Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mahmut efendi hazretleri sohbetleri

  1 ziyaretçi

  mahmut efendi hazretleri sohbetleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Efendi Hazretleri Sohbetleri – İsmailağa Câmiası Resmî İnternet Sitesi

  mahmud efendi hazretlerinin sohbetleri – İsmailağa Câmiası Resmî İnternet Sitesi

  Sohbetler Mahmud Efendi Hazretleri 1.cildi Fiyatı - Taksit Seçenekleri

  Sohbetler Mahmut Efendi Hazretleri 9.Cild

  Sohbetler Mahmut Efendi Hazretleri 9.Cild

  Sohbetler 9. Cild


  Bu kıymetli eser muhterem üstadımız 15. asrın müceddidi Mahmud Efendi (Kuddise Sirruhu) Hazretlerinin pazar günü erkek cemaate, pazartesi günü de kadın cemaate, sabah namazından sonra Sultan Selim Camii Şerifi’nde yapmış olduğu vaaz-u nasihatleri cem etmektedir.

  Efendi Hazretlerimiz (Kuddise Sirruhu) , Efendi Babamız Ali Haydar Efendi (küddise sirruhu) Hazretlerinin âdeti üzere pazar sabahı Hatm-i Hacegan’da hafız efendinin okumuş olduğu âyeti kerimelerden ve Mustafa İsmet Garibullah (Büyük Şeyh Efendi) (Kuddise Sirruhu) Hazretlerinin, Risale-i Kutsiyye isimli veciz eserindeki beyitlerden sohbet yaparlardı.

  Bu sohbetler çok gayretli ve fedakâr kardeşlerimiz tarafından bir araya getirilmiş ve siz değerli kardeşlerimizin istifadelerine sunulmuştur.

  Yazı kaynağı : www.yasinyayincilik.com.tr

  Sohbetler | Efendi hz. 9 Cilt Takım

  Sohbetler | Efendi hz. 9 Cilt Takım

  Sohbetler Deri Ciltli| 9 Cilt Takım MahmudUstaosmanoğlu

  Bu kıymetli eser muhterem üstadımız 15. asrın müceddidi Mahmud Efendi (Kuddise Sirruhu) Hazretlerinin pazar günü erkek cemaate, pazartesi günü de kadın cemaate, sabah namazından sonra Sultan Selim Camii Şerifi'nde yapmış olduğu vaaz-u nasihatleri cem etmektedir.

  Efendi Hazretlerimiz (Kuddise Sirruhu) , Efendi Babamız Ali Haydar Efendi (küddise sirruhu) Hazretlerinin âdeti üzere pazar sabahı Hatm-i Hacegan'da hafız efendinin okumuş olduğu âyeti kerimelerden ve Mustafa İsmet Garibullah (Büyük Şeyh Efendi) (Kuddise Sirruhu) Hazretlerinin, Risale-i Kutsiyye isimli veciz eserindeki beyitlerden sohbet yaparlardı.

  Bu sohbetler çok gayretli ve fedakâr kardeşlerimiz tarafından bir araya getirilmiş ve siz değerli kardeşlerimizin istifadelerine sunulmuştur.

  Yazı kaynağı : www.salihkitaplar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap