Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mahkum 4 bölüm full izle tek parça puhutv

  1 ziyaretçi

  mahkum 4 bölüm full izle tek parça puhutv bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mahkum Dizisi 4 Bölüm | FOX

  Mahkum 4. bölüm izle tek parça! Mahkum son bölüm full izle!

  Mahkum 4. b�l�m full izle! Mahkum son b�l�m tek par�a izle!

  Mahkum 4. Bölüm İzle... Fox Mahkum son bölüm izle... Fox Mahkum yeni bölüm tek parça full izle video

  Mahkum 4. Bölüm İzle... Fox Mahkum son bölüm izle... Fox Mahkum yeni bölüm tek parça full izle video

  Mahkum dizisinin merakla beklenen 4. bölümü Fox TV ekranlarında 30 Aralık Perşembe günü yayınlandı. Büyük ses getiren dizinin 4. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizin devamında. Peki 3. bölümde neler olmuştu? 

  Cinayet günü verdiği ifadeyi okuyan Fırat, deliye döner. Suçunu kabullendiği anda Cemre’nin sorduğu sorularla, yeni bir açmazın içinde bulur kendini. Soruşturmayı derinleştirip detayların peşine takılan Cemre, yeni ipuçlarıyla Tahir’in karşısına çıkar. Savaş Yesari rolünü başarılı şekilde sürdüren Barış, babasının talimatı ile yeni bir sınavla karşı karşıya kalır. Eskrim sporunda başarılı olan Savaş’ın yerine, bir şampiyonla karşı karşıya gelecektir. Gösteriye hazırlanırken hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

  MAHKUM DİZİSİNİN KONUSU

  İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önde gelen ailelerinden olan Yesari'lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari'nin davasıdır… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

  MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI

  Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış yer alıyor.

  Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu dizinin senaryosunu Uğraş Güneş uyarladı.

  MAHKUM 4. BÖLÜM LİNKİ FULL İZLE

  Mahkum dizisinin 30 Aralık 2021 günü yayınlanan 4. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

  Yazı kaynağı : haberglobal.com.tr

  FOX TV Mahkum 4. bölüm full, tek parça izle | Mahkum son bölüm Youtube izle

  FOX TV Mahkum 4. bölüm full, tek parça izle | Mahkum son bölüm Youtube izle

  İlk üç bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran Mahkum dizisi 4. bölümüyle FOX TV ekranlarına geliyor. Dizinin heyecan dolu yeni bölümünü kaçırmadan izlemek isteyenler haberimizde bulunan FOX TV Mahkum 4. bölüm full, tek parça izle | Mahkum son bölüm Youtube izle linklerine ulaşabilir...

  FOX TV MAHKUM 4. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE | MAHKUM SON BÖLÜM YOUTUBE İZLE

  Hücre duvarına kazıdığı ipuçlarının peşinde olan Fırat, Hacı’yı köşe bucak arar. İpuçlarını vermeye kolay kolay niyetli olmayan Hacı, Fırat’ı büyük riske sokacak isteklerin peşindedir. Fırat bir yandan ipuçlarını kovalarken diğer tarafta Cemre, davanın seyrini değiştirecek bir hamle yapar. Yeniden olay yeri canlandırma için savcılığı büyük baskı altına almıştır.

  FOX TV Mahkum 4. bölüm full, tek parça izle | Mahkum son bölüm Youtube izle

  Savaş’ın geçmişinden gelen gizemli kadın Ferda, Barış’ın hayatını allak bullak eder. Zarfları kimin yolladığını çözmeye çalışırken, bir de bu kadının ortaya çıkması Barış’ı iyiden iyiye köşeye sıkıştırır. Yoksa o zarfları yollayan Ferda mıdır? Barış, Sasha’nın da yardımıyla bu çok bilinmeyenli denklemi çözme mücadelesine girişir…

  FOX TV MAHKUM 4. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

  MAHKUM SON BÖLÜM YOUTUBE İZLE

  FOX TV Mahkum 4. bölüm full, tek parça izle | Mahkum son bölüm Youtube izle

  Yazı kaynağı : www.bolgegundem.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap