Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kutsal damacana 4 nereden izleyebilirim

  1 ziyaretçi

  kutsal damacana 4 nereden izleyebilirim bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kutsal Damacana 4 nereden izleyebilirim? Kutsal Damacana 4 bilet fiyatları ne kadar?

  Kutsal Damacana 4 nereden izleyebilirim? Kutsal Damacana 4 bilet fiyatları ne kadar?

  Türk korku komedi filmi türündeki Kutsal Damacana serisinin yeni filmi Kutsal Damacana 4 vizyona girdi. Uzun zamandan beri çekimleri devam eden Kutsal Damacana 4 için gişe süreci başladı. Seriyi sevenler ve filmi izlemek isteyenler ise Kutsal Damacana 4 nereden izleyebilirim sorusunun yanıtını arıyor. İşte Kutsal Damacana 4 bilet fiyatları ve Kutsal Damacana 4 nereden izleyebilirim sorusunun yanıtı.

  Kutsal Damacana 4 nereden izleyebilirim?

  Kutsal Damacana 4, Türkiye genelinde sadece sinemalarda izlenebilir durumda. Son dönemlerde yeni çıkan Türk filmlerinin dijital platformlar ile anlaşmalar yapması, bu ikilemi ortaya çıkardı. Çoğu film sadece dijital platformda yer alırken Kutsal Damacana 4 sadece sinemada yer alacak. Açıklamalara göre herhangi bir platformda yayınlanması da söz konusu değil. Bu nedenle Kutsal Damacana 4 izlemek isteyenlerin tek seçeneği sinema. Türkiye genelindeki sinemalarda Kutsal Damacana 4 izleme imkanı elde edilebilir. Kutsal Damacana 4 izleme linki araştırması yapan sinema severler için de yasal tek seçenek sinemalar.

  Kutsal Damacana 4 bilet fiyatları

  Kutsal Damacana 4 bilet fiyatları şöyle

  İstanbul Tam Kutsal Damacana 4 bilet fiyatı – 70 TL

  İstanbul Öğrenci Kutsal Damacana 4 bilet fiyatı – 60 TL

  Bursa Tam Kutsal Damacana 4 bilet fiyatı – 65 TL

  Bursa Öğrenci Kutsal Damacana 4 bilet fiyatı – 60 TL

  Kutsal Damacana 4 gişe rekoru kırdı

  Kutsal Damacana 4 ile ilgili tüm bu gündemlerin yanı sıra önemli bir gelişme de yaşandı. Vizyona girdikten sonra ilk 3 gün içerisinde büyük ilgi gören film gişe rekoru kırdı. Film, daha önceki filmleri de geçerek ilk 3 gün içerisinde 211050 bin kişi tarafından izlendi. Film üstelik son 1152 haftalık süreç içerisinde en yüksek gişe çıkışı yapan film olarak da dikkat çekti.

  Kutsal Damacana 4 konusu ne?

  Hayatını gemilerde tayfalık yapıp geçiren Fikret, artık İstanbul'a demirleyip yerleşik bir yaşam seçer. Hayatı kendisinden öğrenen ve bir dediğini iki etmeyen saf arkadaşı Asım'la bir gün karşılarına çıkacak olan o büyük fırsatı umut ederek yuvarlanıp giderler. Yaşadığı semtteki kilisesinin papazı Artin'in Vatikan'a gitmesini fırsat bilen ve kilisenin nimetlerini kendi tezgahına uydurup geçinmeye devam eden Fikret ve can yoldaşı Asım'ın karşısına bir gün gerçekten hiç beklenmedik bir iş gelir. Fikret'i kilisenin papazı sanıp başlarına gelen sihirli bir olayın çözümü için bu sahte papazın çaresine başvuran aile; ne kendi başlarına geleceklerden haberdardır ne de sahte papaz Fikret, karşısına çıkacak olan büyük sürprizden haberdar.

  Kutsal Damacana 4 tek parça izle 

  Yazı kaynağı : www.bgazete.com.tr

  Kutsal Damacana 4 İZLE! Kutsal Damacana 4 tek parça izle! Kutsal Damacana 4 izleme linki! Kutsal Damacana 4 FULL HD İZLE!

  Kutsal Damacana 4 İZLE! Kutsal Damacana 4 tek parça izle! Kutsal Damacana 4 izleme linki! Kutsal Damacana 4 FULL HD İZLE!

  Kutsal Damacana 4 İZLE! Kutsal Damacana, bir Türk korku komedisi filmlerinden oluşan bir seridir. Kutsal Damacana 4 filmini izlemek isteyen kullanıcılar, Kutsal Damacana 4 tek parça izle! Kutsal Damacana Full hd izle! araştırması yapmakta. Peki, Kutsal Damacana 4 nereden izlenir? İşte, Kutsal Damacana 4 izleme linki!

  İlk olarak 2007 yılında sinemaseverlerle buluşan, Türk yapımı komedi serisi"Kutsal Damacana yeni filmiyle sinemaseverlerle buluşuyor. Kutsal Damacana 4, 20 Ocak 2023 tarihinde sinemalarda izleyici ile buluşacaktır.

  Şafak Sezer

  Ersin Korkut

  Müjde Uzman

  Ruhi Sarı

  Onur Büyüktopçu

  Nilgün Belgün

  Buket Dereoğlu

  Erhan Yazıcıoğlu

  Kutsal Damacana serisinin devam filmi sinemalarda seyircisiyle buluşacaktır.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  kutsal damacana 4

  Kutsal Damacana 4

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap