Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  lenovo xt92 kablosuz tws bt oyun kulaklığı

  1 ziyaretçi

  lenovo xt92 kablosuz tws bt oyun kulaklığı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Fiyat Ritmi | Alışveriş danışmanınız

  Lenovo XT92 Kablosuz Kulaklık TWS Gaming Earbuds Bluetooth 5.1 Oyun Düşük Gecikmeli Spor Kulaklık ile Mic 3D Stereo Bas

  Lenovo XT92 Kablosuz Kulaklık TWS Gaming Earbuds Bluetooth 5.1 Oyun Düşük Gecikmeli Spor Kulaklık ile Mic 3D Stereo Bas

  Lenovo XT92 TWS Bluetooth Kulaklıklar BT5.1 Stereo Dokunmatik Kontrol Kablosuz Kulak İçi Kulaklıklar Oyun için Mikrofonlu

  Açıklama: Ergonomik kulak içi tasarım, ağrısız giymenizi rahat hale getirir. Dahili Bluetooth 5.1 çipi ile düşük güç tüketimine, daha kararlı ve daha hızlı bağlantıya sahiptir. Hafif ve dayanıklı olan yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır. Ürünün uzunluğu 5,5 cm, genişliği 5cm ve yüksekliği 2'dir.8cm. Kulaklık ilk kez eşleştirildikten sonra, kulaklığı şarj kutusundan çıkarmanız yeterlidir ve kulaklık cep telefonunuza otomatik olarak bağlanır, bu da kullanımı uygundur. E-spor oyun çipi ve yüksek performanslı oyun işlemcisi ile daha harika bir oyun deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz, bu nedenle oyuncuların kullanımı için uygundur..

  Öğe Adı: TWS Bluetooth Kulaklıklar Malzemesi: ABS Model: Lenovo XT92 için Bluetooth Sürümü: 5.1 Kulaklık Pil Kapasitesi: 30mAh (Dahil) Şarj Kutusu Pil Kapasitesi: 300mAh (Dahil) Şarj süresi: Yaklaşık 1,5 saat Şarj Kutusu Şarj Süreleri: 3-4 Kez İletim mesafesi: 10m Arabirim şarj: Type-C Müzik Süresi: Yaklaşık 4 Saat (Yüzde 80 Ses Seviyesi) Konuşma Süresi: Yaklaşık 3 Saat (Yüzde 80 Hacim) Toplam Dayanıklılık: Yaklaşık 32 Saat SNR: ≥102db Bozulma: ≤ Yüzde 5 Sürücü Çapı: 10mm Boynuz Empedansı: Yüzde 32Ω±15 Özellikler: Stereo, HiFi Ses Kalitesi, Dokunmatik Kontrol Boyut ayrıntıları: 5,5 cm x 5cm x 2.8cm/2,17" x 1,97" x 1,1" (Yaklaşık)

  Notlar: Işık ve ekran ayarı farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir. Lütfen hafif boyut farkı nedeniyle farklı el ile ölçüm izin.

  Paket içeriği: 2 x TWS Bluetooth kulaklık 1 x kutusu şarj Şarj kablosu x 1 1 x kullanım kılavuzu

  Ürün tipi: Kablosuz Kulaklık

  Yazı kaynağı : www.joom.com

  Banggood

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap