Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  last day on earth survival hile 2023

  1 ziyaretçi

  last day on earth survival hile 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Last Day on Earth Survival v1.20.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

  Last Day on Earth Survival v1.20.2 EŞYA HİLELİ APK, macera, hayatta kalma ve açık dünya türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını KEFIR firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız mahsur kaldığınız tehlikeli dünyada yaşam alanınızı inşa etmek, zombilerle savaşmak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Last Day on Earth Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani split hileli, bedava craft hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup düşmanlarınızı ve zombileri kolaylıkla etkisiz hale getirebilirsiniz. Zor görevler, saldırgan zombiler, farklı ekipmanlar – silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Last Day on Earth Survival v1.20.2 sürümünde yeni etkinlikler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Day on Earth Survival Play Store’da 4.520.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

  Last Day on Earth Survival v1.20.2 MOD APK İNDİR – 830MB

  YEDEK LİNK

  YEDEK LİNK

  UYARI : Ayrıca her ihtimale karşı ilerlemenizi yedeklemek için, Android/data içindeki “zombie.survival.craft.z” klasörünü kopyalayın ve cihazınızda farklı bir yere yapıştırın.

  UYARI : oyun içindeki tüm ekipmanların seviye kilidi açıktır, CRAFT ederken aşağıdaki listeye dikkat edin, aksi halde ilerlemeniz bozulabilir.

  UYARI : yapımcı artık hileye karşı önlemlerini artırdı, Sektör 7’ye giriş yaparsanız, oyundaki ilerlemeniz bozulabilir ve giriş yapamazsınız, silip-kurup baştan başlamak zorunda kalırsınız.

  AŞAĞIDAKİ LİSTEYE DİKKAT EDİN

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  last day on earth survival para hile arşivleri ANDROID OYUN CLUB

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap