Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kur korumali mevduat hesabi

  1 ziyaretçi

  kur korumali mevduat hesabi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı

  Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı

  Kur Korumalı Vadeli TL Mevduat Hesabı

  Kur Korumalı Vadeli TL Mevduat Hesabı

  Dövizden Dönen Kur Korumalı Hesap olarak açılan hesaplarla sınırlı uygulama ile, vade sonunda yeniden döviz birikime dönmek isterseniz,

  birikimlerinizi İş Bankası vadesiz döviz hesabınızda değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

  Dövizden Dönen Kur Korumalı Hesapların vade sonunda saat 12:00’dan sonra yapılmak istenen döviz alış işlemlerinde, Bankamız hizmet kanallarında geçerli alış ve satış kurları üzerinden ve Kambiyo Muameleleri Vergisi (KMV) tahsilatı gerçekleştirilerek birikimleriniz dövize dönüştürülebilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.isbank.com.tr

  Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Faizi Hesaplama

  Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Faizi Hesaplama

  Faiz getirisi sağlayan vadeli mevduat hesabı, kur korumalı olarak açıldığında birikimleri garanti altına alır. Bu haktan yararlanmak isteyen pek çok kişinin aklına “Kur korumalı mevduat hesabı nedir?” sorusu takılır. Bu hesap türü, Türk lirası cinsinden birikimlerin döviz kurundaki dalgalanmalara karşı koruma altına alınmasını sağlar. 

  Kur korumalı mevduat hesabı, kurun yükselmesinin kişilerin TL tasarrufları üzerinde olumlu bir etki yaratmasını sağlar. Döviz kurundaki olası düşüşlerden zarar görmemeyi ise mümkün hâle getirir. Kur korumalı mevduat hesapları açılırken söz konusu tarihteki faiz oranları esas alınır. 

  Kur korumalı mevduat hesabı nasıl açılır sorusunun cevabı ise bir hayli basittir. Bu işlemi gerçekleştirmek için banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Bankaların mobil uygulamalarını kullanarak da hesap açma işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Varlıklarınızı Türk lirasına çevirip yalnızca birkaç işlemin sonucunda bu hesaba aktarabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.hangikredi.com

  Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı

  Kur Korumalı Vadeli Mevduat Hesabı | ING

  Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı | Fibabanka

  Gerçek Kişi Müşterilerimiz;

  Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan  iş günlerinde 10.15-16.00, Şubelerimizden ise 10.15-16.00 saatleri arasında gerçekleşmektedir.

  Tüzel Müşterilerimiz;

  Şubelerimizden 10.15-16.00 saatleri arasında gerçekleşmektedir.

  Yazı kaynağı : www.fibabanka.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap