Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kusursuz kiracı hangi gün yayınlanıyor

  1 ziyaretçi

  kusursuz kiracı hangi gün yayınlanıyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kusursuz Kiracı 2. Bölüm 1. Fragmanı - Fragman İzle | FOX

  Kusursuz Kiracı dizisi hangi gün, saat kaçta başlıyor? Kusursuz Kiracı hangi kanalda, ne zaman yayınlanıyor?

  Kusursuz Kiracı dizisi hangi gün, saat kaçta başlıyor? Kusursuz Kiracı hangi kanalda, ne zaman yayınlanıyor?

  Kusursuz Kiracı dizisi hangi gün, saat kaçta başlıyor? Kusursuz Kiracı hangi kanalda, ne zaman yayınlanıyor?

  FOX TV’nin yeni dizisi Kusursuz Kiracı’nın başrol oyuncuları belli oldu. Yaz dizisinin hangi gün, saat kaçta yayınlanacağı merak ediliyor. İşte Kusursuz Kiracı hakkında bilgiler…

  Yazlık diziler arasında iddialı kadroyla dikkat çeken Kusursuz Kiracı dizisinden ilk haberler geldi. Peki ama Kusursuz Kiracı hangi gün, saat kaçta başlıyor?

  Kusursuz Kiracı ne zaman, hangi gün?

  “Kusursuz Kiracı” dizisi her salı FOX TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Kusursuz Kiracı dizisi hangi gün yayınlanıyor? Kusursuz Kiracı dizisi saat kaçta, hangi kanalda?

  Kusursuz Kiracı dizisi hangi gün yayınlanıyor? Kusursuz Kiracı dizisi saat kaçta, hangi kanalda?

  Fox Tvekranlarının vazgeçilmez dizisi Kusursuz Kiracı, geniş bir izleyici kitlesine hakim. Diziyi izlerken sosyal medyadan da yorumlarını yapan seyirciler diziyi sıkı sıkıya takip ediyor. Oyuncularına duyulan hayranlık ise izleyiciyi ekranlara kitliyor. Fox Tvekranının sevilen dizisi Kusursuz Kiracı güçlü oyuncu kadrosu ile izleyicinin dikkatlerini üzerine çekiyor. Seyirciler ise sıkı sıkıya takip ettiği Kusursuz Kiracı dizisinin ne zaman olduğunu merak ediyor. Kusursuz Kiracı dizisi hangi gün yayınlanıyor? Kusursuz Kiracı dizisi saat kaçta, hangi kanalda?

  Başrolünde birçok önemli oyuncunun yer aldığı Kusursuz Kiracı dizisi izleyiciyi çıktığı günden beri ekranlara kitlemeyi başardı.Kusursuz Kiracı dizisi her Salı saat 20:00'da izleyici ile buluşuyor.

  Ekranların sevilen dizisi olan Kusursuz Kiracı dizisi Fox Tvekranında saat 20:00'da yayınlanıyor.

  Dün akşam Fox Tv'de yayına giren Kusursuz Kiracı konusu ile seyircinin ilgisini çekti. Mona bir sabah işe gitmek üzere evden çıkarken uzun süredir çekişmeli olduğu ev sahibiyle kavga eder. İşe vardığında, dün gece şehirde bir süredir olduğu gibi yine bir ev kundaklaması vakası yaşandığını öğrenir ve habere gönderilir. Olay yerinde rakip haber sitesinin muhabiri olan Yakup'la tanışır. Zıt karakterlere sahip Yakup ve Mona, mesai boyunca hemen her konuda ters düşerek didişseler de alttan alta da birbirlerinden hoşlanırlar. Ancak aynı gün içinde Mona' nın evsiz kalmasıyla Yakup bir teklifte bulunur: Kendisi yurtdışındayken ölen dedesinden kalan bir apartman dairesi vardır. Garip bir mimariyle ikiye bölünen daire, iki ayrı kişi tarafından kullanılmaya müsaittir. Yakup Mona'ya eğer isterse evin diğer yarısını kendisine kiralayabileceğini söyler. Mona pek istekli olmasa da şimdilik daha iyi bir çözümü olmadığından teklifi kabul eder. Mona eve taşınırken apartman komşularıyla da yavaş yavaş tanışmaya başlar. Birbirlerine zerrece benzemeyen apartman komşularının neredeyse tek ortak noktası yeni kiracıya karşı takındıkları tuhaf tavırlardır. Adeta kimse Mona'yı apartmanda istememektedir. Sanki elbirliğiyle sakladıkları bir sır vardır da aralarına karışmaya gelen yabancıları tehdit olarak görmektedirler. Mona, etrafındaki olayların derinine indikçe hiç kimsenin, hiçbir şeyin ve hatta kendisinin bile göründüğü gibi, en azından göründüğü kadar olmadığını anlayacaktır. Geçmiş hayatların gölgesi bugünkü yaşantıların peşini bırakmayacak, apartmanın her katından başka bir hikâye çıkacaktır.

  Dizinin çekildiği apartman seyirci tarafından merak ediliyor. Çekimleri Beykoz ve Balat çevrelerinde yapılan dizide adı geçen Yuva Apartmanı'nın Balat semtindedir.

  İstanbul'un farklı bölgelerinde yaşanan kundaklama vakalarının ardı arkası kesilmemektedir. Yetimhanede geçen bir çocukluktan sonra tek başına hayata tutunabilmek için canla başla çalışan genç internet muhabiri Mona, yangınları takip etmekle görevlendirilmiştir. Haberden döndüğü bir gün kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne atmasıyla evsiz kalır. Polis olarak görev yapan ve yetimhaneden beri tanıdığı tek yakın arkadaşı Leyla, gizli görevde olduğu için onun yanına taşınamaz ve çaresiz kalır. O sırada yanında olan meslektaşı Yakup'un kendi dairesine kiracı olarak taşınma teklifini kabul etmek zorunda kalır. Ancak olaylar hiç de umduğu gibi gelişmez. Birbirinden tuhaf karakterlerle tanışacağı Yuva Apartmanı'nda onu tatsız bir sürpriz beklemektedir.

  Kusursuz Kiracı dizisi hangi gün yayınlanıyor? Kusursuz Kiracı dizisi saat kaçta, hangi kanalda?

  Dilan Çiçek Deniz (Mona)

  Serkay Tütüncü (Yakup Ortaç)

  Melise Döngel (Leyla)

  Özlem Tokaslan (Hamiyet)

  Ruhi Sarı (Sami)

  Beyti Engin (Cüneyt Göktürk)

  Ümmü Putgül (Sabahat Göktürk)

  Umut Kurt (Nihat Dinç)

  Deniz Cengiz (Suzi)

  Hasan Şahintürk (Muzaffer Ortaç)

  Bennu Yıldırımlar (Madam Vula)

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Kusursuz Kiracı yeni bölüm hangi gün, ne zaman? Kusursuz Kiracı oyuncuları merak konusu oldu

  Kusursuz Kiracı yeni bölüm hangi gün, ne zaman? Kusursuz Kiracı oyuncuları merak konusu oldu

  Kusursuz Kiracı dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlandığı araştırılıyor. Fox TV’de yayın hayatına başlayan Kusursuz Kiracı dün akşam ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Dizi her akşam salı akşamları ekrana gelecek. Kusursuz Kiracı'nın 2. bölümü 6 Eylül Salı akşamı yayınlanacak.

  KUSURSUZ KİRACI DİZİSİ KONUSU

  Kusursuz Kiracı’da ana karakter Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır.

  Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.

  KUSURSUZ KİRACI DİZİSİ OYUNCULARI

  Kusursuz Kiracı dizisi oyuncuları arasında Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Beyti Engin, Deniz Cengiz, Umut Kurt, Nilsu Yılmaz, Rami Narin, Ümmü Putgül, Alptekin Serdengeçti, Şirin Öten, Hasan Şahintürk, Rüçhan Çalışkur ve Bennu Yıldırımlar yer alıyor.

  Dilan Çiçek Deniz – Mona

  Serkay Tütüncü – Yakup

  Melisa Döngel- Leyla

  Özlem Tokaslan – Hamiyet

  Sami - Ruhi Sarı

  Beyti Engin - Cüneyt Göktürk

  Bennu Yıldırımlar – Madam Vula

  Deniz Cengiz -Suzi

  Ümmü Putgül -Sabahat Göktürk

  Umut Kurt -Nihat Dinç

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap