Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kızılcık şerbeti haftaya fragmanı

  1 ziyaretçi

  kızılcık şerbeti haftaya fragmanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kızılcık Şerbeti 17. Bölüm Fragmanı

  Kızılcık Şerbeti 17. Bölüm Fragmanı

  İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakâr bir ailedir. Kıvılcım, kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. “Kızılcık Şerbeti” doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

  Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

  Yazı kaynağı : www.showtv.com.tr

  Kızılcık şerbeti yeni bölüm fragmanı, gelecek hafta fragmanı! Kızılcık Şerbeti 19. bölüm fragmanı!

  Kızılcık şerbeti yeni bölüm fragmanı, gelecek hafta fragmanı! Kızılcık Şerbeti 19. bölüm fragmanı!

  İlk bölümü 28 Ekim 2022 tarihinde yayınlanan Kızılcık Şerbeti, reytinglerde istediği başarıyı elde etti. Son bölümü sosyal medyada tepki çeken dizisinin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema'nın camdan düşmesi sosyal medyada tepki çekti. Peki, Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

  KIZILCIK ŞERBETİOYUNCULARI

  Sıla Türkoğlu,

  Evrim Alasya,

  Feyza Civelek,

  Barış Kılıç,

  Sibel Taşçıoğlu,

  Settar Tanrıöğen

  KIZILCIK ŞERBETİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

  Nursema’nın imam nikahının sonlandırılması için yapılanları öğrenen Abdullah, Alev’le yüzleştikten sonra Nursema ve İbrahim’in resmi nikah işlemlerini hızlandırmak için harekete geçti ve Nursema ile İbrahim'i evlendirdi. Kıvılcım ve Ömer birlikteliği konusunda büyük tepki gösteren Doğa’nın annesine karşı bir türlü yumuşamaması sonucunda Ömer devreye girdi. İbrahim ile evlenen Nursema için hayat hiç kolay olmayacak. 

  KIZILCIK ŞERBETİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

  Camdan düşen Nursema hastaneye kaldırıldı. Ailesinden gizlenen bu durum sonrası gerçekler nasıl ortaya çıkacak merak konusu oldu. 

  Yazı kaynağı : www.tgrthaber.com.tr

  Kızılcık Şerbeti 19. Bölüm fragmanı izle Show TV ekranında! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, gelecek bölümde neler olacak?

  Kızılcık Şerbeti 19. Bölüm fragmanı izle Show TV ekranında! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, gelecek bölümde neler olacak?

  KIZILCIK ŞERBETİ İZLE SHOW TV İLE YAYINDA!

  10 Mart 2023 tarihli Kızılcık Şerbeti 23. bölüm izle için:

  https://www.showtv.com.tr/canli-yayin

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap