Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  lol sana özel mağaza ne zaman gelecek 2023

  1 ziyaretçi

  lol sana özel mağaza ne zaman gelecek 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek 2023 - %70 İndirim!

  LoL Sana Özel Mağaza 2022: Tarihler, Nasıl Çalışır?

  LoL Sana Özel Mağaza 2022: Tarihler, Nasıl Çalışır?

  FOXNGAME

  Hakkımızda

  Gizlilik ve Güvenlik

  Üyelik Sözleşmesi

  Müşteri Açık Rıza Onay Metni

  KVKK Aydınlatma Metni

  Elektronik İleti Onayı

  Bayilik Başvurusu

  İletişim

  Yazı kaynağı : www.foxngame.com

  LoL Sana Özel Mağaza Teklifleri Başladı (Aralık, 2022)

  LoL Sana Özel Mağaza Teklifleri Başladı (Aralık, 2022)

  League of Legends Sana Özel Mağaza geri döndü!


  League of Legends 13. Sezon başlarken oyuncuları sevindirecek bir haber daha geldi ve Sana Özel Mağaza geri döndü. Birbirinden güzel ve çeşitli kostümlere sahip olabileceğiniz League of Legends Sana Özel Mağaza teklifleri tekrar oyuna eklendi. Sana Özel Mağaza teklifleri ile sürekli olarak oynadığınız şampiyonlar için rastgele gelen kostümlere indirimli bir şekilde sahip olabileceksiniz. League of Legends Sana Özel Mağaza ne zaman gelecek 2022? LoL Sana Özel Mağaza ne zaman gelir? LoL Sana Özel Mağaza ne zaman bitecek? İşte detaylar…


  %20’ye varan indirimlerle en ucuz LoL RP satın al!


  Lol Rp Satın Al


  LoL Sana Özel Mağaza (Aralık, 2022)


  Sana Özel Mağaza, yılda birkaç kere oyuna gelen ve içerisinde 6 adet kapalı kart sunan, kartlar açıldığı takdirde her Sihirdar’a özel kostüm indirimleri içeren sistemdir. LoL Sana Özel Mağaza sisteminde oyuncular tarafından yoğun ilgi gören indirim fırsatları sunuyor. Sana Özel Mağaza’nın amacı, oyuncunun en fazla oynadığı şampiyonları  analiz ederek 6 adet indirimli kostüm sunar. Bu kostümlere %20, %30, %40, %50, %60 veya %70 gibi oranlarda indirimler tanımlanır. Ardından hesabınızdaki Riot Puanı (RP) ile istediğiniz kostümleri satın alabilirsiniz.


  Oyun içerisindeki mağazanızda seçilmiş olan 6 farklı kostümü Sana Özel Mağaza teklifleri boyunca indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Ancak tekrar hatırlatmakta fayda var, sahip olduğunuz kostümlerin mağazada yeniden çıkma ihtimalleri yoktur. 


  Lol Sana Özel Mağaza


  LoL Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek? (Aralık, 2022)


  League of Legends Sana Özel Mağaza, 8 Aralık 2022 Perşembe günü LoL 12.23 yama notları ile birlikte oyunda yerini alacak. LoL Sana Özel Mağaza ile birlikte LoL Winterblessed 2022 Etkinliği’de oyunda olacak. 


  LoL Sana Özel Mağaza Ne Zaman Bitecek?


  League of Legends Sana Özel Mağaza 3 Ocak saat 20:00’da sona erecek. 


  LoL Sana Özel Mağaza Nasıl Çalışır? Neye Göre Belirlenir?


  LoL Sana Özel Mağaza tamamen size özel olarak tanımlanır. Sunulan 6 farklı kostüm indirimi sizin son dönemlerde oyunda en çok oynadığınız şampiyonlara göre seçilmektedir. Örneğin, son 1 ay içerisinde en çok oynadığınız şampiyonlar; Garen, Fiora, Darius, Kassadin, Jhin ve Olaf ise bu karakterlerin kostüm indirimleri sizin hesabınıza tanımlanır.  Fakat indirimi olan kostümü siz seçemezsiniz. Rastgele olan Sana Özel Mağaza’da istediğiniz kostümler kartlardan rastgele çıkar. Kartardan sahip olduğunuz bir kostüm çıkmaz. Bunun yanında indirim oranlarının da rastgele olduğunu belirtmek isteriz. Unutmayın, eğer şampiyon mevcut değilse teklifler şampiyon da içerir.


  LoL Sana Özel Mağaza Nerede?


  Lol Sana Özel Mağaza Nerede


  Oyuncuların Sana Özel Mağaza ile ilgili en çok merak ettiği sorulardan biri de “LoL Sana Özel Mağaza nerede?” sorusu oluyor. Öncelikle kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapın. Oyun açıldıktan sonra sap yukarıda bulunan eklentilerin yanına kart şeklinde bir ifade eklendiğini göreceksiniz. (Yeni olduğunda yanıp söner) Sana Özel Mağaza simgesine tıkladıktan sonra sizin için sunulan tekliflere erişebilirsiniz.


  LoL Sana Özel Mağaza İndirimleri 2023


  LoL, 2019 yılından bu yana Efsanevi görünümleri de indirimli olarak oyunculara sunuyor. LoL Sana Özel Mağaza indirimlerinde bulabileceğiniz görünümler şu şekildedir:


  League of Legends hesap satışı ve League of Legends RP gamesatis.com adresinde!


  Lol Rp Satın Al

  Yazı kaynağı : www.gamesatis.com

  LoL'e Sana Özel Mağaza Teklifleri Geldi | Perdigital

  LoL'e Sana Özel Mağaza Teklifleri Geldi | Perdigital

  Dünyanın en çok oynanan MOBA türündeki strateji oyunlarından biri olan League of Legends’a gelen son güncelleme notlarıyla beraber League of Legends oyuncularının indirimli şekilde kostüm almasına olanak sağlayan Sana Özel Mağaza teklifleri tekrar oyuna dahil edildi.

  Sana Özel Mağaza Nedir?

  Sana Özel Mağaza, yılda birkaç kere her bir Sihirdar'a özel olarak kostüm indirimleri sunan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde Sihirdarlar, 6 adet kostüme, belirlenmiş indirim oranlarında sahip olabiliyor. Oldukça cömert indirim oranları bulunan bu sistem sayesinde çok değerli olan bir kostüme indirimli olarak sahip olma şansınız bulunuyor. Ek olarak, Sana Özel Mağaza tekliflerinde sahip olmadığınız şampiyonun kostümü mevcutsa aynı oranda LoL RPindirimi de sunuluyor. Bu şekilde envanterinizde bulunmayan şampiyona da indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

  %2 Perdigital Bonus fırsatıylaLoL RP satın al >>

  Sana Özel Mağaza kampanyası kapsamındaki teklifler için son tarih 3 Ocak 2023!


  Sürpriz şekilde oyuna dahil edilen Sana Özel Mağaza tekliflerinden yararlanmak istiyorsanız, LoL istemcisi üzerinden oyuna giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan size özel olarak hazırlanmış 6 adet indirimli kostüme ulaşabilirsiniz. Sana Özel Mağaza tekliflerinde genelde sıkça oynadığınız karakterlere ait kostümler teklif ediliyor. Bu sistem sayesinde de sıkça oynadığınız karaktere ait kostümlere indirimli LoL RP bedeliyle sahip olma ihtimaliniz yükselmiş oluyor.

  Perdigital’den %2 bonus imkanıyla LoL RP satın alarak, Riot Games’in oyunculara sürpriz şekilde sunduğu Sana Özel Mağaza tekliflerinden yararlanıp önerilen kostümlere sahip olabilirsiniz. 

  Yazı kaynağı : www.perdigital.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap