Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  love with benefits the series türkçe altyazılı izle

  1 ziyaretçi

  love with benefits the series türkçe altyazılı izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Love With Benefits (2021)

  Friend Forever The Series

  Ülke: Tayland
  Oyuncular: Leo Peerapun, Tai Thanaphat, Bank Nuttawatt, Heart Suphawat, Jeng Chotipat, Chat Wasutha
  Bölüm Sayısı: 12
  Çıkış Tarihi: 2020
  Tür: BL, İş, Romantizm, Komedi, Müzik

  Konu: Tan ve Oil çocukluk arkadaşlarıdır. Oil’in ailesi yurt dışına çalışmaya gidince Tan ile yaşamaya başlar ve beraber büyürler. Tan her zaman Oil’i kışkırtmayı sevip, sataşsa da zaman geçtikçe duygularına hakim olamaz.

  *DİZİ TELİF HAKKI SEBEBİYLE ASKIYA ALINMIŞTIR.

  Bölümler;

  1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5.BÖLÜM 6. BÖLÜM 7. BÖLÜM 8. BÖLÜM 9. BÖLÜM 10. BÖLÜM

  Yazı kaynağı : www.morfansub.com

  Planlanan Seriler: Dizi/Film

  My Ride The Series

  Ülke: Tayland
  Oyuncular:
  Bölüm Sayısı: 8

  Çıkış Tarihi: (Dizi çekimi askıya alınmıştır.)

  Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

  Konu: Biri doktor, diğeri ise şoför olan iki farklı hayat… Doktor Tawan erkek arkadaşını eve bırakması için Mork’u kendilerine şoför olarak tutar ve böylece ikisi tanışmış olur. Bir gün Mork kasıtlı olarak Doktor Tawan’ı eve geç götürünce, Tawan erkek arkadaşının onu aldattığını öğrenir. Duygusal açıdan çöküntü yaşayan doktora, başından beri onunla ilgilenen Mork destek olur.

  The Miracle Of Teddy Bear

  Ülke: Tayland
  Oyuncular: Sarin Inpitar Ronnakiat, Job Thuchapon, Tee Thanapon , First Parada , Judo Tantachj
  Bölüm Sayısı: ?

  Çıkış Tarihi: 2021

  Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

  Konu: Taohu büyük beyaz bir oyuncak ayıdır ve on yıldır Nat’i rahatlatan bir nesnedir. Ancak sıradan bir oyuncak ayı değildir, evin içindeki diğer nesnelerle konuşabilme yetisi vardır. Bir gün, Nat fark etmeden, oyuncak ayı mucizevi bir şekilde genç bir adama dönüşür ancak kendi ile ilgili hiçbir şey hatırlamamaktadır. Taohu kendi geçmişini ararken, sahibinin ailesiyle ilgili kara bir geçmiş ile bağlantılı olduğunu fark edince işler daha da çıkmaza girmeye başlar. Çabuk olmalıdır çünkü insan olarak zamanı azalmaktadır. Geçmişindeki sırlara açığa çıkarmayı istiyordur ancak en çok sevdiği kişiyle de yakın olmak da istiyordur. Taohu sorularına cevap bulup geçmişindeki sır perdesini ortadan kaldırabilecek midir?  Dileklerini yerine getirebilecek başka bir mucize olacak mıdır?

  Between Us The Series

  Ülke: Tayland
  Oyuncular: Boun Noppanut Guntachai, Prem Warut Chawalitrujiwong, Ohm Thitiwat Ritprasert, Fluke Natouch Siripongthon 
  Bölüm Sayısı: –

  Çıkış Tarihi: 2021

  Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

  Konu: Until We Meet Again (2019) yapımı dizinin yan serisidir. Win ve Team’in birbirlerini nasıl yüzme kulübünde tanıdıklarını ve sonunda ilişkilerinin nasıl boyut aldığını konu alır.  Win, Team’in küçüklükten yaşadığı çocukluk travmasına çözüm bulmaya çalışırken team ise Win’e nasıl ihtiyaç duyulabileceğini ve nasıl istenileceğini öğretecektir.

  Winner Is King (Sha Po Lang)

  Ülke: Çin
  Oyuncular: Tan Jian Ci, Chen Zhe Yuan, Li Hong Yi, Sun An Ke
  Bölüm Sayısı: 45

  Çıkış Tarihi: 2021 (Tahmini)

  Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

  Konu: Büyük Liang Hanedanlığı zamanlarında insanlar yaşamlarını, gücünü Violet Buhar Altını denilen bir yakıttan alan buhar makineleri ile sürdürüyordu. Küçük bir kasabada yaşayan Chang Geng, annesiyle pek yakın sayılmazdı üvey babası ise yılın çoğu zamanında ortada olmayan biriydi. Yakın olduğu kişiler ise iki küçük çocuk, kasaba öğretmeni ve manevi babasıydı. Ama bütün hayatı Barbar İnsan Kabilesinin kasabalarını işgal etmeye çalışmasıyla tepetaklak olmaya başladı. Chang Geng’in bütün kimliği bir hayalden ibaretti, sandığı gibi bir kasaba çocuğu olmamakla birlikte tanıdığı kişiler olan annesi, öğretmeni hatta manevi babası bile bambaşka insanlar hâline gelecektir…

  Chasing The Light (Sa Ye)

  Ülke: Çin
  Oyuncular: Fan Cheng Cheng, Wang An Yu, Wang Sheng Di
  Bölüm Sayısı: 24

  Çıkış Tarihi: 2021

  Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

  Konu: Jiang Cheng, derslerinde örnek alınası derecede iyi olan bir öğrencidir. Küçüklüğünde evlat edinilmiştir ancak evlat edinildiği ailesi tarafından terk edilip gerçek babasına geri gönderilir. Ona yabancı gelen bir çevreyle karşılaşır babası ise bir kumarbazdır bu nedenle asi bir karaktere sahip olur. Serseri ve zorlu biri olan Gu Fei ile tanıştığında hayatı değişir. Birbirlerini tanıdıkça arkadaşlık ilişkileri yakınlaşır. Bu nedenle telafi maceralarının başlangıcı olur birbirlerine iyileşmek ve acıların üstesinden gelme gibi konularda yardımcı olmaya başlarlar.

  I Just Slept 

  Ülke: Güney Kore
  Oyuncular: Lee Yee Joo, Choi Ye Eun
  Bölüm Sayısı: –

  Çıkış Tarihi: Mart 2021

  Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

  Konu: Kore GL dizisidir. Kafede çalışan bir üniversite öğrencisiyle, yayınevi şirketinin müdürü arasındaki aşkı anlatan web dizisidir.

  KinnPorsche The Series

  Ülke: Tayland
  Oyuncular: Mile Phakphum, Apo Nattawin, Build Jakapan, Tong Thanayut, Jeff Satur, Gameplay Garnpaphon
  Bölüm Sayısı: –

  Çıkış Tarihi: 2021

  Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

  Konu: Bir mafya ailesinin ortanca çocuğu olan Kinn Anakin, pusuya düşürülür ve ağır yaralanır. Yarı zamanlı garson olarak çalışan üniversite öğrencisi Porsche Phachara ile karşılaşır. Kinn, kendisine yardım ederse ona büyük miktarda para ödeyeceğini söyler. Porsche aslında ulusal judo şampiyonudur ve teklifini kabul eder. Yeteneklerini gördükten sonra Kinn, Porsche’u koruması olarak ister. Ancak Porsche reddeder lakin Kinn onu kolay kolay bırakmaz. Porsche bu tehlikeli dünyanın bir parçası olmak istemez çünkü sevdiği tek kişi olan küçük kardeşi Porsches Pitchaya’nın bu duruma sürüklenmesinden korkar. Bir gün Kinn’in düşmanları tarafından tehdit edilince ve Kinn’in peşinden ayrılmaması eklenince, teklifi kabul etmek ve onun evinde yaşamak zorunda kalır. İkilinin ilişkileri zamanla özel bir şeye dönüşmeye başlarken, onları test edecek birçok engel ortaya çıkacaktır.

  Bad Buddy The Series

  Ülke: Tayland
  Oyuncular: Nanon Korapat, Ohm Pawat, Drake Sattabut, Milk Pansa, Love Pattranite
  Bölüm Sayısı: 

  Çıkış Tarihi: 2021

  Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

  Konu: Küçüklüklerinden beri, Pran (Nanon) ve Pat (Ohm)’in babalarının arasında kıyasıya bir rekabet ve düşmanlık vardı. Her konuda birbirleriyle yarış hâlindelerdi. Bu da kendi oğullarına geçti. Çocuklarının başarılarını ve davranışlarını kıyaslamaya başladılar, dersleri ve ders dışı aktiviteleri de dahil. İki baba da başarılarını dışarıya vurup birbirleriyle rekabete devam ediyordu. Tıpkı düşmanlıkları, jenerasyondan jenerasyona aktarılıyor gibiydi çünkü iki çocuk da birbirleriyle rekabet etmeye başlamıştı. Ta ki… Bu konudan bıkıp arkadaş olana kadar. Hem de çok yakın arkadaşlar. Ancak, babalarının arasındaki düşmanlık nedeniyle arkadaşlıklarını saklamak zorunda kaldılar. Gizli arkadaşlık maceraları bu şekilde başlar… Ve belki de bu arkadaşlıkları, gizli bir tatlı aşka dönüşmek üzeredir?

  Enchanté

  Ülke: Tayland
  Oyuncular: Book Kasidet, Force Jiratchapong, Fluke Gawin, Fluke Pusit, Aou Thanaboon, Boom Tharatorn
  Bölüm Sayısı: 

  Çıkış Tarihi: 2021

  Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

  Konu: Fransa’da bir süredir yaşayan Theo, babasının okulunda okumak için Tayland’a geri döner. Tayland’da yaşamak, çevresini bir kez daha oluşturması anlamına gelir ama o sadece bir arkadaş edinir, Ak. Theo bir gün kütüphanedeyken bir kitap bulur ve içinde Fransızca “Tanıştığımıza memnun oldum” anlamına gelen “Enchanté” imzasını görür. Theo, Enchanté denen kişinin kim olduğunu çok merak eder ve bunu Ak’a anlatır. Ak durumu çabucak açığa çıkarır ardından dört adam Enchanté olduklarını iddia ederek onunla tanışıp, yakınlaşmak ister. Theo, kendisi olduğunu iddia eden bu dört kişi arasında, gerçek Enchanté’sini başarıyla bulabilecek midir?

  Middleman’s Love

  Ülke: Tayland
  Oyuncular: Tommy Sittichok, Jimmy Karn, James Supamongkon, Net Siraphop
  Bölüm Sayısı:

  Çıkış Tarihi: 2021

  Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

  Konu: Jade grafik tasarımcı olarak çalışmaktadır. Her zaman “orta” bir konumda olmuştur. Ortanca çocuktur. Okulda ortalama bir nota sahiptir. Kardeşleri olsun, arkadaşları olsun etrafındaki kişiler o kadar iyi bir görünüşe sahiptir ki; ya göz ardı edilmiştir ya da kardeşlerini ve arkadaşlarını şahsen tanımak isteyenler için yalnızca bir aracı olmuştur. Jade yıllardır bu konumdadır ve istemese de bu durumu kabullenmek zorunda kalmıştır. Kalbine uzun bir duvar örmüştür. Ona gelen her kim olursa olsun yalnızca etrafındaki kişilerle yakınlaşmak istediğini öğrendiği için romantik bir ilişki beklentisinde değildir. Ofisi bir gün Mai adında bir stajyeri ağırlar. Mai ofisteki kızlar arasında popüler olan çekici bir öğrencidir. Jade, Mai’nin ona ve arkadaşı Uea’ya sık sık baktığını fark eder. Mai’nin Uea’ya ilgisi olduğunu düşünür – ve evet – bunun için yeniden aracı olacaktır. Ama, Mai’nin asıl dikkatini çeken kişinin kendisi olduğunu bilmiyordur. Bakalım “aracı” eskisi gibi göz ardı edilmediğinde neler olacaktır!

  Not Me

  Ülke: Tayland
  Oyuncular: Gun Atthaphan, Off Jumpol, First Kanaphan, Mond Tanutchai, Fluke Gawin, Papang Phromphiriya
  Bölüm Sayısı:

  Çıkış Tarihi: 2021

  Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

  Konu: White ve Black ikiz kardeşlerdir. Black acımasızca saldırıya uğradığında ve ardından hastaneye kaldırıldığında, White kardeşine verilen zarara ses çıkarmadan durmaya katlanamaz. Kendisine ihanet eden kişinin Black’in en yakın arkadaşlarından biri olduğunu kardeşinin ağzından duyan White, hainin kim olduğunu açığa çıkarmak için Black’in kılığına girer. Bu kişi sakin, ciddi ve okunması zor olan Sean mıdır? Neşeli ve arkadaş canlısı Gram mi? Yoksa kavga etmeyi seven, hiddetli Yok mudur?

  Cutie Pie

  Ülke: Tayland
  Oyuncular: Zee Pruk, New Chawarin, Yim Pharinyakorn, Max Saran, Nat Natasitt, Tutor Koraphat
  Bölüm Sayısı:

  Çıkış Tarihi: 2021

  Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

  Konu: Kirin ve Kirati şirketleri, alanında öncü şirketler ve ünlü ailelerdir. Uzun yıllar iyi bir ilişkiye sahip olan aileler bunu taçlandırmak isterler ve daha küçükken oğulları Kuea ve Hia Lian’ı nişanlama ve büyüdüklerinde evlendirme kararı alırlar. Yetişkinliklerine kadar ‘efendi ve iyi eş’ çerçevesinde büyüyen ikili, aslında hiç de göründükleri gibi bir hayat yaşamamaktadır. Birbirlerini her ne kadar sevseler de, Hia Lian ve Kuea’nın karakterleri birbirine çok zıttır. Bir gün Hia Lian küçük efendi bildiği ve masumluğuyla tanıdığı nişanlısı Kuea’nın bu farklı hayatına şahitlik ettiğinde, aslında nişanlısının çok farklı biri olduğunu anlar. Kuea, Hia Lian’a ‘Beni seviyor musun?’ diye sorduğunda ve ‘Hayır.’ cevabını aldığında adeta yıkılır ve nişanı bozmak ister. Ancak Hia Lian’ın daha farklı planları vardır ve bu sevimli nişanlısını bırakmak gibi bir düşüncesi de yoktur.

  Bed Friend

  Ülke: Tayland
  Oyuncular: Net Siraphop, James Supamongkon, Tommy Sittichok, Jimmy Karn
  Bölüm Sayısı:

  Çıkış Tarihi: 2021

  Çeviri Durumu: Yayınlanması bekleniyor.

  Konu: King ve Uea aynı ofiste çalışan iki kişidir ve ortak arkadaşları Jade’dir. Uea 27 yaşında, grafik tasarımcıdır. İş arkadaşlarıyla beraber olmama kuralı vardır ve çapkınlardan nefret eder. Aynı ofisi paylaştığı King ise zeki ve tam bir çapkındır. Bu yüzden birbirlerini sevmezler ama bir gün yaşanan bir olay sonucu ikisi arasında garip bir ilişki başlar. King ve Uea, zıt kutupların birbirini çekmesi olayını yaşayacak mıdır yoksa iş arkadaşı olarak kalmaya devam mı edeceklerdir?

   “Beklediğimiz birkaç dizi daha olsa da, henüz çekimi

  başladığı duyurulmayan diziler eklenmemiştir.”

  Yazı kaynağı : www.morfansub.com

  Friends with Benefits izle, 720P Türkçe Altyazı izle - 720pizle.net

  Friends with Benefits

  Friends with Benefits

  IMDB: 6.5

  Tür: Romantik,

  Yapım: 2011

  Yönetmen: Will Gluck,

  Yazı kaynağı : www.filmmodu1.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap