Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  müge anlı sinan öldü mü son dakika

  1 ziyaretçi

  müge anlı sinan öldü mü son dakika bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Müge Anlı Sinan öldü mü, intihar mı etti? Müge Anlı Sinan ne oldu, nerede?

  Müge Anlı Sinan Sardoğan’ın sağlık durumu nasıl, YAŞIYOR MU? Kayıp Arife Gökçe bulundu mu? Sinan Sardoğan öldü mü, intihar mı etti? - Galeri - Takvim

  Müge Anlı Sinan Sardoğan’ın sağlık durumu nasıl, YAŞIYOR MU? Kayıp Arife Gökçe bulundu mu? Sinan Sardoğan öldü mü, intihar mı etti? - Galeri - Takvim

  SİNAN SARDOĞAN ÖLDÜ MÜ, İNTİHAR MI ETTİ?

  Tüm Türkiye'nin 'Sapık Sinan' olarak tanıdığı Sinan Sardoğan hakkında 'öldü, intihar etti' şeklinde iddialar ortaya atılmıştı. Bir kaç gündür sosyal medyada gündeme gelen iddiaların asılsız olduğu öğrenildi.

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Müge Anlı'da gündem olan Sinan Sardoğan intihar mi etti, öldü mü, yaşıyor mu?

  Müge Anlı'da gündem olan Sinan Sardoğan intihar mi etti, öldü mü, yaşıyor mu?

  ÇOCUKLARININ YANINDA DÖVMÜŞ

  Kemal Karaaslan canlı yayında Sinan Sardoğan'ın Arife Gökçe'den önce de kendi eşi Fatma Karaaslan'ı taciz ettiğini anlattı. Sinan, evli ve çocuklu Fatma Karaaslan'ın önce cinsel içerikli mesajlarla taciz etmiş. Kemal Karaaslan şikayetçi olunca karakolda ifadesi alınıp serbest bırakılmış. Ama Sinan sapkınlıklarına devam etmiş hatta daha ileri boyuta taşımış. Fatma Karaaslan'ı çocuklarının yanında dövmüş, annesinin başını yarmış.

  BÜYÜK ARAMA BAŞLATILDI

  Jandarma Türkiye'nin ilk su altı kadavra köpeği "Mavi" ile arama başlatıldı. Arama kapsamında Arife Gökçe'yi bulmak için kaybolduğu köyünün her tarafı adım adım arandı. Ayrıca su altı arama timi de Arife Gökçe'nin şüpheli kaybıyla ilgili Almus Barajı'nda da arama yaptı. Bununla birlikte şüpheli Sinan Sardoğan'la ilgili kan donduran yeni iddialar ortaya çıktı.

  Yayına bağlanan mağdurlardan biri Sinan'ın İETT otobüsünde kayınvalidesine telefondan açtığı cinsel içerikli filmi gösterdiğini, kendilerini gittikleri hastaneye kadar takip ettiklerini söyledi. Takip edildiklerini fark ettiğinde ise Sarıdoğan'ı darp ettiğini anlattı.

  Yine yayına bağlanan Sinan'ın asker arkadaşı ise Sinan'ın takıntılı ve kindar olduğunu belirtti.

  Yayına bağlanan bir başka mağdur ise annesinin şehirlerarası terminalde Sinan'a acıyıp tost aldığını bu sırada Sinan'ın annesine cinsel tacizde bulunduğunu söyledi.

  SİNAN SARDOĞAN İNTİHAR MI ETTİ?

  İstanbul Avcılar'da çocuğa cinsel saldırı iddiasıyla ilgili tutuklanan Sinan Sardoğan'ın cezaevinde intihar ettiği iddiası sosyal medyada hafta sonu en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Ancak iddiayla ilgili bir doğrulama gelmedi.

  Sinan Sardoğan'nın metris cezaevinde yattığı ve herhangi bir sağlık sorununun olmadığı öğrenildi.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Müge Anlı'daki Sinan intihar mı etti? O haberlerden sonra yeni gelişme! Türkiye günlerce konuşmuştu

  Müge Anlı'daki Sinan intihar mı etti? O haberlerden sonra yeni gelişme! Türkiye günlerce konuşmuştu

  Türkiye bir süredir Müge Anlı'nın programındaki Sinan Sardoğan'ın konuşuyor. Tokat'ta evli ve 5 çocuk annesi 64 yaşındaki Arife Gökçe'den bir aydır haber alınamıyor. Almus ilçesine bağlı Ataköy beldesinde yaşayan Arife Gökçe'nin kaybolmasının ardından ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuştu. Programda, köydeki Sinan Sardoğan'ın Arife Gökçe de aralarında olmak üzere pek çok yaşlı kadınlara cinsel içerikli mesajlar gönderdiği ortaya çıkmıştı. Bu gelişmenin ardından Sinan da programa katılmış ve günlerce programda tartışmalara yol açan sözler sarf etmişti. Hakkında pek çok ihbar gelen Sinan bir anda Türkiye'nin gündemine otururken kayıp Arife Gökçe ile ilgili bir sonuca ulaşılamamış ancak Sinan şüpheleri üzerine çekmişti. Program devam ederken Sinan küçük bir çocuğa cinsel istismar iddiasıyla gözaltına alınmış ve tutuklanmıştı. Son günlerde Sinan'ın cezaevinde intihar ettiğine dair sosyal medya paylaşımları yapılıyordu. O söylentilere açıklık getirildi. Peki, Sinan intihar mı etti? Sinan Sardoğan öldü mü? İşte detaylar...

  c0c0a820-f28a-41e9-a10c-630aa794b99b

  ARİFE GÖKÇE OLAYINDA CİNAYET ŞÜPHESİ

  Almus ilçesine bağlı Ataköy beldesinde yaşayan evli ve 5 çocuk annesi Arife Gökçe (64), 17 Aralık 2022 tarihinde kayboldu.

  e43741bd-2ad6-4faf-af03-46fa2ba52974

  Fikri Gökçe’nin eve geldiğinde eşini bulamaması üzerine AFAD ve Jandarma ekipleri arama yaptı. Kadavra ve iz takip köpekleri ile bölgede çalışma yapıldı.

  4be1fae4-ae13-49d7-ab71-b6e86c05ecb7

  Arazide yürütülen arama çalışmalarda bir bulguya rastlanmadı. Cinayet şüphesi üzerinde duran ekipler, çalışmalarına bu yönde ağırlık verdi.

  6bb01263-7d47-4286-865c-db04f3e9a9b2

  Tokat İl Jandarma Komutanlığı tarafından kurulan özel ekip teknik çalışmalara ağırlık verdi.

  6f31d783-1e11-40f5-a349-e554363cd1a2

  e3ee7c61-fdd7-4646-bd06-8c0858f712e6

  SİNAN İNTİHAR MI ETTİ? SİNAN SARDOĞAN ÖLDÜ MÜ?

  Yaşlı kadına mesaj atarak rahatsız eden şüpheli Sinan Sardoğan, çelişkili ifadeleri sonucu gözaltına alındı.

  m1

  Bir süre sonra serbest bırakılan şahsın birçok kadına cinsel içerikli mesajlar attığı ortaya çıktı. İstanbul’da 2018 yılında küçük yaşta bir çocuğa istismar iddiasıyla gözaltına alınan şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

  m2

  Yaklaşık 10 gündür cezaevinde olan Sinan Sardoğan'ın intihar ettiği yönünde sosyal medyada yapılan paylaşımlar ise doğrulanmadı. Dolayısıyla şüpheli Sinan Sardoğan'ın cezaevinde intihar ettiği haberleri asılsız çıktı.

  Kaynak: İHA

  m3


  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap