Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  müge anlı derya yalçınkaya intiharı

  1 ziyaretçi

  müge anlı derya yalçınkaya intiharı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  SON DAKİKA: Müge Anlı’daki Selim Yalçınkaya cinayetinde eşi Derya’nın müstehcen mesajları ifşa olmuştu... Soruşturma derinleşiyor: ’Ölüler de güler’ - Galeri - Takvim

  SON DAKİKA: Müge Anlı’daki Selim Yalçınkaya cinayetinde eşi Derya’nın müstehcen mesajları ifşa olmuştu... Soruşturma derinleşiyor: ’Ölüler de güler’ - Galeri - Takvim

  SELİM YALÇINKAYA CİNAYETİNDE KATİL KİM?

  Yazışmalarındaki müsatehcen mesajların ortaya çıkması, "ölüler de güler" paylaşımı ve eşi 23 yaşındaki Selim Yalçınkaya'nın başına bir cisimle vurularak öldürülmesi hakkında Müge Anlı'da günlerdir söyledikleri dikkatle izlenen Derya Yalçınkaya ve olay hakkında yeni detaylar ortaya çıkıyor. Soruşturma derinleştirildi.

  Müge Anlı'daki Derya'dan itiraf! Müstehcen mesajlar ifşa olmuştu...

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Müge Anlı Derya Yalçınkaya kimdir? Selim Yalçınkaya olayı nedir? Derya Yalçınkaya'nın mesajları deşifre oldu, soruşturma derinleşti!

  Müge Anlı Derya Yalçınkaya kimdir? Selim Yalçınkaya olayı nedir? Derya Yalçınkaya'nın mesajları deşifre oldu, soruşturma derinleşti!

  Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Ankara'da evinin garajında başına sert bir cisimle vurulmuş halde ölü bulunan Selim Yalçınkaya'nın ölümü aydınlatılamaya çalışılıyor. Video sonrasında ihanet yazışmalarının çıkması Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın soruşturmayı derinleştirmesine neden oldu.

  Derya Yalçınkaya olayı: Mesajlar deşifre oldu, soruşturma derinleşti!

  Ankara'da evinin garajında başına sert bir cisimle vurulmuş halde ölü bulunan 23 yaşındaki Selim Yalçınkaya cinayetinde eski eş Derya'nın, Selim'in öldüğü gün sosyal medya hesabından 'ölüler de güler' etiketi ile bir video paylaştığı ortaya çıkmıştı. Sonrasında ihanet yazışmaları deşifre oldu.

  Ankara'nın Mamak ilçesinde 11 Ağustos'ta meydana gelen olayda 23 yaşındaki bir çocuk babası Selim Yalçınkaya evinin garajında ölü bulundu. Yakınlarının ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri Yalçınkaya'nın başına sert bir cisimle vurularak öldürüldüğünü tespit etti.

  Yalçınkaya'nın ailesi eski gelinleri Derya Yalçınkaya'dan şüphelenerek cinayeti kendisinin işlemiş olabileceğini iddia etti.

  Derya'nın Selim'in öldüğü gün "ölüler de güler" etiketiyle sosyal medya paylaşımları ortaya çıkarken, daha sonra da ihanet yazışmaları ifşa oldu.

  Müstehcen mesajları ve paylaşımlarıyla gündem de olan Derya son olarak da "Öyle fotoğraflar yok" demesine rağmen başka bir erkekle görüntülü konuşurken çekilen fotoğrafları çıktı. Derya "Erdoğan'la o fotoğrafım var benim. Mahkemede yalan söyledim" derken, Selim'in eski eşi tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

  Müge Anlı, "Derya senin bu karı koca mesajların var. Ben senin 2 katın yaşındayım. Ben hiç kimseyle böyle konuşamam, ne eşimle konuşabilirim, ne bir kız arkadaşımla konuşabilirim...

  Hele ki eşime bu kadar böyle yaşadığım ilişkinin ayrıntılarını anlatmak. Kızım siz ne yiyip ne içiyorsunuz?" sözlerini kullandı.

  İhanet mesajlarını kabul eden Derya Hanım "Ben kocamla her şeyi konuşuyordum. Psikolojim bozuktu. Benim attığım mesajları kırpmışlar. Adıma sahte hesaplar açılmış, ben bunları bu şekilde yazmamıştım" dedi. Canlı yayında sinirlerine hakim olamayan Anlı, sözlerine şöyle devam etti: "Sen bunları yazarak neyi hedefliyordun? Gelsin seni öldürsün mü gitsin o adamı mı öldürmesini hedefliyordun? Şu yaştaki halimle, özgürlüğü seven biri olarak söyleyeyim, kocam bunları yazsa bilmiyorum gözüm görür mü. Senin kafan kırık mı? Amacın ne?"

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Derya Yalçınkaya kimdir, kaç yaşında? Müge Anlı Derya Yalçınkaya olayı nedir? Selim Yalçınkaya'yı kim öldürdü?

  Derya Yalçınkaya kimdir, kaç yaşında? Müge Anlı Derya Yalçınkaya olayı nedir? Selim Yalçınkaya'yı kim öldürdü?

  Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına katılan aile oğulları Selim Yalçınkaya'nın öldürülmesiyle ilgili eski gelinlerini suçladı. Stüdyoda gergin dakikalar yaşanırken, olay sonrası sosyal medyada da olayla ilgili birçok paylaşım yapıldı. Bazı mesajlarla stüdyoya gelen Anlı ise ara ara sinirlerine hakim olmada zorluk çekti. 

  MÜGE ANLI SELİM YALÇINKAYA CİNAYETİ NEDİR?

  Selim Yalçınkaya 11 Ağustos 2022 tarihinde evinin garajında öldürüldü. Olay yerinde herhangi bir tüfek veya kesici alet bulunmaması sonrası Adli Tıp Kurumu cinayetin demir ve benzeri bir cisimler gerçekleşmiş olabileceği üzerinde duruldu. Olay sonrası 1 çocuk babası Selim'in ailesi eski gelinlerinden şüphelendikleri için Müge Anlı'ya başvurdu. 14 Kasım tarihinde yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Derya Yalçınkaya itirafta bulundu. Yalçınkaya, "Mahkemede korktuğum için yalan söyledim, çocuğumu bana göstermezler diye ama o fotoğraf bana ait. Erdoğan’la fotoğraflarım olduğu doğru" dedi. 

  DERYA YALÇINKAYA KİMDİR?

  Müge Anlı'da gündeme gelen Derya Yalçınkaya, Selim Yalçınkaya'nın eski eşidir. Selim'in ailesinin baş şüpheli olarak gösterdiği Derya'nın sosyal medya paylaşımı ise kafa karıştırdı. Derya Yalçınkaya'nın eşinin öldürüldüğü gün TikTok'ta 'Ölüler de güler' etiketiyle yaptığı paylaşımı merak uyandırdı. Canlı yayında ara ara sinirlerine hakim olamayan Müge Anlı,  "Bu nasıl bir tesadüf. Etiketi de ölüler de güler ve o güne denk geliyor?" sorusunu sordu. Derya Yalçınkaya soruya: "Benim yaşayan ölüden farkım yoktu. Yaptığım hatadan dolayı zaten sıkıntılıydım ama bir yandan da kendi duygularımı ben öyle ifade ediyordum ve ölüden bir farkım yoktu." sözleriyle cevap verdi. Bu konuşmalar sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Son olarak çocuğuyla Müge Anlı'da buluşan Derya Yalçınkaya 2 gündür yayında yer almıyor. 

  Olay sonrası bazı sosyal medya paylaşımları;

  Yazı kaynağı : www.tgrthaber.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap