Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kurtlar vadisi yeniden mi çekiliyor

  1 ziyaretçi

  kurtlar vadisi yeniden mi çekiliyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kurtlar Vadisi yeniden mi başlayacak? Kurtlar Vadisi tekrar mı çekilecek? Hangi kanalda ne zaman yayınlanacak?

  Kurtlar Vadisi yeni bölümler ne zaman başlıyor? Kurtlar Vadisi yeni bölümler çekilecek mi?

  Necati Şaşmaz'dan Kurtlar Vadisi açıklaması! Yeni bölüm geliyor...

  Necati Şaşmaz'dan Kurtlar Vadisi açıklaması! Yeni bölüm geliyor...

  Kurtlar Vadisi'nin yıldızı ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, Mazhar Alanson'un TRT Müzik'te yayınlanan programına konuk oldu. Ünlü sanatçı Alanson'un sorularını yanıtlayan Şaşmaz, Kurtlar Vadisi hayranlarına bekledikleri haberi verdi.

  "OCAK AYINDA BAŞLAYACAĞIZ"

  Yeni yılla birlikte Kurtlar Vadisi için çalışmalara başlayacaklarını açıklayan Şaşmaz, "Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için" dedi. Ünlü oyuncu, "397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak" ifadelerini kullandı.

  HAYRANLARINI KORKUTMUŞTU

  Geçtiğimiz haftalarda yaşadığı ani rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırılan ünlü oyunu Necati Şaşmaz hayranlarını korkutmuştu. 50 yaşındaki Şaşmaz, göğüs ağrısı, sol kolda ağrı ve uyuşukluk gibi şikayetlerle hastaneye başvurmuş ardından ise kalp damarlarında tıkanıklık teşhisi nedeni ile damar açma operasyonu geçirmişti. Şaşmaz sağlığına kavuştuğunu ise paylaştığı fotoğrafına yazdığı "Geçmiş olsun dilekleriniz kabul oldu. Teşekkürler. Geçmiş oldu. İşimizin başındayız " notuyla duyurmuştu.

  Dizinin yeni bölümlerinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz açıklanmadı.

  Yazı kaynağı : www.muhalif.com.tr

  Kurtlar Vadisi yeniden başlıyor mu? Necati Şaşmaz'dan Kurtlar Vadisi açıklaması

  Kurtlar Vadisi yeniden başlıyor mu? Necati Şaşmaz'dan Kurtlar Vadisi açıklaması

  Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak? Bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisinin yeniden başlayacağı hakkında başrol Polat Alemdar'dan önemli bir açıklama geldi. Hayranları Kurtlar Vadisi geri dönüş tarihini araştırmaya devam ederken Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ile geri döneceği neredeyse kesinleşti. Peki yeni Kurtlar Vadisi oyuncu kadrosu belli mi, ne zaman başlayacak hangi kanalda olacak? İşte tüm ayrıntılar!İ

  KURTLAR VADİSİ YENİDEN Mİ BAŞLIYOR?

  Kurtlar Vadisi Pusu'nun bitmesiyle büyük bir boşluğa düşen dizinin hayranları nihayet  müjdeli haberi aldı. Dizinin yapımcısı aynı zamanda başrolü Necati Şaşmaz, "Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için. 397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak" şeklinde konuştu. Şaşmaz'ın bu açıklamalarından sonra KVP hayranları da şimdiden diziyi beklemeye koyuldu.

  KURTLAR VADİSİ DİZİSİ HAKKINDA

  Kurtlar Vadisi, 2003-2005 yılları arasında Show TV ve Kanal D'de yayımlanmış olan Türk yapımı aksiyon, mafya ve derin devlet türündeki televizyon dizisidir. Dizi 4 sezondan oluşmaktadır ve 97 bölüm sürmüştür. İlk 3 sezon Show TV'de yayınlanmış, son sezonda ise bir ilke imza atarak Kanal D'ye transfer olmuştur.

  Senaristliğini Ahmet Yurdakul, Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Mehmet Turgut yapmıştır. Ahmet Yurdakul yalnızca ilk 6 bölümü yazan ekipte yer almıştır, Mehmet Turgut ise sadece 2. sezonda senarist ekibinde yer almıştır. Diziye senaryo ve konsept danışmanı olarak Ömer Lütfi Mete ve Soner Yalçın da katkıda bulunmuştur.

  Dizinin yönetmen koltuğunda ilk 2 sezonda Osman Sınav bulunuyordu. Sınav'a 2. sezonda Mustafa Şevki Doğan da eşlik etmiştir. Dizinin yapımcılığının 2004 yazında Sinegraf'tan Pana Film'e geçmesi sonucu Serdar Akar 3 ve 4. sezonlarda yönetmenlik görevini üstlendi.

  Dizinin ilk sezonu 15 Ocak 2003'te yayınlanan bölümle başladı. 20 bölüm süren sezon, 18 Haziran 2003'teki sezon finaliyle sona erdi. İkinci sezon 2 Ekim 2003'te başladı, 35 bölüm sürdü ve 24 Haziran 2004'te 55. bölüm ile sonlandı. Üçüncü sezon, 31 bölüm sürdü ve 23 Eylül 2004-9 Haziran 2005 tarihleri arasında yayınlandı ve 86. bölüm ile sonlandı. 4. ve son sezon ise 6 Ekim 2005'te başladı ve 11 bölüm sürerek 29 Aralık 2005'te 97. bölümü ile final yaptı.

  Dizinin ilk sezonlarında reyting ortalama seyretti, 8-9-10 arasında değişti. Ancak ikinci sezonla birlikte reytingde zirveye oynadı. Sık sık 20'ye yaklaşan ve bazen geçen reytingler, final bölümünde 23,60 ile zirve yaptı.

  Dizi, diplomat Ali Candan'ın akıl hocası Aslan Akbey tarafından Türkiye'ye çağrılarak mafyayı çökertmek için yüzünü değiştirip mafyanın içine sızması etrafında şekillenir. Yüzünü değiştirip Polat Alemdar'a dönüşen Ali Candan'ın hayatının aşkı Elif Eylül ile Polat olarak karşılaşması, onun en vereceği en sıkı sınavlardan biridir. Öte yandan mafyada yükselirken arkadaş edindiği Süleyman Çakır, Memati Baş ve daha pek çok kişi Polat'ın hayatını kökten değiştirecektir. Mafyanın tepesinde Kurtlar Konseyi, Konseyin tepesinde ise Baron Mehmet Karahanlı vardır.

  KURTLAR VADİSİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

  Yurt dışında KGT adına birçok başarılı operasyonda bulunan Ali Candan; en son Kosova'da iken emrinde olduğu Aslan Akbey tarafından yurda çağrılmış ve kendisine en kritik görev olan Kurtlar Vadisi Operasyonu görevi verilmiştir. Bu görevdeki amaç; mafyanın en tepesindeki güç olan ve Mehmet Karahanlı'nın baron olduğu Kurtlar Konseyi'nin çökertilmesidir. Bu görev hiç kolay değildir ve Kurtlar Konseyi çok güçlüdür. Öyle ki konsey, Türkiye'nin yıllık milli gelirinin yarısı kadar bir paraya hükmetmektedir.

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  Kurtlar Vadisi yeniden başlayacak mı? Kurtlar Vadisi yeniden mi başlıyor? Kurtlar Vadisi geri dönüyor mu?

  Kurtlar Vadisi yeniden başlayacak mı? Kurtlar Vadisi yeniden mi başlıyor? Kurtlar Vadisi geri dönüyor mu?

  Kurtlar Vadisi yeniden başlayacak mı? Kurtlar Vadisi geri dönüyor! Türkiye'de bir neslin birlikte büyüdüğü efsane Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili herkesi heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor. Peki, Kurtlar Vadisi yeniden başlayacak mı? Kurtlar Vadisi yeniden mi başlıyor? Kurtlar Vadisi geri dönüyor mu? İşte detaylar...

  KURTLAR VADİSİ YENİDEN BAŞLAYACAK MI?

  Türkiye'de artık efsane hale gelen ve bir dönem sokakları boşaltan Kurtlar Vadisi dizisi geri dönüyor. Usta oyuncu Necati Şaşmaz, çekimlere devam ettiklerini ve ocak gibi başlamayı düşündüklerini dile getirdi.

  "ŞU ANDA HAZIRLIK İÇERİSİNDEYİZ"

  Önümüzdeki aylarda çekimlere başlayacaklarını başlayacaklarını açıklayan Şaşmaz, "Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için" dedi. Ünlü oyuncu, "397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak" ifadelerini kullandı.

  HAYRANLARINI KORKUTMUŞTU

  Geçtiğimiz hafta kalbinde yaşadığı sorun nedeniyle hastaneye başvuran ünlü oyuncu hayranlarını korkutmuştu. Ancak sağlık sorununun kontrol altına alınması herkese rahat bir nefes aldırdı.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap