Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  legizi uygulaması dolandırıcımı

  1 ziyaretçi

  legizi uygulaması dolandırıcımı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  legizi

  Legizi Uygulaması Nedir? Dolandırıcılık Mı? 2022 » Haber Konu Anlatımı

  Legizi Uygulaması nedir ? Legizi mesaj geldi ne yapmalıyım? Legizi Dolandırıcı mı?

  Legizi Uygulaması nedir ? Legizi mesaj geldi ne yapmalıyım? Legizi Dolandırıcı mı?

  Genç girişimcinin hazırladığı proje ile insanlar dijital vasiyetlerini kolay bir şekilde oluşturabilecek. Legizi uygulaması ile beraber insanlar sevdiklerine son mesajlarını bırakıp, vasiyetlerini oluşturabilecek. Legizi uygulaması merak konusu oldu.

  Güne Legizi uygulamasından sürekli olarak gelen mesajla uyanan pek çok kişi Legizi uygualaması nedir? sorusunun cevabını merak etti. Pek çok dijital platformun bulunduğu dönemde uygulamalar üzerinden gelen mesajlar vatandaşı merak içinde bırakırken bunun bir dolandırıcılık olup olmadığı da merak konusu oldu. Peki legizi nedir? Legizi ne işe yarar? Legiziden gelen vasiyet mesajı nedir? Detaylı bilgi için www.sondakika06.com adresini ziyaret edebilisiniz.

  Legizi Uygualaması Nedir?

  Legizi Uygulaması bir çok kişiye attığı mesajlarla bilinen dijital bir vasiyet uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden kişilerin telefon numarasına SMS ile gelen ''Legizi uygulaması üzerinden birisi size vasiyet bırakmak için alıcısı olarak seçti'' şeklinde mesaj gelmektedir. Peki bu mesaj karşısında ne yapılmalı?

  Bu mesajın içeriğini oldukça merak eden kişiler Legizi uygualamasının en işe yaradığını sormaktadır. Legizi Digital Vasiyet' uygulaması kişilerin vefat etmeden önce son olarak söylemek istedikleri şeyleri söyleyip, mesaj bırakabilecekleri iddiasıyla geliştirilen bir uygulamadır. Bu uygulama kişinin ölmeden önce yazdığı mesajı kişi vefat ettiğinde yayınlanacağı vaadiyle birçok kişinin ilgisini çekmektedir.

  Legizi Dolandırıcı mı?

  Legizi Uygulamasının atmış olduğu mesaj ile beraber vatandaşlar dolandırıcılık şüphesi ile araştırmalar yapıyor. Fakat uygulama için şu an net bir şey söylemek doğru olmayacaktır. 

  ÖNEMLİ; Konu hakkında ki yorumlarınızı aşağıdan bizlere ulaştırabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.sondakika06.com

  Pratik Bilgiler

  Pratik Bilgiler

  Mevzu Anlatımı – Mevzu Anlatımı ve toplumsal içerik platformu

  Bugün Legizi uygulamasından gelen ( birisi sizi vasiyet bırakmak için alıcısı olarak seçti ) mesajı sizin benzer biçimde bende aldım. Oldukça masum görünüyordu aslen fakat hepimiz kendisine bir miras çıkmadığı mevzusunda sanırım emindir. Her her neyse bu nedir diyerek internette gezindim ve rezalet ötesi informasyon içermeyen içerikleri okuyarak süre harcadım. Şimdi ise ben harcadım başkaları da harcamasın diyerek Legizi uygulaması ve o meşhur miras mesajı hakkında gerçekleri açıklıyorum.

  Legizi Uygulaması Dolandırıcı mı?

  Aslına bakarsanız Legizi uygulaması dolandırıcı değil ( En azından şimdilik ) ve attığı mesajlarla beraber merak eden insanları kendi sistemine üye ederek üye kasıyor. İşin sonunda sıkıntılı bir durum olabilir diyorum bu sebeple kimlik doğrulaması yapılması gerekiyor ve bu yüzden kesinlikle üye olmayın diyorum.

  Üye olursanız karşılaşacağınız durum ise şu şekilde olacak; Uygulamaya giriş yaptığınızda size boş bir ileti kutusu gösterecek o anda anlayacaksınız ortada miras falan olmadığını ve aslen tüm meselenin sizi siteye üye yapabilmek bulunduğunu. Derhal verdiğiniz bilgilerin kıymetli olması sebebi ile üyeliğinizi iptal etmek isteyeceksiniz sadece nafile bu sebeple Legizi uygulamasında üyelik iptali yapılamıyor.

  Netice

  Netice olarak bu uygulamaya yapacağınız üyelik neticesinde bugün olmayabilir sadece ileride kati dolandırılırsınız dikkatli olun.

  Legizi uygulaması şikayetlerini “buradaki” bağlantıyı takip ederek inceleyebilirsiniz.

  Legizi Uygulaması Nedir? Dolandırıcılık mı? içinde ne olduğu Mevzu Anlatımı sitesinden alıntıdır.

  Yazı kaynağı : nikesocks.org

  Legizi Uygulaması nedir ? Legizi mesaj geldi ne yapmalıyım? Legizi Dolandırıcı mı?

  Legizi nedir? Yerli dijital vasiyet Legizi uygulaması nedir, nasıl çalışır?

  Legizi nedir? Yerli dijital vasiyet Legizi uygulaması nedir, nasıl çalışır?

  İnsanların vefat etmeden önce son mesajlarını bırakabilecekleri uygulama olarak bilinen Legizi’nin ayrıntıları sorgulanıyor. Bu bağlamda Legizi nedir? Yerli dijital vasiyet Legizi uygulaması nedir, nasıl çalışır? gibi sorulara yanıt aranıyor.

  LEGİZİ UYGULAMASI NEDİR?

  Legizi uygulaması insanların vefat etmeden önce son mesajlarını bırakabilecekleri bir uygulama. Bu teknolojiyi kullanırken kişiler, aynı zamanda bir vasiyet veya bir dijital miras da bırakabiliyor.

  Son dönemde tüm dünyada dijital bir dönüşüm söz konusu. Bu dijitalleşmenin gündelik yaşamımızda, iş yapış şekillerinde olmasına aslında hepimiz alıştık. Son dönemde karşımıza çıkan yeni bir girişim ise dijitalin kullanım alanı konusunda çok farklı bir örnek sunuyor, zira platform siz öldükten sonra yakınlarınıza dijital vasiyet bırakmanızı sağlıyor.

  MESAJLAR GİZLİ VEYA AÇIK OLABİLİR

  Legizi uygulaması insanların vefat etmeden önce son mesajlarını bırakabilecekleri bir uygulama. Bu teknolojiyi kullanırken kişiler, aynı zamanda bir vasiyet veya bir dijital miras da bırakabiliyor. Uygulama içerisinde Public ve Private olmak üzere iki farklı mesaj sistemi bulunuyor. Public tarafında yazılan yazılar herkese açık halde yayınlanıyor. Kullanıcı vefat ettiğinde herkese açık bir şekilde o mesaj ana sayfada görünüyor. Private olarak paylaşılan mesajlarda ise kişiler belirledikleri alıcıları seçip o kişilere özel mesajlarını veya vasiyetlerini bırakabiliyorlar.Devlet sistemleri ile entegrasyonu yoluyla ölümler kontrol ediliyor

  Platformu kullanmak için kimlik bilgilerinizle üye olmanız gerekiyor ki sizin gerçek bir kişi olduğunuz anlaşılsın. Kullanıcılar mesajları, sesli olarak, metin mesajı ya da video mesaj olarak gönderebiliyor. Legizi, mesajın kişinin ölümünden sonra gönderileceğinin garantisini veriyor. Devlet sistemleri ile entegrasyonu yoluyla ölümün kontrol edileceği söyleniyor.

  2021 yılında Bekir Güzeller ve Kazak yatırımcı Dauren Bozanov tarafından kurulan Legizi, uygulama fikir aşamasındayken yaklaşık olarak 3 ay Ar-Ge sürecinden geçti. Bu süreçte hem fizibilite yapıldı hem de kullanıcıların davranışları, duygu ve düşünceleri hesaplandı. Haziran ayından eylül ayına kadar bu çalışmalar devam etti. Eylül ayında Legizi ekibi projeyi hayata geçirdi. Legizi, girişimin kendi ekibi tarafından sıfırdan, hazır bir altyapı kullanılmadan oluşturuldu ve 2 Haziran 2022 tarihinde kullanıcılara sunuldu.

  Legizi uygulamasını fikir aşamasındayken Kazaklı yatırımcı Dauren Bozanov tarafından ilgisini çekti ve yatırım da bu şekilde alınmış oldu. Bekir Güzeller ve Dauren Bozanov'un şirkette yarı yarıya ortaklığı bulunuyor. Legizi'nin gelir modeli yıllık olarak aldığı abonelik ücreti. Kişiye özel olarak bırakabilecek mesajlar yıllık paket şeklinde ücretlendiriliyor. Kişinin vefatı sonrasından alıcıya ulaşan son mesaj da ücretli bir şekilde açılıyor.

  Yazı kaynağı : www.trhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap