Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  lastikpark mercedes çekilişi sonuçları

  1 ziyaretçi

  lastikpark mercedes çekilişi sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  LastikPark Mercedes Çekilişi Sonucu

  LastikPark Çekiliş,LastikPark Otomobil Çekilşi,LastikPark Şifre Gönder,LastikPark Mercedes Kazan,LastikPark Çekilişe Katıl

  Kampanya tarihleri 07.05.2021 - 06.11.2021 arasında LastikPark bayilerinden tek seferde 500 TL ve katları tutarında (Her 500 TL’ye 1 çekiliş hakkı) perakende lastik alışverişi yaparak LastikPark internet sitesinde bulunan kampanya katılım formuna ad-soyad, mail adresi, GSM numarası, bayi ili ve bayi adı, bayiden alınan faturanın vergi numarası, fatura numarası, fatura tarihi, fatura tutarı bilgilerini eksiksiz doldurulanlara çekiliş hakkı verilecektir.

  LastikPark Mercedes Çekilişi 23.11.2021 tarihinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

  Çekiliş Sonucunda;
  1 Kişiye Mercedes-Benz C 200 4MATIC FL AMG AMG otomobil hediye edilecektir.

  LastikPark Çekiliş Sonucu ve mercedes kazanan talihlilerin isimleri 26.11.2021 tarihlerinde Kampanya Havuzu'nda ve Posta Gazetesi’nde duyurulacaktır.

  İkramiye tesliminde fatura ibraz etmek zorunludur.

  Bu kampanya Tatko Lastik A.Ş. (“TATKO”) tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 04.05.2021 tarihli ve E-3150 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

  Yazı kaynağı : www.kampanyahavuzu.com

  LastikPark Çekilişi - Çekilişler ve Kazananlar | BeniKazan.com

  Mercedes C200

  LastikPark Çekilişi

  LastikPark bayilerinden yapacağınız her 500 liralık lastik alışverişi size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturayı LastikPark internet sitesinde yer alan çekilişe katılım formundan göndererek kampanyaya kaydınızı yaptırabilirsiniz. Her 500 lira size fazladan 1 çekiliş hakkı daha kazandırır. Örnek olarak 3 bin liralık bir lastik alımı yaparsanız 6 çekiliş hakkınız olur. Kazanan kişi açıklanıncaya kadar alışveriş faturanızı saklayınız.

  Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?
  1 kişi 2020 model Mercedes C200 4MATIC FL AMG (680 bin 200 lira değerinde)

  Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
  6 Kasım 2021

  Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
  Çekiliş 23 Kasım 2021 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 26 Kasım 2021 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Çekiliş sonuçları açıklandığında bildirim almak istiyorsanız Instagram ya da Telegram hesabımızı takip edebilirsiniz. Kazanan kişiler sonuçların açıklanmasını takip eden 15 gün içerisinde kimliklerini çekilişi organize eden firmaya göndermeleri gerekmektedir. Aksi halde hakkı yedek talihliye geçer ve yedek talihli için 15 günlük süre başlar.

  Kazanan Kişi Ne Kadar Vergi Ödeyecek?
  Bu arabayı kazanmanız durumunda 134 bin 498 lira vergi borcunuz oluşur. Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri kanunda belirtilen muafiyet bedelinin üzerinde ise vergi ödemeniz gerekir. Muafiyet bedelinin altında ise vergi ödemeniz gerekmez. Muafiyet sınırı 2021 yılı için 7 bin 703 liradır. Vergi oranı ise yüzde 20’dir. Ödeyeceğiniz vergi, kazandığınız hediyenin piyasa değerinden muafiyet bedelinin çıkarılması ile hesaplanır. Araba kazandığınızda veraset ve intikal vergisi dışında noter hibe devri işlemleri, MTV, trafik sigortası, ruhsat-plaka vb. işlemler için oluşacak tüm masrafları da siz ödersiniz.

  Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
  Kazandığınız hediyenin vergisini ödemeden teslim alamazsınız. Bir hediye kazanmanız durumunda oluşan Veraset ve İntikal vergisini 15 gün içerisinde ödemeniz gerekir. Ayrıca hediyeyle ilgili oluşabilecek tüm masraflar da size aittir. (MTV, Noter masrafları, trafik sigortası vs. gibi)

  Vergisini Ödemeden Hediyeyi Satabilir miyim?
  Bir hediyeyi resmi olarak satabilmek için öncelikle üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden hediyeyi üzerinize alamayacağınız için satışını da yapamazsınız.

  Yazı kaynağı : www.benikazan.com

  LastikPark Mercedes Benz Çekiliş Sonucu

  LastikPark Mercedes Benz Çekiliş Sonucu

   Bu kampanya Tatko Lastik A.Ş. (“TATKO”) tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 04.05.2021 tarihli ve E-58259698-255.01.02-3150 sayılı izni ile aşağıda belirtiği şekilde düzenlenmektedir.

  Kampanya tarihleri arasında LastikPark bayilerinden tek seferde 500 TL ve katları tutarında (Her 500 TL’ye 1 çekiliş hakkı) perakende lastik alışverişi yaparak www.lastikpark.com (ücretsiz) internet sitesinde bulunan kampanya katılım formuna ad-soyad, mail adresi, GSM numarası, bayi ili ve bayi adı, bayiden alınan faturanın vergi numarası, fatura numarası, fatura tarihi, fatura tutarı bilgilerini eksiksiz doldurulanlara çekiliş hakkı verilecektir. 

  Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler:

  1 adet Mercedes-Benz C200 4MATIC FL AMG AMG Otomobil

  Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

  06.11.2021 Saat 23.00

  Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?

  Çekiliş sonuçları 26.11.2021 tarihinde MarkampanyaMarkampanya FacebookMarkampanya PinterestMarkampanya Twitter ve Markampanya Instagram da açıklanacaktır.

  Yazı kaynağı : www.markampanya.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap