmayacağız, ekiplerimiz yedi gün 24 saat telefon başında bekleyecekler. Yardım çağrısı gelir gelmez harekete geçecekler. İkametlerinden ayrılmalarına kısıtlama ya da yasaklama getirilen vatandaşlarımız 444 8 9 10 nolu Çağrı Merkezimizi arayarak talep ve isteklerini bildirebilecek. Halkımızın tüm ihtiyaçlarının karşılanması noktasında deyim yerindeyse seferberlik ilan ettik. Belediye olarak vatandaşımızla iletişime çok önem veriyoruz. Virüs tehdidi ortadan kalkana kadar 7/24 görev başında olacak olan Çağrı Merkezimiz, hemşerilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve onlara destek olmak için kesintisiz hizmet verecektir. Vatandaşlarımızın sağlık başta olmak üzere tüm temel ihtiyaçlarının karşılanması için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Hep birlikte bu salgının üstesinden geleceğiz.“ dedi.

  Yazı kaynağı : www.yesilyurt.bel.tr

  YEŞİLYURT BELEDİYESİ ÇAĞRI MERKEZİ - MALATYA - YEŞİLYURT - (0422) 377 77 ...

  YEŞİLYURT BELEDİYESİ BEYAZ MASA - MALATYA - YEŞİLYURT - (0422) 377 77 ...

  Yeşilyurt Belediyesi

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap