Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  logitech crayon intense digital pencil

  1 ziyaretçi

  logitech crayon intense digital pencil bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Logitech Crayon iPad Tablet Kalemi

  Logitech Crayon Digital Pencil iPad Kalem Intense Fiyatı, Yorumları - Trendyol

  Logitech Aksesuarlar 914-000034 Logitech Crayon Intense Digital Pencil

  Logitech Aksesuarlar 914-000034 Logitech Crayon Intense Digital Pencil

  Logitech Crayon Intense Digital Pencil 914-000034

  914-000034 kodlu Logitech Crayon Intense Digital Pencil, dijital notlar karalamaya, eskiz çizmeye, makalelere açıklama eklemeye olanak tanıyan Apple Pencil destekli uygulamalarla uyumludur. Bu çok yönlü Logitech Crayon Dijital Kalemin akıllı ucu, dinamik çizgi ağırlığı için eğim hassasiyeti ile tutuşunuzun açısına ve ağırlığına göre ince veya geniş çizgiler çekmenize olanak sağlar. Çizgi ağırlığını, normal bir kurşun kalem gibi, açtığınız açıya bağlı olarak otomatik olarak ayarlamanıza olanak verir. Sadece düğmesine basın ve hemen iPad'de yazmaya veya çizmeye başlayın, işte bu kadar kolay! Sıfır algılanabilir gecikme süresi ve piksele kadar hassasiyeti ile tek bir satırı veya detayı kaçırma korkusu olmadan doğal olarak yazın ve çizin. Sahip olduğu alüminyum konstrüksiyon ise üzün süreli kullanım için dayanıklılık sağlar.

  Avuç İçi Reddetme Teknolojisi, Uzun Süre Dayanıklı Pil

  Logitech Crayon kullanırken doğal el yerleşimi için avuç içi reddetmeyi destekler. Bu sayede avucunuzu ekranda dinlendirme ve daha sonra işleme devam etme olanağı sağlar. Lityum pili sayesinde tek bir şarjla 7,5 saate kadar kullanım imkanı verir ve akıllı güç yönetim sistemi 30 dakika boşta kaldıktan sonra kalemi otomatik olarak kapatır. Pil ömrü göstergesi için Açma/Kapama düğmesine kısa basma yeterlidir. Pil yüzdesi %10’dan yüksek ise yeşil ışık, düşük ise kırmızı ışık; %5’ten düşük ise de kırmızı yanıp söner. iPad kablosu ile şarj edilmeye uygundur.

  Boyut ve Ağırlık

  Yükseklik: 163mm (6,5 inç)

  Genişlik: 12 mm (0,5 inç)

  Derinlik: 8 mm (0.3 inç)

  Ağırlık: 20 g

  Apple Uyumluluğu

  iPad Modelleri: iPad Pro 12,9 inç (5. nesil), iPad Pro 12,9 inç (4. Nesil), iPad Pro 12,9 inç (3. Nesil), iPad Pro 11 inç (3. nesil), iPad Pro 11 inç (2. nesil), iPad Pro 11 inç (1. nesil), iPad (9. nesil), iPad (8. Nesil), iPad (7. Nesil), iPad (6. Nesil), iPad Air (5. nesil), iPad Air (4. nesil), iPad Air (3. nesil), iPad mini (6. nesil) iPad mini (5. Nesil) 

  Üretici Bilgileri

  EAN veya UPC Kodu 5099206082076

  Model Tanımı Logitech Crayon Intense Digital Pencil

  Üretici Kodu 914-000034

  Garanti Süresi 2 Yıl

  Logitech Aksesuarlar 914-000034 Logitech Crayon Intense Digital Pencil sadece 1.899,00 ₺  bu fırsatı kaçırmayın!

  Yazı kaynağı : www.pt.com.tr

  Logitech 914-000034 Crayon Ipad Dijital Kalem

  logitech crayon

  Logitech Crayon iPad Pencil

  Logitech Crayon iPad Pencil

  Mağazamızda verilen tüm servisler ve www.troyestore.com adresinde kayıtlı Artı Bilgisayar Satış Ve Eğitim Hizmetleri İnşaat Makina Sanayi Anonim Şirketi firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

  Firmamız,çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekil dekorunduğu belirtilmiştir

  Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişiyaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

  Mağazamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız"Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

  Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıklarınhızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

  Firmamız, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişilert arafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir.Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Mağazamız üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, "Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

  Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir

  Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır

  İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şeyvardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

  Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamiz tarafındanKredi Kartları Dolandırıcılığı'nakarşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

  Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

  Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınızatakılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

  Not:İnternet alışveriş sitelerinde firmanınaçık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin. Firmamıza ait tüm online alışveriş sitelerimizde firmamıza dair tüm bilgiler ve firma yeri belirtilmiştir

  Mağazamız, web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Firmamız, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Firmamıza ait sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır.İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece Mağazamızın kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

  Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde Firmamız,işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışındakullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

  Mağazamızın Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartın umaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez

  Firmamız,mağazamızı ziyaret eden kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyası (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası site hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır.

  Teknik iletişim dosyası, siteyi kaç kişinin ziyaret ettiğini, bir kişinin siteyi hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar sitede kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğubaşta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler

  Firmamız,işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

  Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için [email protected] adresine email gönderebilirsiniz. Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz

  Firma Ünvanı : Artı Bilgisayar Satış Ve Eğitim Hizmetleri İnşaat Makina Sanayi Anonim Şirketi

  Adres : Hamidiye mah. Cendere Cad. T3 blok No:103/2 Porta Vadi Kağıthane İstanbul

  Eposta : [email protected]

  Tel: 02122327204

  Fax: 02122401219

  Yazı kaynağı : www.troyestore.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap