Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  levmont 2 5 mg /4 mg 30 cigneme tablet fiyat

  1 ziyaretçi

  levmont 2 5 mg /4 mg 30 cigneme tablet fiyat bilgi90'dan bulabilirsiniz

  LEVMONT 2,5 MG /4 MG 30 CIGNEME TABLET

  LEVMONT 2,5 MG /4 MG 30 CIGNEME TABLET

  Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
  İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
  İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
  Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
  Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

  Yazı kaynağı : www.ilacabak.com

  LEVMONT Çiğneme Tableti 2.5 mg/4 mg 30 tabletlik ambalaj - Perakende Satış Fiyatı - 14.03.2023

  TEB'in 10.03.2023 tarihli duyurusu

  Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından, 09.03.2023 tarihinde 6 Şubat 2023 Tarihinde Yaşanan Depremler Nedeniyle Ohal İlan Edilen İller İçin İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değişikliği Kurası yayımlanmıştır.


  8 Şubat 2023 tarihli ve 6785 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile üç ay süreyle Olağanüstü Hal (OHAL) ilan edilen Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa illerinde sağlık personeli ihtiyacının karşılanabilmesi amacıyla Sağlık Bakanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 16.maddesi ve ilgili hususlar çerçevesinde 6 Şubat 2023 Tarihinde Yaşanan Depremler Nedeniyle OHAL İlan edilen İller İçin İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değişikliği Kurası 30.03.2023 tarihi Perşembe günü noter huzurunda bilgisayar ortamında gerçekleştirilecektir.


  İlan Metni ve Münhal Kadrolar ekte yer almaktadır. Başvurular 15.03.2023 tarihi saat 18:00'e kadar PBS üzerinden yapılmasının gerektiği belirtilmektedir.


  Meslektaşlarımızın bilgisine sunarız.


  TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ


  Kura duyurusuna ulaşmak için tıklayınız.


  Ohal İlan Edilen İller İçin İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değişikliği Kurası ilanına ulaşmak için tıklayınız.


  Münhal kadrolar için tıklayınız.

  Yazı kaynağı : www.vademecumonline.com.tr

  LEVMONT 2,5 MG /4 MG 30 CIGNEME TABLET

  LEVMONT 2,5 MG /4 MG 30 CIGNEME TABLET

  LEVMONT, 2,5 mg levosetirizin dihidroklorür ve 4 mg montelukast içeren pembe ve beyaz çift katmanlı oval, bikonveks çiğneme tabletleridir.

  Levosetirizin alerji tedavisinde kullanılan bir antihistaminiktir. Antihistaminik ilaçlar histaminin etkisini yok eder, alerji belirtilerini ortadan kaldırır. Montelukast lökotrienler adı verilen maddeleri engelleyen bir lökotrien alıcısı (reseptör) antagonistidir (karşıt etki gösteren). Lökotrienleri engelleyerek astım belirtilerini iyileştirir. Montelukast steroid (kolesterolle ilişkili, yağ yapıda bir organik bileşik) değildir.

  LEVMONT alerjik rinit (nezle) ve alerjik rinitle birlikte olan astım tedavisinde ve semptomlarının giderilmesinde endikedir.

  Astım nedir?

  Astım vücudun dışındaki havayı akciğerlere taşıyan tüpler olan bronşiyal hava yollarında sürekli (kronik) bir enflamasyondur. Astım belirtileri şunlardır:

  Alerjik rinit nedir?

  Yazı kaynağı : rehberilac.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap