Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  müdafaa i islam hareketi

  1 ziyaretçi

  müdafaa i islam hareketi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Müdafaa-i islam Hareketi (@mudafaiislamhareketi) is on Instagram

  müdafaa-i islam hareketi

  Müdafaa-i İslam Hareketi'nden sert tepki! Çince durak isimlerini birer birer söktüler

  Müdafaa-i İslam Hareketi'nden sert tepki! Çince durak isimlerini birer birer söktüler

   Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

  CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın Çin ile yaptığı dostluk anlaşması gereği bazı tramvay ve metro duraklarına Çince tabelalar koymasına bir tepki de Müdafaa-i İslam Hareketi'nden geldi.

  Yerine Doğu Türkistan bayrağı astılar

  Müdafaa-i İslam Hareketi üyeleri, bazı metro ve tramvay duraklarına yapıştırılan Çince durak isimlerini sökerek yerine Doğu Türkistan Bayrağı astı.

  Müdafaa-i İslam Hareketi Genel Koordinatörü İbrahim Ceylan, Doğu Türkistan'da zulüm gören Müslümanlar için çağrıda bulunarak, "Türkistan'da 30 milyon Müslüman, Ateist olmak için zorlanıyor." dedi. Ceylan, kamuoyuna şu soruyu yöneltti: "Yüzlerce Sivil Toplum Kuruluşu, onlarca yazılı görsel medya ve İslam Coğrafyası'nın Müslümanları nerede?"

  Çocukları ailelerinden ayırarak yetimhanelere yerleştiriyorlar

  Çin tarafından ebeveynleri zorla gözaltına alınan ailelerin çocukları, isimleri değiştirilerek yetimhanelere yerleştiriliyor." diyen Ceylan, "Ebeveynleri hala hayatta olsalar bile, çocuklar için 'yetim' denilerek yeni belgeler veriliyor. Yetimhanelerde onları Mao'cu olarak yetiştiriyorlar." ifadelerini kullandı.

  Türkistan'ı mahşer yerine çevirdiler

  Türkmen erkeklerin öldürüldüğünü, öldürülmeyenlerin de hapse atıldığını belirten Ceylan, şunları söyledi:

  "Bin yıldır Çin'e direnen Türkistan'lı kahramanların yok olmasına sessiz kalırsak, İslam Dünyası ikinci Moğol faciası yaşayabilir. Çin, sessiz sedasız İslam'ın bin yıllık cephesi Türkistan'ı zulüm mahşerine çevirdi. Erkekler ya mezarda ya da zindanda." 'Çin malları almak ya da satmak caiz değildir'

  "İçinde bulunduğumuz şu aşamada Çin malları almak ya da satmak caiz değildir.

  Müslüman iş adamları alternatif ürünler imal etmek için seferber olmalıdır. Çin, Ümmet'in yürekli evlatlarını sessizce yok ediyor. Çocuklarsa bir yalnızlıklarına bir de babalarına ağlıyor."

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Müdafaa-i İslam Hareketi Başkanı Erdem Özveren'den (H)adi Özışık’a tepki

  Müdafaa-i İslam Hareketi Başkanı Erdem Özveren'den (H)adi Özışık’a tepki

  Müdafaa-i İslam Hareketi derneği başkanı Erdem Özveren İslam Hukuku Profesörü Mehmet Boynukalın'ı seviyesiz bir uslüpla hedef alan (H)adi Özışık'a sosyal medyadan tepki gösterdi

  Sosyal Medya Hesabından yayınlanan gönderi'de 

  "Bir İmamın Görevinin Sadece 5 Vakit Namaz Kıldırmak ve Cuma Namazında Cemaatin Önüne Geçmek olduğunu Zanneden. İslâm 'ın Hükümlerinin Sadece Camide Geçerli olduğunu Zanneden , Siyasetçilere Yağ Yakıcam , Yaranacağım , Makam-Mevki Kazanacağım Derken Cehâletini Bayrak Yapıp Sallayan (H)adi Beye Bir Kaç Soru Soralım.

  İmam Efendiye Siyasetçimisin ? Diye Soruyorsun Peki Sen Siyasetçimisin ? Yoksa Gazeteci mi ? İslam Düşmanı Sözcünün , Hakk Tv 'nin Ağzıyla Hocaefendiye Saldırıyorsun Sen Avukat mısın ?

  Hocaya gelince Hoca İslam Hukuku Alanında Doktora Yapmış Bir Profesör ve Hukuk Alanında Konuşulacak ise ilk Söz Hakkı Tanınması Gerekenlerden , Bu Gücü Nereden Alıyor ? Diyorsun ya ! ALLAH ve Rasulünden Alıyor , Sen Niçin Rahatsız oluyorsun Ey (H)adi "
   yer verdi

  Kısa Sürede Yüzbinlere Ulaştı 

  Yazı kaynağı : www.dirayethaber.com

  Pin on bebeğim

  Müdafaa-i İslam Hareketi'nden "Sapkınlığa geçit yok" çağrısı

  Müdafaa-i İslam Hareketi'nden

  İstanbul Emniyeti Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne bağlı polisler, sözde yürüyüşün yapılacağı alanda önlem aldı. 

  Öte yandan Beyoğlu Kaymakamlığı, yasak kararını internet sitesinde yayınlamadı. Etkinliklerin yapılacağı bir diğer yer olan Kadıköy'de ise kaymakamlık yasak kararını internet sitesinde yayınladı.

  Kaymakamlık kararında şu ifadeler yer aldı:

  "İdaremiz dahilinde gerçekleşebilecek olaylar ile alakalı yapılan çalışmalar sonucunda; 21.06.2022 ( Salı) ve 23.06.2022 (Perşembe) günü “30. İstanbul LGBTİ+Onur Haftası” konulu toplanma, basın açıklaması, yürüyüş, bildiri dağıtımı vb. etkinlikleri yapılacağı şeklinde bilgiler elde edilmiştir.

  İlçemiz sınırları dahilinde huzur, güvenlik ve esenliğin korunması ve suç işlenmesinin önlenmesi amacıyla; yapılmak istenilen eylem ve etkinlik, 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'nun 17. Maddesi ve 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 32/ç maddesine istinaden Kaymakamlığımızca idaremiz dahilinde bulunan tüm açık ve kapalı alanlarda 21.06.2022 günü saat: 00.01’ den – 27.06.2022 günü saat:23.59’a kadar 7(Yedi) gün süreyle YASAKLANMIŞTIR."

  DUYARLI GRUPLARDAN KARŞI YÜRÜYÜŞ

  Sağkın grupların yürüyüşüne tepki gösteren Müdafaa-i İslam Hareketi "Aileni, Neslini ve Şehrini Koru Sapkınlığa DUR de !.." ifadeleriyle eylem çağrısı yaptı.

  Müdafaa-i İslam Hareketi yürüyüşün yapılacağı gün olan 26 Haziran Pazar günü saat 14.53'te Taksim'e çağrı yaptı. 

  Yazı kaynağı : www.gaste24.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap