Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mahkum 26 bölüm izle full hd tek parça

  1 ziyaretçi

  mahkum 26 bölüm izle full hd tek parça bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mahkum Dizisi - Bölümleri | FOX

  Mahkum 26.Bölüm izle

  Mahkum 26.Bölüm izle

  Mahkum 26.Bölüm izle

  Mahkum 26.Bölüm

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.pw

  Mahkum 26. Bölüm izle

  Mahkum 26. Bölüm izle

  Mahkum Hakkında

  Fox Tv ekranlarının aksiyon, dram konulu dizisi Mahkum, İstanbul Başsavcısı Fırat Bulut'un dramatik hikayesni anlatmaktadır. İlk olarak Kasım 2021 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan Mahkum, Innocent Defendant dizisinden uyarlanarak ekranlara getirilmiştir. Mf Yapım öncülüğünde yayınlanan Mahkum yapımcılığın Fatih Aksoy üstlenirken, senaryosunda ise Uğraş Güneş yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu Mahkum dizisinin çekimleri ise İstanbul'da gerçekleştirilmektedir.

  Başrollerinde Onur Tuna, Hande Erçel, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova'nın yer aldığı Fox tv yapımı Mahkum oyuncu kadrosunda, Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay yer almaktadır.

  Mahkum dizisi konusu

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Fırat Bulut... Bir sabah gözlerini açtığında kendisini bir hücrede ölüme terkedilmiş şekilde bulur. Öncesine dair hiç birşey hatırlamayan Fırat Bulut, eşini ve kızını öldürmekle yargılanmaktadır. Masum olduğunu kanıtlaması için hafızasının yerine gelmesi gerekmektedir. Ancak en ufak birşey dahi hatırlayamayan Fırat Bulut için idam kararı verilmiştir. Peki başsavcı Fırat, masum olduğunu kanıtlayabilecek mi? İyi Seyirler.

  Mahkum dizisi karakterleri

  Fırat Bulut (Onur Tuna)

  İstanbul Başsavcısı Fırat Bulut, başarılı bir savcıdır. Eşi ve kızı ile mutlu bir aile tablosu vardır. Ancak bir sabah uyandığında eşini ve 5 yaşındaki kızını öldürmekten yargılandığını öğrenir. Oldukça yoğun bir iş hayatı olan Fırat eşini ve kızını herşeyden çok sevmektedir. Ancak üstlendiği bir dava nedeni ile bir sabah uyandığında bambaşka bir hayat ile karşı karşıya kalacaktır.

  Zeynep Bulut (Alara Bozbey)

  İstanbul Başsavcısı Fırat Bulut'un eşi. Güzel ve alımlı bir kadındır. Eşinin yoğun iş temposu nedeni ile yalnız kaldığını düşünür ancak kızı ile mutlu bir hayat sürmektedir. Bir gece evinde Barış Yesari tarafından bıçaklanarak öldürülür.

  Nazlı Bulut (Alya Sude Mazak)

  Zeynep ile Fırat'ın 5 yaşındaki kızları.

  Barış Yaseri (ismail Hacıoğlu)

  Türkiye'nin sayılı zenginlerinden. Lise eğitimini babasının zoruyla bitirmiş, üniversiteyi yarıda bırakmış, serseri, sorumsuz bir kişidir. Bu kendini bilmez kişiliği yüzünden aşık olduğu kadın Büge'yi kaybetmek zorunda kalmıştır.

  Yazı kaynağı : diziizle.top

  Mahkum izle Son Bölüm Full Fox Tv | TvDiziler.Co

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap