Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  land of legends aquapark fiyat

  1 ziyaretçi

  land of legends aquapark fiyat bilgi90'dan bulabilirsiniz

  The Land of Legends Aquapark

  The Land of Legends tema (theme) park’a gittiğinizde sizleri muhteşem bir park macerası bekliyor olacak. Her yaştan gelen konuklarına, birbirinden farklı ve heyecanlı parklarıyla doyumsuz bir tatil sunuyor. Farklı bir çok deneyimler yaşayacağınız tesiste The Land of Legends aqupark bunlarda bir tanesi; aquaparka giriş bileti aldığınızda döne döne savrulacağınız Magicone , su astronotu olacağınız Space Rocket ve şaşırtan, heyecanlandıran, adrenalin dolu kaydıraklar sizleri eğlendirmekle kalmayacak bir daha ki sezona kadar anlatacağınız hikayeler biriktireceksiniz.

  The Land of Legends’de isteyen çocuklarıyla eğlencenin sınırlarını zorlayabilir, dileyen sevdikleriyle macera ve heyecanlı dolu anlar yaşayabilir. Size sadece The Land of Legends’ın masalsı ortamında hikayenizi yaşamak kalıyor. Rüya bir tatil yaşamak ve eğlencenin süresini uzatmak istiyorsanız The Land Of Legends Hotel Kingdom rengarenk dekorasyonu, çocuklara yönelik tasarlanmış masalsı 401 odası, özel tasarım suitleri, ödüllü almış spası, fitness salonu, Türk hamamı, yüzme havuzu ve şık lezzet noktaları ile konforu, eğlenceyi, alışverişi ve en önemlisi huzuru bir arada sunarak mutlu bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

  Bilet Fiyatları Gidilecek Tarihe Göre Farklılık Gösterebilmektedir.

  Kadriye Mahallesi Atatürk Caddesi NO:1 D:NO 515 07506 Serik / Antalya adresinde yer alan The Land of Legends Aquapark'nde, 8 havuz ve 43 kaydırak bulunmaktadır.

  Yazı kaynağı : aquaparka.com

  The Land Of Legends Tema Park Bileti - Online Bilet Satış - Bilet.com

  The Land Of Legends Tema Park Bileti - Online Bilet Satış - Bilet.com

  The Land Of Legends çalışma saatleri:
  10.00 - 19.00

  Tema Park Biletine Dahil Olan Hizmetler:

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

  The Land of Legends Tema Park giriş bileklikleri parka giriş/çıkış yapılmasını ve alan içerisinde bulunan ücretli hizmetlerde ödeme gerçekleştirilmesi için kullanılır. Ücretsiz ve ücretli hizmetler ve ünitelerin listesini gişelerden temin edebilirsiniz.

  The Land of Legends Tema Park içerisinde ödemelerinizi sadece sizlere giriş esnasında verilen bileklikler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. The Land of Legends Tema Park içerisinde belirtilen noktalardan nakit veya kredi kartı ile bilekliklerinize bakiye yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  The Land of Legends Tema Park içeresindeki eğlence ünitelerinin çalışması hava koşullarından ve bakım çalışmalarından etkilenebilir. Teknik bakımdan dolayı kapanan ünitelerimizle ilgili Misafir İlişkilerinden bilgi alınız.

  The Land of Legends Tema Park bileklikleri ziyaret süresi, The Land of Legends Tema Park’ın çalışma süresi dahilinde (1 gün ) için geçerlidir.

  Ziyaretçilere tehlike ve/veya görevlilere engel arz edebilecek, frizbi, top ve benzeri nesnelerin ayrıca yaya trafiğini etkileyebilecek scooter, kaykay, bisiklet, tekerlekli paten ve benzeri ekipmanların getirilmesi yasaktır.

  Yazı kaynağı : www.bilet.com

  BELEK LAND OF LEGENDS AQUAPARK

  The Land Of Legends Theme Park

  The Land Of Legends Theme Park

  The Land Of Legends Theme Park

  Genel Özellikler

  Yaz dönemi Tema park çalışma saatleri: 10.00-19:00 saatleri arasında hizmete açıktır. 

  * Sistemdeki fiyatlar; Günübirlik ve gündüz kullanım için geçerli olup sadece giriş bileti fiyatıdır. 

  Yazı kaynağı : www.tatilbudur.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap