Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kuryenet müşteri hizmetlerine bağlanma

  1 ziyaretçi

  kuryenet müşteri hizmetlerine bağlanma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Musteri-iletisim - Kuryenet

  Kuryenet kurumsal firmalara toplu dağıtım hizmetleri vermektedir. 

  Dağıtım işi aşağıdaki hizmetlerimizle desteklenmektedir. 

  İnternet; Müşteriye özel internet veri akış sistemi ve gönderi hikayesi izletme. 

  Çağrı Merkezi; Çağrı karşılama, arama şeklinde randevu alma hizmetleri. 

  İade; Teslim edilemeyen gönderilerin müşterilere iade edilmesi. 

  Raporlama; İstatistiki raporların hazırlanması ve elektronik ortamda müşteriye sunulması. 

  Sözleşme Toplama; Sahada evrak veya sözleşme doldurtulması ve toplanması. 

  Ek Hizmetler; Kuryenet, otomasyon teknolojileri ile dağıtım öncesi hizmetlerde hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

  Başlıca Ek Hizmetlerimiz ;

  Veri Giriş // Kişiselleştirme // Eşleştirme // Katlama // Zımbalama // Kit Oluşturma // Insertleme // Zarflama // Poşetleme // Etiketleme // Tasnifleme

  Yazı kaynağı : www.kuryenet.com.tr

  Kuryenet Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Şikayetleri - Şikayetvar

  Kuryenet

  Kuryenet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Kuryenet Müşteri Hizmetleri

  Kuryenet Müşteri Hizmetleri

  1994 yılında kurulan Kuryenet, posta dağıtım şirketi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. %100 Türk sermaye ile kurulan şirket, çoğunlukla banka – müşteri arasındaki evrak veya kart teslimatını gerçekleştiriyor. Günümüzde devlet veya özel bankaların büyük bir kısmı Kuryenet ile çalışmaktadır. Ancak sektördeki yoğunluk ve Kuryenet’in çoğu zaman talebi karşılayamaması nedeniyle birçok şikayet de oluşmaya başlamıştır. Şikayetvar verilerine göre, son yıllarda en çok şikayet edilen şirketler arasında yer alır. Kuryenet’in en önemli avantajı ise geniş dağıtım ağına sahip olmasıdır. Türkiye’nin her noktasına teslimat yapabilir. 

  Kuryenet müşteri hizmetleri 444 93 93 numarasıyla kargo takip, gönderi sorgulama, şikayet, öneri vb. birçok konuda hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak banka kartı ya da evraklarınızın sorgulamasını öğrenebilirsiniz.

  İçeriğin devamında Kuryenet iletişim ve alternatif kanallar hakkında detaylı bilgiler yer alıyor. Ayrıca Kuryenet ile ilgili en önemli soruları en alt kısımda inceleyebilirsiniz. 

  Kuryenet Çağrı Merkezi

  Kuryenet İletişim

  Kuryenet Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Kuryenet ile ilgili daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Sizin için en çok araştırılan ve merak edilen soruları araştırdık. Özenle hazırladığımız soruları inceleyerek Kuryenet hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca yorumlarda Kuryenet ile ilgili görüş ve önerilerinizi belirtmeyi unutmayın!

  Kuryenet Kartımı Teslim Etmedi, Ne Yapmalıyım?

  kuryenet musteri hizmetleri

  Bankanız, banka/kredi kartını veya diğer evrakları Kuryenet’e teslim etmişse ve Kuryenet teslimat süresine uymadıysa bankanız ile iletişime geçin. Bankanızı arayarak ‘Kuryenet’in kart teslimatını yapmaması sebebiyle kartımı iptal etmek istiyorum’ dediğinizde bir iki gün içinde kartınız size ulaşacaktır.

  Kuryenet’e Nasıl Ulaşabilirim?

  Kuryenet müşteri hizmetleri 444 93 93 numarasını arayarak firmaya ulaşabilirsiniz. Türkiye genelinde yüzlerce şubeye sahip olsa da Kuryenet, gönderi takibi, bilgi vb. birçok konuda aynı numarayla hizmet vermektedir. 

  Kuryenet Kimin?

  Kuryenet’in üç sahibi bulunuyor: Mehmet Ali Tlabar, Mehmet Haluk Berdan ve İdris Karaca. Tlabar ve Berdan tarafından kurulan Kuryenet’e daha sonra İdris Karaca ortak olmuştur. 

  Kuryenet hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

  Kuryenet Hangi Günler Açık?

  kuryenet

  Kuryenet, hafta içi günlerinde 09:00 – 18:00 aralığında dağıtım yapmaktadır. Ayrıca şirket hafta sonu ve resmi tatillerde çalışmıyor. Türkiye geneli Kuryenet çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 18:00 olarak belirlenmiştir.

  Kuryenet’e Nasıl Ulaşabilirim?

  Kuryenet çağrı merkezi 444 93 93 numarasıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Kuryenet Facebook hesabı üzerinden de ulaşmanız mümkün. Kuryenet’e ulaşmanın diğer bir yöntemi ise web sitelerinde yer alan şikayet/öneri formunu doldurmak.

  İlgili forma ulaşmak için buraya tıklayın.

  Kuryenet Hafta Sonu Dağıtım Yapıyor Mu?

  Kuryenet, cumartesi ve pazar günlerinde dağıtım yapmamaktadır. Şirket, sadece hafta içi günlerinde dağıtım yapıyor.

  Kuryenet Teslimat Süresi Kaç Gün?

  kuryenet2

  Kuryenet’in teslimat süresi şehir merkezleri için 1 – 3 iş günü, köy ve beldelerde ise 1 – 5 gün olarak belirtiliyor. Ancak belirtilen süre içinde teslimat gerçekleşmediyse Kuryenet müşteri hizmetlerini arayarak gönderiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

  İnternette yapılan yorumlarda birçok kişi Kuryenet’in teslimat süresinden duyduğu memnuniyetsizliği bildiriyor. Bu durumda Kuryenet müşteri hizmetleri veya bankanızla iletişime geçmelisiniz.

  Kuryenet Şikayet Hattı Nedir?

  Kuryenet şikayet ve öneriler için sadece 444 93 93 numarasını kullanmaktadır. Şirketin, ayrıca bir şikayet hattı bulunmuyor.

  Kuryenet Hangi Bankalarla Çalışıyor?

  Kuryenet ile çalışan bankalar arasında QNB Finansbank, Akbank, Garanti BBVA, İş Bankası, Vakıf Bank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi vb. yer alıyor. Bankaların büyük bir kısmı Aktif İleti veya Kuryenet ile çalışmaktadır.

  Kuryeye Teslim Edilen Kart Kaç Günde Gelir?

  kuryenet4

  Kredi kartı başvurusuyla birlikte kartın, sahibine teslim edilmesi 15 günü bulabilir. Kredi kartı kuryeye teslim edildiyse 5 iş günü içinde teslim edilir. Aynı zamanda şehir merkezlerinde bu süre kısalırken köylerde uzayabilir.

  Kuryenet Takip No Nasıl Öğrenilir?

  Kartınız, Kuryenet’e teslim edildiğinde tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılır. SMS’e ulaşamıyorsanız mutlaka Kuryenet müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekir. Aksi takdirde Kuryenet takip numaranızı öğrenmeniz mümkün olmayacaktır. Kuryenet takip numarası 12 hanelidir.

  Yazı kaynağı : cagrimerkezinumarasi.com

  KURYENET MÜŞTERİ HİZMETLERİ - İSTANBUL - KAĞITHANE - 0212 444 93 ...

  Kuryenet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Kuryenet Türkiye geneli 460 acentesi ve 3000’den fazla personeliyle hizmet vermektedir. Kargo dağıtım alanında bir çok yeniliğe imza atan Kuryenet, kargoculuğun gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Kuryenet kargo takip sistemini Türkiye’ye ilk defa getiren kargo şirketidir. Kurulduğu ilk günden itibaren tüm gönderileri barkotlayarak taşıma işlemini gerçekleştiren Kuryenet kargo takip sisteminin Türkiye ile tanışmasını sağlamıştır. Ayrıca randevu ile teslimat ve kimlik karşılığı teslimat gibi bir çok yenilik getirerek kargoculuğun gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Anında takip ve raporlama sistemi ile müşterilerin gönderileri anlık olarak takip edebilmesini sağlamıştır. Bir çok yenilikle Türk halkını buluşturan Kuryenet her geçen gün yeni arayışlar ve yeniliklerle müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Kuryenet çağrı merkezi numarası ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

  Kuryenet yeniliklerine hızla devam ederek 2012-2013 yıllarında akıllı otomasyon sistemine geçerek gönderi öncesi işlemlerde tam otomasyon uygulayarak bu alanda Türkiye’de ilk şirket olmayı başarmıştır. Başarılı grafiğini her geçen zaman diliminde geliştiren Kuryenet gönderilerin olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlayarak müşterilerin memnun kalmasını sağlamıştır. 2014 yılının Ekim ayında ilk özel posta işletme belgesini alan Kuryenet geleceğe daha sağlam ve hızlı adımlar atmanın heyecanı içerisine girmiştir.

  Kuryenet’in çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden arayarak kargonun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda bu numaralardan Kuryenet ile ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Kuryenet hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

  Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası

  Kuryenet güvenilir dağıtım yaparken kendini sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir. Gün geçtikçe büyümesine devam eden firma özellikle son yirmi beş yılda oldukça gelişmiştir. Artar müşteri kitlesine en iyi hizmeti en kısa sürede sunmayı hedefleyen firma bu anlamda kendini teknolojik gelişmelerin arkasında bırakmamıştır. Müşterilerine daima önem veren ve geri dönüşlere en kısa sürede dönüt veren firma oldukça rağbet görmektedir.

  Kuryenet müşteri hizmetleri numarası ile müşterilerine en hızlı şekilde en kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Müşterilerine en kısa sürede iletileri ulaştırırken durumu kontrol edebileceğin iletişim kanalları ile her zaman önde olan firma beğenisi arttırma konusunda oldukça hassa davranmaktadır.

  Hızlı teslimat, verilen adreste teslimat, kimlik kaydı ve imza karşılığı teslimat, randevulu teslimat gibi seçenekleri le müşterilerine hitap eden ve kalitesinden ödün vermeyen firma ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi kolaylıkla iletebileceğiniz müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır.

  Kuryenet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
  0212 444 93 93
  0850 222 93 93

  Arama Terimleri: kuryenet çağrı merkezi, kuryenet müşteri hizmetleri, kuryenet telefon numarası, kuryenet iletişim, kuryenet irtibat tel, kuryenet şikayet var, kuryenet şikayet hattı, kuryenet çağrı merkezi numarası, kuryenet müşteri hizmetleri numarası

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap