Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ku kaen san ruk 1 bölüm türkçe altyazılı izle

  1 ziyaretçi

  ku kaen san ruk 1 bölüm türkçe altyazılı izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ku Kaen San Rak 1.Bölüm

  Ku Kaen San Rak 1.Bölüm

  Ku Kaen San Rak 1.Bölüm

  Ku Kaen San Rak 1.Bölüm izleme linkleri aşağıdadır.

  Songkran, Pe adında bir oğlu olan bir emlak kralı, tam bir kadın avcısı olan bir adamdır. Pe’nin annesi, onu başka bir adam için terk ettiği zaman kalbi kalbi kırılmış ve ondan sonra kadınlara oyuncak gibi davranmaya başlamıştır. En yakın arkadaşı Sia Ou ile birlikte “Yenilmez Kazanova” lakabını kazanmıştır.

  Ingdao ve ailesinin büyük bir portakal çiftliği vardır. Kimseye minnet etmeyi sevmeyen bir karaktere sahiptir. Yüzündeki kocaman beni ve dağınık görünümü sayesinde genellikle çirkin olarak görülür. Nu adında bir erkek arkadaşı vardır. O da aynı kasabada yaşayan  yumuşak huylu bir öğretmendir.

  Birgün Songkran ve babası, Ingdao’nun babası Saeng’e ait olan araziyi görmeye gelir ve orayı almak isterler. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır.

  Ingdao’nun küçük kardeşi Ingjun, orada burada çalıştığı işlerden sıkılmış ve düzenli bir iş aramaya karar verir. Arkadaşı ile birlikte Songkran’ın şirketine başvururlar ve muhasebeci olarak işe alınırlar.

  Songkran, Saeng ve Ingjun arasındaki aile ilişkisini öğrendiğinde, araziyi onlardan alabilmek için bir plan yapar ve Injjun üzerinde müthiş kazanova oyunlarını oynayarak Injun’u hızlı bir şekilde kendisine aşık eder. Aşkından gözü kör olan Ingjun kendi isteği ile arazinin tapusunu Songkran’a teslim eder.

  Araziyi alan Songkran, Ingjun’ u terk eder ve Ingjun büyük bir kalp kırıklığı yaşar.
  Bu yaşananlara çok öfkelenen Ingdao, arazilerini geri almak ve kardeşinin intihar etmeye çalışmasının intikamını almak istemektedir. Ancak şuan ki görünümü ile Songkran’ı kendine aşık edemeyeceğini biliyordur. Yakın arkadaşı Moddaeng’in de yardımıyla inanılmaz güzellikte bir kadına dönüşür. Ve intikam planı başlar.

  İndirme Linki

  Sonraki Bölüm

  Yazı kaynağı : asyalog.com

  Ku Kaen San Rak (2021)

  Ku Kaen San Rak (2021)

  Ku Kaen San Rak (2021)

  Ku Kaen San Rak Konusu;

  SSongkran, Pe adında bir oğlu olan bir emlak kralı, tam bir kadın avcısı olan bir adamdır. Aslında eskiden böyle bir adam değildir. Pe’nin annesi, başka bir adamla birlikte olmak için onu terk etmiştir.

  İşte o zaman Kran’ın kalbi kırılmış ve kadınlara oyuncak gibi davranmaya başlamıştır. Bir model ajansı işleten en yakın arkadaşı Sia Ou ile birlikte “Yenilmez Kazanova” lakabını kazanmıştır.

  Ingdao ve ailesinin büyük bir portakal çiftliği vardır. Kimseye minnet etmeyi sevmeyen bir karaktere sahiptir. Yüzündeki kocaman beni ve dağınık görünümü sayesinde genellikle çirkin olarak görülür.

  Nu adında bir erkek arkadaşı vardır. O da aynı kasabada yaşayan  yumuşak huylu bir öğretmendir.

  Songkran ve babası, Ingdao’nun babası Saeng’in şu anda sahip olduğu bir araziye bakıyorlardır. Bu arazi Saeng’e rahmetli karısı tarafından verildiği için, Saeng oraya çok değer veriyordur.

  Bir gün, Ingdao’nun Bangkok’ta okuyan küçük kız kardeşi Ingjun, sonunda sahip olduğu tuhaf işlerden bıkmış ve arkadaşı Marin ile birlikte Songkran’ın şirketinde bir işe başvurmaya karar vermişlerdir. Hem Ingjun hem de Marin muhasebeci olarak kabul edilir.

  Songkran, Saeng ve Ingjun arasındaki aile ilişkisini öğrendiğinde, araziyi onlardan alabilmek için bir plan yapar ve Injjun üzerinde müthiş kazanova oyunlarını oynayarak Injun’u hızlı bir şekilde kendisine aşık eder.

  Kısa süre sonra Ingjun, babasının kendisine verdiği arazi haklarını kendi isteğiyle Songkran’a verir. Araziyi alan Songkran, Ingjun’u terk eder ve Ingjun büyük bir kalp kırıklığı yaşar.

  Bu yaşananlara çok öfkelenen Ingdao, arazilerini geri almak ve kardeşinin intihar etmeye çalışmasının intikamını almak istemektedir. Ancak şuan ki görünümü ile Songkran’ı kendine aşık edemeyeceğini biliyordur.

  Yakın arkadaşı Moddaeng’in de yardımıyla inanılmaz güzellikte bir kadına dönüşür. Ve intikam planı başlar.

  Ku Kaen San Rak  – Sevgili Düşmanım

  Yazı kaynağı : asyalog.com

  Ku Kaen San Rak (2021) SRT - Asya Drama Yuvası

  Ku Kaen San Rak (2021) SRT - Asya Drama Yuvası

  มุกดา นรินทร์ รักษ์ / Mook Mookda Narinrak

  Meslek: Oyuncu

  Önceki Dizileri: Marn Bang Jai, So Wayree

  Yayınlanması Beklenen Dizileri: Koei Baan Rai Sapai Hi-So

  Doğum Tarihi: 26 Temmuz 1996

  Bu Dizideki Rolü: Ingdao Naowarat / Daopradub Tubjakrawan

  Yazı kaynağı : asian--drama.blogspot.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap