Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kıvanç tatlıtuğ eski sevgilileri

  1 ziyaretçi

  kıvanç tatlıtuğ eski sevgilileri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kıvanç Tatlıtuğ ve maziye karışan eski aşkları! Hepsi Türkiye'nin en ünlü kadınları

  Kıvanç Tatlıtuğ ve maziye karışan eski aşkları! Hepsi Türkiye'nin en ünlü kadınları

  Gümüş dizisi ile dikkatleri üzerine çeken kıvanç Tatlıtuğ, Aşk-ı Memnu sayesinde adını geniş kitlelere duyurmayı başardı.

  Aşkı-Memnu dizisinde Behlül karakterine hayat veren başarılı oyuncu, Beren Saat'le oldukça iyi bir uyum yakaladı.

  O dönem hem sergilediği usta oyunculuğu hem de yakışıklılığı ile genç kızların kalbini çaldı.

  Aşk-ı Memnu dizisi aradan geçen yıllara rağmen unutulmazken, Kıvanç Tatlıtuğ eşi ile orada tanıştı.

  Başak Dizer ile Aşk-ı Memnu setinde tanışan ve evleneceği kadını bulan Tatlıtuğ, baba olmak için gün sayıyor.

  Baba olmanın heyecanını yaşayan oyuncunun Başak Dizer'den önce aşk yaşadığı isimler, yeniden gündem oldu.

  27 Ekim 1983 doğumlu Kıvanç Tatlıtuğ, 2002 yılında Best Model of the World yarışmasıyla çıkış yaptı.

  Birçok projeye imza atan ve Türkiye'nin en iyi oyuncuları arasında gösterilen Tatlıtuğ, eski aşkları ile gündeme geldi.

  Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer'le tanışmadan önce Meltem Cumbul, Azra Akın ve İdil Fırat gibi isimlerle aşk yaşadı.

  Kıvanç Tatlıtuğ ve maziye karışan eski aşkları! Hepsi Türkiye nin en ünlü kadınları #1

  Bir dönemin en beğenilen çifti Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ'du. İkili örnek ve en yakışan çiftler arasında gösteriliyordu.

  İkili birlikte oldukları süre boyunca ortak projelerde yer alıp birçok başarılı işe imza attı.

  Ancak bu aşk evlilikle sonuçlanmadı ve ikinci ayrılığın ardından tamamen bitti.

  Kıvanç Tatlıtuğ ve maziye karışan eski aşkları! Hepsi Türkiye nin en ünlü kadınları #2

  İdil Fırat ve Kıvanç Tatlıtuğ aşkı büyük bir hızla devam ederken, aniden bitti. İkilinin evlenecekleri konuşuluyordu.

  Ancak bu aşk nikah masasına taşınmadan sona erdi.  Tatlıtuğ, bu süreçte eski sevgilisi Azra Akın ile tekrar barıştı.

  Kıvanç Tatlıtuğ ve maziye karışan eski aşkları! Hepsi Türkiye nin en ünlü kadınları #3

  Kıvanç Tatlıtuğ ve Meltem Cumbul aşkı ilk andan itibaren herkesin ilgisini çekti. Bazıları bu aşka destek çıkarken bazıları ise eleştirdi. İkilinin ayrılık nedeninin çocuk olduğu iddia edildi.

  Kıvanç Tatlıtuğ ve maziye karışan eski aşkları! Hepsi Türkiye nin en ünlü kadınları #4

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Kıvanç Tatlıtuğ’un eski sevgilisi ile yenisi aynı projede

  Azra Akın’dan eski sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ hakkında o iddiaya yanıt gecikmedi! Bu gece kiminle yattın? sözleri şoke etmişti - Galeri - Takvim

  Azra Akın’dan eski sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ hakkında o iddiaya yanıt gecikmedi! Bu gece kiminle yattın? sözleri şoke etmişti - Galeri - Takvim

  "İFTİRA ATTI!"

  O Amsterdam'da oturuyor. Oğlan Paris'de çalışıyor. Telefon açıyor 'Sen bu gece kimle yattın, kimle kalktın?' Başlıyor ağlamaya. Oğlan kalkıyor trene binip 2,5 saat yol gidiyor. Onun yüzünden defile kaçırdı. Onu elden kaçıracak diye Kıvanç'a atılan iftirayı burada anlatamam" iddiasında bulundu.

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Tatlıtuğ'a Dair Merak Edebileceğin Her Şey

  Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Tatlıtuğ'a Dair Merak Edebileceğin Her Şey

  Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Tatlıtuğ'a Dair Merak Edebileceğin Her Şey

  27 Ekim 1983 doğumlu 35 yaşındaki ünlü oyuncu ve eski manken Kıvanç Tatlıtuğ’a dair merak ettiğiniz her şey bu listede! Genç oyuncu, ABD’nin prestijli sinema sitesi IMDB’deki metriklere göre internette ismi en çok aratılan ve hakkında en çok konuşulan Türk oyuncu! İşte, fiziğiyle, göz rengiyle, eşi Başak Dizer’le olan ilişkisiyle, aldığı araba ve motorlarla, gittiği tatillerle, yer aldığı yapımlarla ve daha birçoğuyla ilgili yer aldığı haberlerle adı gündemden hiç düşmeyen Kıvanç Tatlıtuğ’a dair her şey!

  Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Doğum Tarihi: 27 Ekim 1983

  Kıvanç Tatlıtuğ Nereli?: Ünlü oyuncu Adana'da dünyaya gelmiş. "Adanalıyım, ayağım hep toprağa basarak büyüdüm," 

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Ailesi: Annesi Nurten Tatlıtuğ babasıysa Erdem Tatlıtuğ'dur. Annesi Nurten Tatlıtuğ Edirneli; babası Erdem Tatlıtuğ'sa Boşnak kökenlidir. Beş kardeş olan Tatlıtuğ'un kardeşleri, kız kardeşleri İpek ve Melisa Tatlıtuğ; abisi Cem Tatlıtuğ ve kendisinden küçük erkek kardeşi Tugay Tatlıtuğ'dur. 

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Fiziksel Özellikleri

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Boyu: 1.87 metre

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Kilosu: 75 kg.

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Göz Rengi: Açık Mavi

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Eski Sevgilileri

  Kıvanç Tatlıtuğ geçmişte oyuncu Meltem Cumbul, sosyetenin tanınan ismi İdil Fırat ve 2002 Miss World Dünya Güzeli Azra Akın'la yaşadığı aşklarla çok konuşulmuştu.

  Kıvanç Tatlıtuğ ve Eşi Başak Dizer

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Behlül rolüyle yıldızının parladığı dizi Aşk-ı Memnu dizisinde stilist olarak çalışan Başak Dizer'le sette tanıştılar. Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ 2016 yılında Paris'te evlendi. Çift, gözlerden uzak bir birliktelik yaşıyor. 

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Dizileri

  Kıvanç Tatlıtuğ'un özel hayatı kadar yer aldığı diziler de konuşuluyor. Türkiye'deki erkek dizi oyuncuları içinde yer aldığı projelerle en çok konuşulan jönlerden biri o. İşte Kıvanç Tatlıtuğ'un kariyeri boyunca yer aldığı bütün diziler!

  Gümüş'ün Mehmet Şadoğlu'su (2005-2007)

  Kıvanç Tatlıtuğ'un ilk televizyon projesi olan, Kanal D'de yayınlanan Gümüş dizisinde Tatlıtuğ'a başrolde Songül Öden eşlik etmişti. Dizinin kadrosunda Mehmet Şadoğlu karakterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ ve Gümüş'ü canlandıran Songül Öden dışında Ekrem Bora, Laçin Ceylan, Tarık Ünlüoğlu ve Serdar Orçin yer alıyordu.

  Menekşe ile Halil'in Halil'i (2007-2008)

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Halil karakterini canlandırdığı, Kanal D'de yayınlanan Menekşe ile Halil'de, Tatlıtuğ'a Menekşe karakterini canlandıran Sedef Avcı eşlik etmişti. Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı ilk Ay Yapım projesi olan Menekşe ile Halil'in ekran ömrü ne yazık ki çok da uzun sürmemişti.

  Aşk-ı Memnu'nun Behlül'ü (2008-2010)

  2008 yılında Kanal D'de yayın hayatına başlayan, Kıvanç Tatlıtuğ'un kariyerini; Türk televizyon tarihininse kaderini değiştiren Ay Yapım dizisi Aşk-ı Memnu'ya geldi sıra! Halit Ziya Uşaklıgil'in unutulmaz eserinden televizyon ekranlarına uyarlanan Aşk-ı Memnu, biz seyircilerin hafızalarına Behlül Haznedar, Bihter Ziyagil, Adnan Ziyagil, Bülent-Nihal Ziyagil, Beşir, Matmazel ve Firdevs Yöreoğlu gibi unutulmaz karakterleri katmıştı. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ'a Beren Saat, Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre, Hazal Kaya ve Zerrin Tekindor gibi isimlerin eşlik ettiği aile draması Aşk-ı Memnu'da, Tatlıtuğ'un canlandırdığı Behlül karakteri ve Beren Saat'in canlandırdığı yengesi Bihter'le yaşadığı yasak aşk, seyirciyi ekrana kilitlemişti. 

  Ezel'in Sekiz'i (2010)

  Kıvanç Tatlıtuğ'un dizileri arasında özel bir yeri olan Ezel'deki Sekiz karakterine geldi sıra! Özel diyoruz çünkü Tatlıtuğ bu karakterle ilk kez, Aşk-ı Memnu'da çizdiği şımarık ve hovarda Behlül karakterinden oldukça farklı bir rolle karşımıza çıkmıştı. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Tuncel Kurtiz ve Haluk Bilginer gibi dev isimlerin yer aldığı efsane dizi Ezel'in birkaç bölümünde Kıvanç Tatlıtuğ, Ramiz Dayı'nın psikopat yeğeni Sekiz karakterine hayat vermişti. 

  Kuzey Güney'in Kuzey Tekinoğlu'su (2011-2013)

  Psikopat rolüyle Ezel'de oldukça beğenilen Tatlıtuğ, tekrar bir Ay Yapım projesinde bıçkın bir delikanlı olarak karşımıza çıktı. 2011 yılında Show Tv'de yayınlanmaya başlayan Kuzey Güney'in Kuzey'i olmak için oldukça da kilo verdi. Dizinin başrollerinde Öykü Karayel ve Buğra Gülsoy Tatlıtuğ'a eşlik etti. Cemre adındaki bir kıza aşık olan Kuzey ve Güney adındaki iki kardeşin hikayesi seyirciyi ekrana bağlamıştı.  

  Kurt Seyit ve Şura'nın Kurt Seyit'i (2014)

  Dev bir kadro, bolca maliyet ve hüsranla sonuçlanan bir dizi. Kıvanç Tatlıtuğ'un başrollerini Farah Zeynep Abdullah'la paylaştığı, Kanal D'de yayınlanan dönem dizisi Kurt Seyit ve Şura, maalesef 21. bölüme kadar ekranlarda kalabildi ve reytinge yenik düştü. Başrollerde Abdullah ve Tatlıtuğ'a Fahriye Evcen, Elçin Sangu, Demet Özdemir ve Birkan Sokullu eşlik ediyordu. 

  Cesur ve Güzel'in Cesur Alemdaroğlu'su (2016-2017)

  Kurt Seyit ve Şura'dan sonra ekranlara bir sene ara veren Kıvanç Tatlıtuğ'un son televizyon dizisi, başrollerini Tuba Büyüküstün'le paylaştığı Ay Yapım dizisi Cesur ve Güzel'di. Star Tv'de yayınlanan dizide babasını öldüren adamdan intikam olmak isteyen Cesur Alemdaroğlu'nu canlandıran Tatlıtuğ, babasının öldüren adam olan Tahsin Korludağ'un güzeller güzeli kızı Sühan Korludağ'a aşık oluyordu. 

  Kıvanç'ın Yeni Dizisi: Prison Break Türkiye Versiyonu

  Dünyaca ünlü yabancı suç dizisi Prison Break'ten uyarlanacağı konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisine geldi sıra! Show Tv'de yayınlanacak olan Çarpışma isimli Ay Yapım projesinin kadrosuyla ilgili birçok söylenti var. Bir dönem Kıvanç Tatlıtuğ'a Elçin Sangu veya Cansu Dere'nin eşlik edeceği konuşuluyordu. Son iddialara göre Kıvanç Tatlıtuğ, başrolü Aşk-ı Memnu'da beraber yer aldığı Beren Saat'le paylaşacak. Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi Çarpışma'nın yönetmenliğini Ezel ve İçerde gibi başarılı dizilerin yönetmeni Uluç Bayraktar yapacak. Dizide Mahir isimli dul bir polise hayat vereceği bilinen Tatlıtuğ'un sonraki dizisi ve partneri olacağı konuşulan isimler de henüz dizi başlamadan heyecan yarattı. Kadroda Kıvanç Tatlıtuğ dışında kesinleşen isimlerse Alperen Duymaz, Gürkan Uğur ve Erkan Can. Zincirleme bir trafik kazası sonucu yolları kesişen dört kişiyi merkezine alacak olan Çarpışma'nın Show Tv ekranlarında Kasım veya Aralık aylarında yayın hayatına başlayacağı konuşuluyor. Bekleyip göreceğiz. 

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Filmleri

  Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuk kariyerine televizyon yapımlarıyla başlasa da ilerleyen yıllarda kendisini sinema filmlerinde de gördük ve duyduk-kendisi seslendirme de yaptı- İşte, Amerikalılar Karadeniz'de 2, Kelebeğin Rüyası ve Hadi Be Oğlum gibi farklı türden filmlerde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ'un filmleri ve filmlerle ilgili detaylar!

  Amerikalılar Karadeniz'de 2 (2007)

  Yeşilçam oyuncusu Kartal Tibet'in yönetmenliğini yaptığı komedi filmi Amerikalılar Karadeniz'de 2, Kıvanç Tatlıtuğ'un ilk sinema projesiydi. Başrollerinde Metin Akpınar, Müslüm Gürses, Kadir Çöpdemir, Kıvanç Tatlıtuğ, Melis Birkan, Peker Açıkalın ve Müşfik Kenter'in yer aldığı filmde Tatlıtuğ, köyün muhtarı Salih'in kızı Çiçek'in askerden dönen eski nişanlısı, Karadenizli delikanlı Muzaffer'i canlandırıyor. 

  Oyuncak Hikayesi 3 (Seslendirme)

  Aşk-ı Memnu'nun Behlül ve Bihter'i olarak oldukça ses getiren ikili Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, oyuncakların hikayesini anlatan ünlü Pixar animasyonu Oyuncak Hikayesi'nin üçüncü filminin Türkçe dublajında Barbie bebek ve erkek arkadaşı Ken'i seslendirdiler.

  Kelebeğin Rüyası (2013)

  Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın yaptığı 2013 yapımı dram filmi Kelebeğin Rüyası Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı ikinci sinema filmi. Başrollerinde kendisi dışında, Yılmaz Erdoğan, Mert Fırat, Belçim Bilgin ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı Kelebeğin Rüyası 2. Dünya Savaşı döneminde Zonguldak'ta yaşayan şiir sevdalısı iki arkadaşın hikayesini konu alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un vücudu bu film için verdiği 20 kiloyla transformasyona uğramıştı.

  Hadi Be Oğlum (2018)

  Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı son sinema projesi dram yüklü film Hadi Be Oğlum'du. Başrollerinde Tatlıtuğ'a, oğlu rolündeki çocuk oyuncu Alihan Türkdemir, Büşra Develi ve Feridun Düzağaç eşlik etti. Çekimleri Kaş'ta gerçekleşen filmde, iletişim sorunu yaşayan çocuğuyla dul bir babanın ilişkisi işleniyor. 

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Filmi: Organize İşler 2

  Kıvanç Tatlıtuğ filmde bıçkın bir karakter olan Sarı Saruhan'ı canlandıracak. Tatlıtuğ'un paylaşılan film görsellerindeki kıyafeti ve saç stili sosyal medyayı salladı! Organize İşler 2'nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Yılmaz Erdoğan, Bensu Soral, Demet Akbağ, Demet Evgar, Ata Demirer, Ekin Türkmen ve Ezgi Mola gibi birçok ünlü isim yer alacak.

  Ve işte "Organize İşler 2 ne zaman vizyona girecek?" sorusunun yanıtı: İlk filmi 2005'te Yılmaz Erdoğan tarafından çekilen ve döneme damga vuran komedi filminin devam filmi Organize İşler 2'nin 4 Ocak 2019'da vizyona girmesi bekleniyor. 

  Reklam Filmleri

  Akbank: Kıvanç Tatlıtuğ veİlker Ayrık'ın ikiz kardeşleri canlandırdıkları Akbank reklam filmleri 2013'ten bu yana ekranlarda yerini alıyor. 

  Coca Cola: Kıvanç Tatlıtuğ, 2017'de Coca Cola'nın yeni reklam yüzü oldu.

  Mavi Jeans: 2010'dan bu yana Mavi Jeans'in reklam yüzü olan Kıvanç Tatlıtuğ Mavi'yle şimdiye kadar 9 reklam filmine imza attı. 2010'da Kıvanç'lı ilk Mavi reklamı yayınlandığında "Vay vay vay çantaya bak!" sözü çok konuşulmuştu. Kıvanç Tatlıtuğ ilerideki reklam filmlerinde Barbara Palvin, Sara Sampaio, Romee Strijd ve Cindy Mello gibi birçok dünyaca ünlü mankenle birlikte yer aldı.

  Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Bilinmeyenler

  - Kıvanç Tatlıtuğ uzun yıllar basket oynamıştı ve en büyük hayallerinden biri NBA'de oynamaktı. 2 yıl Ülkerspor'da birinci ligde oynadı, daha sonra da Fenerbahçe ve Beşiktaş spor klüplerinde 1 sene oynadı. Beşiktaş'ta oynadığı sırada antrenmanda geçirdiği sakatlık kaderini değiştirdi. 

  - Kendisini modellik ajansına kayıt ettiren kişi annesiydi. Kıvanç Tatlıtuğ'un hızlı yükselişi, 2002 yılında Best Model of the Turkey, sonrasında ise Best Model of the World olmasıyla başlamıştı.

  - Dinine çok bağlı biri olan Kıvanç Tatlıtuğ'un "Only Allah can judge me" yazan bir dövmesi bile var. Bu cümle "Beni sadece Allah yargılayabilir." anlamına geliyor. 

  - Marka takıntısından ve kadınlarda aşırı makyajdan hoşlanmıyor.

  "Birisinin üstünde öyle baştan aşağı marka gördüğüm zaman bir tereddüde düşüyorum... Bir insanın üzerindeki kıyafet marka veya çok pahalı olmak zorunda değil; onun değerini sen kendin verirsin. O senin üstünde olduğu için değerlidir."

  "Makyaj yapmayan, çok sade, mümkünse koca koca topuklu ayakkabılar giymeyen, doğal, kendi gibi olan, her gün saçı başı yapılmış, sabahın sekizinde kuaförden çıkmış gibi görünmeyen kadınları beğeniyorum."

  - Akrep burcu olan Tatlıtuğ sezgilerine oldukça güveniyor ve insanların gözlerine bakarak onlarla ilgili birçok şeyi tahmin edebildiğini söylüyor. 

  - Teknolojiyle pek içli dışlı değil.

  - Kendisinde en beğendiği yeri gözleri. Haksız da sayılmaz!

  - Ailesine çok değer veriyor. Kız kardeşi Melisa Tatlıtuğ'un oğlu olan yeğeniyle çokça vakit geçiriyor. Kalabalık bir ailede büyüdüğünden kendisi de böyle bir aile kurmak istiyor. 

  - Tatlıtuğ, çok iyi derecede İngilizce, biraz da Fransızca biliyor. 

  - Tam bir hayvan aşığı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in evlerinde Pars adında Doberman cinsi bir köpek, üç kedi ve birkaç kuş var.

  - Yalandan hoşlanmadığını ve maddiyata pek önem vermediğini söylüyor.

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Kazandığı Ödüller

  2009 - 36.Altın Kelebek Tv Yıldızları Ödülleri, En İyi Erkek Oyuncu (Dram) (Aşk-ı Memnu

  2012 - 39.Altın Kelebek Tv Yıldızları Ödülleri, En İyi Erkek Oyuncu (Dram) (Kuzey Güney 1. Sezon)

  2013 - Yılın Yıldızları, En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu (Kuzey Güney)

  2014 - 46. Siyad Türk Sineması Ödülleri ,En iyi erkek oyuncu (Kelebeğin Rüyası)

  2016 - GQ Men of the Year En İyi Aktör

  Yazı kaynağı : www.izlesene.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap