Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  müge anlı antalyada kaybolan adam

  1 ziyaretçi

  müge anlı antalyada kaybolan adam bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Müge Anlı’dan Alanya’da kaybolan emlakçı için çağrı

  Müge Anlı’dan Alanya’da kaybolan emlakçı için çağrı

  Yazı kaynağı : www.gercekalanya.com

  Alanya'da kaybolan emlakçının ailesi Müge Anlı’ya başvurdu

  Alanya'da kaybolan emlakçının ailesi Müge Anlı’ya başvurdu

  Yazı kaynağı : www.gercekalanya.com

  Müge Anlı son bölümde Antalya Kepez’de aranan Asım Bayram hakkında son gelişmeler! 1 Mart Müge Anlı son bölüm izle videosunu izle | Takvim TV

  Kayıp Yaşlı Adamın Cansız Bedenine Canlı Yayında Ulaşıldı - Dailymotion Video

  Müge Anlı Mervenur Polat son dakika olayları! Antalya'da kaybolan Mervenur Polat bulundu mu?

  Müge Anlı Mervenur Polat son dakika olayları! Antalya'da kaybolan Mervenur Polat bulundu mu?

  Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor... Bu kapsamda merak edilen konulardan biri de Mervenur Polat oldu.

  19 Ekim 2020 tarihinde evden çıkan Mervenur Polat, ailesiyle birlikte Antalya Kepez'de yaşıyordu.

  Antalya'da yaşayan 20 yaşındaki Mervenur Polat, 19 Ekim'de Antalya'daki bir iş hanında kayboldu. Genç kızın Kayseri'de oturan ablası Ebru Köse, Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Son görüldüğü iş hanındaki esnaflar ve görgü tanığı Halil İbrahim Şahin konuştu. Kaldığı handa kötü şeyler yaşadığı düşünülen Mervenur Polat'ın tecavüze uğradığı iddia edildi.

  4 aydır haber alınamayan bir çocuk annesi Mervenur Polat'ın madde kullanan bir grubun yaşadığı evde kaldığı ortaya çıkmıştı. İş hanında ev olarak kullanılan iş yerine gidip gelen ve olaya tanık olanlar Müge Anlı'ya konuştu.

  Mervenur Polat'ı son gören kişi olan Gökhan Hamurcu'nun ifadeleri ise şüpheleri arttırdı. Mervenur'un evin sahibi Cüneyt tarafından tecavüze uğradığını ve ağladığını belirten Hamurcu'nun o sahneyi görünce 6 metre yükseklikten atlayarak kaçtığını söylemesi inandırıcı bulunmadı.

  Olaya tanık olan diğer iki isim ise Ferdi ve İbrahim, Gökhan'ı tedirgin gördüklerini belirtti. Madde bulmak için hana giden Mervenur Polat'ın yüksek dozdan öldüğü veya öldürülmüş olabileceği üzerinde duruluyor.

  20 yaşındaki Mervenur Polat daha önce bir evlilik yaptı ve bir çocuğu vardı. Boşandıktan sonra ailesiyle yaşamaya devam eden Mervenur Polat, bir otelde çalışıyordu.

  Mervenur Polat'ı bulmak için stüdyoya gelen ablası. Mervenur'un madde bağımlısı kişilerle tanıştıktan sonra hayatının değiştiğini ve 4 aydır kendisine ulaşılamadığını söyledi. 20 yaşındaki Mervenur Polat'ın 15 yaşında kaçarak evlendiği, ardından anne evine geri döndüğü ve şuanda 5 yaşında bir oğlu olduğunu söyleyen ablası, yeğenine annesinin baktığını söyledi.

  4 aydır kayıp olan ve stüdyoya gelen üç gencin Mervenur ile ilgili anlattıkları herkesi şoka uğrattı. Şüpheli isimlerden olan Cüneyt isimli şahıs ise henüz Mervenur'un kaybı ile ilgili açıklama yapmadı. Mervenur Polat'a ne olduğu ile ilgili ipuçları toplanmaya çalışılıyor.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap