Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kusursuz uyum film oyuncuları

  1 ziyaretçi

  kusursuz uyum film oyuncuları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kusursuz Uyum Filmi Konusu ve Oyuncuları | Netflix

  Kusursuz Uyum Filmi Konusu ve Oyuncuları | Netflix

  Kusursuz Uyum Filmi Hakkında

  Kusursuz Uyum Filmi, 19 Mayıs 2022 tarihinde gösterime giren ABD yapımı bir filmdir. İngilizce dilinde çekilmiştir. Netflix orjinal yapımıdır. 1 saat 41 dakikalık uzunluğa sahip film Romantik Komedi türünde yer alıyor.

  IMDB detayları geldiğinde sizlerle paylaşacağız. Filmi 19 Mayıs 2022 tarihinden itibaren Netflix‘ten izleyebilirsiniz. Filmin orjinal adı A Perfect Pairing olarak biliniyor.

  Filmin yönetmenliğini Stuart McDonald yaparken, senaryosunu ise Hilary Galanoy, Elizabeth Hackett gibi isimler yazmıştır.Oyuncu kadrosuna bakacak olursak; Victoria Justice, Adam Demos, Nicholas Brown, Korey Williams, Emma Kate Lawrence, Britt Goodwin, Samantha Tolj, Tracie Filmer gibi isimleri görebiliriz.

  Kusursuz Uyum Filmi Konusu

  Zorlu bir LA şarap şirketi satış yöneticisi olan Lola (Victoria Justice), kendi şarap dağıtım şirketini kurma umuduyla işinden ayrıldığında, ilk potansiyel müşterisi Vaughn Family Wines’i kovalamak için Avustralya’nın kırsal kesimine bir uçak bileti ayırtıyor. Ne yazık ki Lola için Vaughn Ailesi, yeni kurulan bir şirketle iş yapmakla ilgilenmiyor. Kendini kanıtlamak isteyen Lola, Vaughn koyun çiftliğindeki boş bir pozisyonu çiftlik sahibi olarak doldurmak için gönüllü olur.

  İlk başta, Lola çitleri onarmak ve koyunları boğmak gibi zorlu bir iş için kesilmiş gibi görünmüyor, ancak o ve gösterişli istasyon müdürü Max (Adam Demos) onu eğitirken bir arkadaşlık kuruyor. Ve birbirlerine açıldıklarında Lola, Avustralya’nın onu Max’e karşı yeni keşfedilen bir sevgiyle girişimcilik sevgisinden çok daha fazlasıyla tanıştırdığını keşfeder. Fakat Max’in sırları Lola’nın romantik olarak ektiklerini biçmesini engelleyecek mi?

  Kusursuz Uyum Filmi Oyuncuları ve Karakterler

  Yazı kaynağı : www.insanveyasam.com

  Kusursuz Uyum

  Kusursuz Uyum

  Kusursuz Uyum (A Perfect Pairing) kadrosu, çıkış tarihi, özet ve daha fazlası

  Kusursuz Uyum (A Perfect Pairing) kadrosu, çıkış tarihi, özet ve daha fazlası

  Başrollerini Victoria Justice ve Sex/Life yıldızı Adam Demos’un paylaştığı yeni, iyi hissettiren romantik komedi Kusursuz Uyum (A Perfect Pairing) ile arkanıza yaslanın, rahatlayın ve şarapları gevşetin. Büyüleyici romantizm bu Mayıs’ta vizyona girecek ve Netflix bize filme ilk bakışını gönderdi.

  Crazy Ex-Girlfriend yönetmeni Stuart McDonald, Elizabeth Hackett ve Hilary Galanoy tarafından yazılan bir senaryoyu yönetecek. Çift daha önce Falling Inn Love ve Love, Garantili gibi romantik filmler de yazmıştı. Hackett ve Galanoy ayrıca Nathan Mayfield (Tidelands), Tracey Robertson (Tidelands) ve Fernando Szew ile birlikte yürütücü yapımcılık yapacak. Robyn Snyder (Falling Inn Love), Deborah Evans (Afterlife of the Party), Deborah Glover (Tidelands) ve Tracey Vieira (Christmas on the Farm) yapımcılığını üstleniyor.

  Kusursuz Uyum (A Perfect Pairing) Netflix’te ne zaman çıkıyor?

  A Perfect Pairing, 19 Mayıs 2022 Perşembe günü tüm dünyada gösterime girecek. Netflix projeleri yayınlandığı gün saat 12:00 PT / 03:00 ET’de çıkıyor.

  Kusursuz Uyum (A Perfect Pairing) Oyuncu kadrosu

  Victoria Justice, Los Angeles’ta bir şarap şirketi yöneticisi olan kadın lider Lola’yı canlandırırken, Adam Demos, Max adında sert bir yereli oynuyor. Demos, en iyi Netflix dizisi Sex/Life’daki başrol rolüyle tanınır ve aynı yazarların Netflix filmi Falling Inn Love’da da rol aldı. Adalet daha önce Netflix komedisi Afterlife of the Party’nin başındaydı.

  İşte tüm oyuncu listesi:

  Kusursuz Uyum (A Perfect Pairing) özeti

  Los Angeles’ta eski bir şarap şirketi satış yöneticisi olan Lola (Victoria Justice), kendi şarap dağıtım şirketini kurma hayallerinin peşinden gitmek için işini bırakır. Potansiyel bir müşterisi olan Vaughn Family Wines’e hitap etmek için Avustralya’ya bir uçak rezervasyonu yapar.

  Ne yazık ki, bir start-up ile iş yapmakla ilgilenmiyorlar, bu yüzden Lola layık olduğunu kanıtlamak için koyun çiftliğinde çalışmaya başlıyor. Orada, kendini yakışıklı yerel Max’e (Adam Demos) çekilirken bulur.

  İşte resmi özet, Netflix’in izniyle:

  Los Angeles’ta sıkı çalışan bir şarap şirketi satış yöneticisi olan Lola (Victoria Justice), kendi şarap dağıtım şirketini kurma umuduyla işini bıraktığında, ilk potansiyel müşterisi Vaughn Family Wines’i kovalamak için hevesle Avustralya’nın kırsalına bir uçak bileti ayarlar. . Ne yazık ki, Lola için Vaughn Ailesi, acemi bir şirketle iş yapmakla ilgilenmiyor. Kendini kanıtlamaya hevesli olan Lola, Vaughn koyun çiftliğinde bir çiftçi olarak boş bir pozisyonu doldurmak için gönüllü olur.

  İlk başta, Lola çitleri onarmak ve koyunları boğmak gibi zorlu işler için uygun görünmüyor, ancak o ve atılgan istasyon müdürü Max (Adam Demos) onu eğitirken bir arkadaşlık kuruyor. Ve birbirlerine açıldıklarında Lola, Avustralya’nın kendisini Max’e karşı yeni keşfettiği bir aşkla girişimcilik sevgisinden çok daha fazlasını tanıttığını keşfeder. Ama Max’in sırları, Lola’nın romantik bir şekilde ektiğini biçmesine engel olacak mı?

  Kusursuz Uyum (A Perfect Pairing) fragmanı var mı?

  Netflix henüz filmin fragmanını yayınlamadı. Filmin çıkış tarihinden bir veya iki hafta önce vizyona girmesi gerekiyor.

  19 Mayıs’ta Netflix’te A Perfect Pairing yayınlayın. Filmle ilgili ek güncellemeler ve bilgiler..

  Yazı kaynağı : sgkhaberleri.com

  A Perfect Pairing

  A Perfect Pairing

  IMDB: 7.3

  Tür: Romantik, Komedi,

  Yapım: 2022

  Yönetmen: Stuart McDonald,

  Yazı kaynağı : www.filmmodu4.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap