Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kıvanç tatlıtuğ mercedes reklamı

  1 ziyaretçi

  kıvanç tatlıtuğ mercedes reklamı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mercedes-EQ’nun Reklam Yüzü Kıvanç Tatlıtuğ Oldu! - TeknoTalk

  Mercedes-EQ’nun Reklam Yüzü Kıvanç Tatlıtuğ Oldu! - TeknoTalk

  Mercedes-Benz’in elektrikli markası Mercedes-EQ’nun yüzü Kıvanç Tatlıtuğ

  Mercedes-Benz markasının tamamen elektrikli modelleri, Mercedes-EQ alt markası altında Türkiye’de satışa sunulmaya devam ediyor. Tamamen elektrikli ilk modeli EQC’nin ardından 2022’de satışa sunulan EQS, markanın lüks sınıfındaki ilk elektrikli temsilcisi. Mercedes-EQ markasının bu sene içinde satışa sunulması planlanan diğer modelleri, EQA, EQB ve EQE olacak.

  Mercedes-Benz, elektrikli alt markası Mercedes-EQ’nun Türkiye’deki kampanyası için ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaştı. Kariyerinde pek çok dizi ve sinema filminde rol alan sevilen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, aynı zamanda doğa sevgisi ve çevre duyarlılığı ile tanınıyor.

  Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı ve “Dünya, bu senin için” sloganıyla “22 Nisan Dünya Günü”nde başlatılan kampanya kapsamında hazırlanan reklam filmi, sosyal medya, televizyon ve sinemalarda gösterilirken, kampanyaya özel outdoor ve basılı mecralar için de ayrı çekimler gerçekleştirildi. Otomobil tutkusuyla da bilinen Tatlıtuğ, kampanya kapsamında bir yıl boyunca kendine tahsis edilen tamamen elektrikli EQS modelini kullanacak.

  KÜNYE

  Mercedes-EQ hakkında:

  1886’dan günümüze süregelen, öncü olma geleneğini anımsatan, geleceği gösteren bir mobilite misyonuyla Mercedes-EQ, Mercedes-Benz’in tamamen elektrikli otomobil ve teknoloji alt markası. Sıfır emisyon, sessiz ve yepyeni elektrikli sürüş keyfi sunan tam elektromobilite, tamamen elektrik gücü ile geleceğe dönük ve çevreci olan Mercedes-EQ markası, bunun yanında sportif hızlanma, esnek ve güçlü menzil ve en yeni, öncü teknolojik donanımlar gibi avantajları barındırıyor. Çevre dostu otomobiller, sürüş keyfinden ödün vermeden, kalkış anından itibaren maksimum tork ile çarpıcı derecede güçlü ve kademesiz hızlanma sunuyor.

  Yazı kaynağı : www.teknotalk.com

  Dünya, bu senin için

  Dünya, bu senin için

  Mercedes-Benz, tamamen elektrikli otomobil alt markası Mercedes-EQ için Kıvanç Tatlıtuğ’un kamera karşısına geçtiği yeni bir reklam filmi yayınladı.

  Okyanusların temizlendiği, insanların çöplerini ayrıştırdığı yemyeşil bir hayatta  Kıvanç Tatlıtuğ’un bir gününü anlatan reklam filmi markanın sürdürülebilir gelecek vizyonunu ortaya koyuyor. Mercedes-EQ ile Mercedes-Benz’in 10 yıl içerisinde tamamen elektrikli otomobillere geçileceğini duyurusunun da yapıldığı filmde Tatlıtuğ’a Mercedes-Benz‘in lüks sınıftaki ilk elektrikli temsilcisi EQS eşlik ediyor.

  Publicis Emil imzalı filmin prodüksiyonu Filmpark‘a, yönetmenliği Burak Çaldır‘a ait.

  Yazı kaynağı : mediacat.com

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Mercedes Reklamı Olay Oldu

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Mercedes Reklamı Olay Oldu

  Mercedes'in reklam yüzü Kıvanç Tatltuğ oldu: Dün yayınlanan reklam sosyal medya üzerinde kısa sürede günün en çok konuşulanları arasında yerini aldı.

  Bilindiği üzere önceki gün , 22 Nisan Dünya Günü'yd. Sempatik ve yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ , 22 Nisan Dünya Günü'ne dikkatleri çekmek isteyen Mercedes Benz'in yeni reklam yüzü oldu. Dünya otomotiv üretim devi Mercedes'in yeni elektrikli aracı  için bir reklam filmi çekildi ve söz konusu reklamda Türkiye'nin önde gelen oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ rol aldı. Kısa sürede on binlerce kişi tarafından izlenen reklam sosyal medyada da günün en çok konuşulan konuları arasına girdi. 

  Mercedes'in sadece elektrikli araç üretimi yapan Mercedes-EQ için kameralar karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ , çok konuşulan bir reklam filmine imza attı. Uzun süredir söylentileri olan bu reklam filmi dün yayınlandı ve "Dünya, bu senin için" ifadeleri ile reklam 22 Nisan Dünya Günü'nde kamuoyu ile paylaşıldı. 

  Çekilen reklama baktığımızda ise Mercedes'in dünya ve çevre mesajları verdiği görülüyor. Otomobilin çevre temizliği ve sağlığına yaptığı katkıların belirtildiği reklam filminde yeni planlar da kamuoyu ile paylaşıldı. Söz konusu reklama göre şirketin 2029 yılına kadar üreteceği ürünleri elektrikli olarak üreteceği ve doğaya verilen ararı minimuma indireceği öğrenildi. 

  KIVANÇ'A 1 YIL BOYUNCA ARABA

  Mercedes ile bir sponsorluk anlaşması imzalayan Kvanç Tatltuğ'a tamamen elektrikli bir Mercedes EQS model arabanın verildiği öğrenildi. Şimdiye kadar piyasaya iki tam elektrikli araç süren Mercedes-EQ'nun bu sene yeni araçları piyasaya süreceği öğrenildi. Son bilgilere göre EQA , EQB ve EQE model araçların da bu sene piyasaya çıkacağı öğrenildi. Aşağıda izleyeceğiniz reklamda kullanılan araç ise EQS marka araç. 

  İşte reklama sosyal medyadan gelen tepkilerden bazıları:

  Kaynak: Webtekno

  Yazı kaynağı : www.finans7.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap