Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kuşadası kahvaltı yapılacak yerler

  1 ziyaretçi

  kuşadası kahvaltı yapılacak yerler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kuşadası Kahvaltı Mekanları | En İyi 32 Mekan! | Fixbilet Blog

  Kuşadası Kahvaltı Mekanları | En İyi 32 Mekan! | Fixbilet Blog

  Resmi Tatil Günleri 2022

  İstanbul Gezilecek Yerler Listesi

  İstanbul’a Yakın Gezilecek Yerler

  İstanbul Mangal Yerleri

  İstanbul Kahvaltı Alanları

  Fethiye Gezilecek Yerler

  Antalya Gezilecek Yerler

  Marmaris Gezilecek Yerler

  Bodrum Gezilecek Yerler

  Türkiye’nin Tarihi Yerleri

  En İyi Kamp Alanları

  Dünya’nın 7 Harikasi

  Yazı kaynağı : blog.biletbayi.com

  Kuşadası Kahvaltı

  Kuşadası Kahvaltı Mekânları- Kuşadası’nda En İyi 9 Kahvaltı Mekânı

  Kuşadası Kahvaltı Mekânları- Kuşadası’nda En İyi 9 Kahvaltı Mekânı

  Kuşadası Kahvaltı Mekânları, Kuşadası Kahvaltı Mekânları, Kuşadası, Ege bölgesinde zengin bir mutfak kültürüne sahip olan bir şehirdir. Aydın mutfağında her damak zevkine uygun et, balık, zeytinyağlı birçok ürünlerinden farklı olarak bu yazımızda kahvaltı mekânlarından bahsedeceğiz. Kuşadası’nda serpme kahvaltılardan köy kahvaltılarına, sıkmalardan birçok hamur işi lezzetlerine kadar birçok lezzetin sunulduğu mekânlardan vardır. Aydın ilinin Kuşadası ilçesinde yerli yabancı birçok turistin hem de yörede yaşayan halkın tercih ettiği, lezzetli, taze, doyurucu lezzetler sunan mekânlar bulunmaktadır. Aydın’ın Kuşadası ilçesine kentin her farklı bölgesinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçlarınızın yanı sıra otobüsle ulaşımı da tercih edilebilirsiniz. Kuşadası’nda farklı birçok kahvaltı mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi kahvaltı mekânlarını derledik.

  Aydın Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

  1. Marca Antakya Restaurant

  Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren Marca Antakya Restaurant, sahil şeridinde nezih, ferah, temiz bir ortamda, güzel bir şekilde dekore edilmiş ortamında lezzetli doyurucu kahvaltılıklar sunan mekânlardan biridir. Antakya yöresel ürünleri ile hazırlanan enfes sofraları, lezzetli ve taze ürünleri damaklarda enfes bir tat bırakmaktadır. Sunumlar doyurucu, çalışanlar ilgili, servisleri güzel ve hızlıdır.

  İletişim Bilgileri

  Adres: Soğucak, 09400 Kuşadası/Aydın

  Telefon: (0256) 633 37 77

  Sosyal Medya Sayfası: facebook

  Bulunduğunuz Konumdan Marca Antakya Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

  2. Köy Sofrası, Kuşadası Kahvaltı Mekânları

  Aydın-Kuşadası bölgesinde bulunan Köy Sofrası, 2005 yılından beri kendi ürünleri yetiştirerek misafirlerine ve birçok bölgeye sunmaktadır. Lezzetli, taze, doğal el yapımı birçok lezzetli ürünün doyurucu bir şekilde sunulduğu sofralarda, samimi bir şekilde otantik bir ortamda kahvaltı keyfi yapabilirsiniz. Uzun yıllardır hizmet veren işletme yerli yabancı birçok turistin ilgisini çekmektedir.

  İletişim Bilgileri

  Adres: Kirazlı, Kirazlı Camlık Yolu Üzeri, 09400 Kuşadası/Aydın

  Telefon: (0256) 667 10 03

  Sosyal Medya Sayfası: facebook

  Bulunduğunuz Konumdan Köy Sofrası ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

  3. Kumsal Restaurant

  Aydın-Kuşadası bölgesinde kumsalda, deniz manzarasında hizmet veren bir mekân olarak taze, doğal, lezzetli ürünlerle hazırlanan kahvaltı sofralarında keyifli kahvaltılılar yapabilirsiniz. Mekân hem manzarası hem bulunan voleybol sahası ve çocuk oyun alanları ile eğlenceli, keyifli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz işletmelerden biridir. Kahvaltılıkları, ilgili ve güler yüzlü çalışanları, hızlı servisleri ile deniz manzarasında güzel bir kahvaltı deneyimi geçirebilirsiniz.

  İletişim Bilgileri

  Adres: Yavansu, Çamlık Cad., 09400 Kuşadası/Aydın

  Telefon: 0530 237 29 83

  Sosyal Medya Sayfası: facebook

  Bulunduğunuz Konumdan Kumsal Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

  4. Tranche, Kuşadası Kahvaltı Mekânları

  Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren Tranche, 2012 yılından bu yana ziyaretçilerini ağırlayan, kahvaltı, yemek, steak house farklı menüler ile birlikte birçok lezzet sunan mekânlardan biridir. Zengin bir çeşitliliğe sahip olan kahvaltısı, taze, doğa ürünleri ziyaretçilerin hem gözlerini hem de karınlarını doyurmaktadır. Deniz kıyında bulunan işletme güzel, ferah manzarası ile de keyifli bir kahvaltı deneyimi sunmaktadır. Hijyen kurallarına uygun, ilgili çalışanlar ile hızlı servis sunmaktadır.

  İletişim Bilgileri

  Adres: Türkmen, Setur Marina Avm, Atatürk Blv. No:101, 09400 Kuşadası/Aydın

  Telefon: (0256) 618 28 29

  Sosyal Medya Sayfası: facebook

  Bulunduğunuz Konumdan Tranche ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

  5. Vadi Sultan Sofrası

  Aydın-Kuşadası bölgesinde doğanın içerisinde hizmet veren Vadi Sultan Sofrası, otantik, nezih, geleneksel bir şekilde dekore edilmiş, muhteşem bir manzaraya sahip olan lezzetli, taze ürünlerin sunulduğu işletmelerden biridir. Kahvaltınızı doğanın güzel manzarasında keyifle yapabilirsiniz. Şehrin bunaltıcı, yoğun havasından uzakta burada temiz, doğa havasında vakit geçirebilirsiniz. Çocukları ile gelen aileler için oyun alanı da bulunmaktadır.

  İletişim Bilgileri

  Adres: Belentepesi Mevkii No:598, Kirazlı Mahallesi, 09400 Kuşadası/Aydın

  Telefon: 0544 219 24 25

  Sosyal Medya Sayfası: instagram

  Bulunduğunuz Konumdan Vadi Sultan Sofrası ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

  6. Antik Kemer Kuşadası

  Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren Antik Kemer Kuşadası, şehrin doğa alanı içerisinde yer alan mekânlarından biridir. Mekân hem organizasyonlar için hem de kahvaltı ve yemekler için tercih edilmektedir. Kahvaltılık ürünleri taze, organik, lezzetli, güzel bir şekilde hazırlanmıştır. Çalışanlar ilgili, servisleri ve sunumları güzel ve hızlıdır.

  İletişim Bilgileri

  Adres: Değirmendere, kirazlı yolu caddesi no 84/1, 09400 Kuşadası/Aydın

  Telefon: 0532 747 30 25

  Sosyal Medya Sayfası: facebook

  Bulunduğunuz Konumdan Antik Kemer Kuşadası ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

  7. Ege’nin Yeri Köy Sofrası

  Aydın-Kuşadası bölgesinde organik, taze, doğal ürünlerin lezzetli bir şekilde sunulduğu Ege’nin Yeri Köy Sofrası, çeşit çeşit ürünleri ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. İşletme ferah, temiz havanın etkisinde, sevimli, otantik bir işletmedir. Sofralarda çeşit çeşit reçeller, peynir ve zeytinler, taze ekmek, çay ve birçok ürün lezzetli bir şekilde ilgili çalışanlar ile sunulmakta, çocuklar için de oyun alanları bulunmaktadır.

  İletişim Bilgileri

  Adres: Kirazlı, 09400 Kuşadası/Aydın

  Telefon: 0555 875 89 94

  Sosyal Medya Sayfası: instagram

  Bulunduğunuz Konumdan Ege’nin Yeri Köy Sofrası ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

  8. Ayvalık Balıkçısı Kuşadası

  Aydın-Kuşadası bölgesinde bulunan Ayvalık Balıkçısı Kuşadası, yazlık sahil bölgelerinin en sevilen işletmelerinden olan balık yerlerinden biridir. Ancak burada enfes balıkların yanında lezzetli kahvaltılıklar da sunulmaktadır. Doyurucu, taze, lezzetli birçok kahvaltılık ürün ile sofralar görsel bir şölene dönüşüyor ve keyifli bir şekilde karnınızı doyurabiliyorsunuz.

  İletişim Bilgileri

  Adres: Türkmen Mahallesi, Yat Limanı, Ayvalık Balıkçısı Kuşadası, no 107/1, 09400 Kuşadası/Aydın

  Telefon: 0530 342 71 50 – (0256) 618 07 27

  Sosyal Medya Sayfası: facebook

  Bulunduğunuz Konumdan Ayvalık Balıkçısı Kuşadası ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

  9. Andız Köy Sofrası

  Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren Andız Köy Sofrası, 1999 yılında faaliyet göstermeye başlayan doğal, taze, lezzetli ürünlerin sunulduğu bir işletme arayanlar için tercih edebileceği mekânlardan biridir. İşletmenin sunduğu hizmet ve ürünler beğenilmektedir. Ağaçlar ve yeşil bitki örtüsü içerisinde doğal bir ortam sunarak ferah, keyifli, nezih bir kahvaltı deneyimi yaşamanızı sağlar.

  İletişim Bilgileri

  Adres: köy sofrası, Atatürk yolu andız kulesi mevkii no:100, 09400 Kuşadası/Aydın

  Telefon: 0536 612 74 45

  Sosyal Medya Sayfası: facebook

  Bulunduğunuz Konumdan Andız Köy Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

  Yazı kaynağı : gezilecekyerlertr.com

  Kuşadası Kahvaltı Mekanları

  Davutlar Kuşadası Kahvaltı Mekanları

  Kuşadası'nda Gidilebilecek Kahvaltı Mekanı | Kuşadası Life

  Kuşadası'nda Gidilebilecek Kahvaltı Mekanı | Kuşadası Life

  Kuşadası’nda Gidilebilecek Kahvaltı Mekanı

  1- Köy Sofrası

  Köy sofrasını 1992 yılından beri çok sık olmasa’da ziyaret ederim. İlk yıllarda mantı ve gözleme ile daha sonraki yıllarda fazla çeşitle hizmet veriyorlar,Köy sofrası’nın kurulduğu günlerde, restoranların camlarında kağıda yazılmış ‘KAHVALTI BULUNUR’ ibaresiyle kahvaltı sunulurdu. Bir haşlanmış yumurta üç beş zeytin, kutuda bal ve reçelle bir parça peynirden oluşan kahvaltı çeşidi günü kurtarmaya yönelikti. Köy sofrası, açıldıktan hemen sonra, ”günü kurtarmaya yönelik sabah kahvaltısını” oluşturduğu zengin KÖY KAHVALTISI çeşidiyle ‘GÜN BOYU KAHVALTI KEYFİNE ‘dönüştürdü…

  Nasıl Gidilir ?

  (ÖZEL TAŞITINIZ YOKSA) Söke ‘den veya Kuşadası’ndan Köy Sofrası’na gelmek için, Kuşadası / Aydın dolmuşlarının kalktığı minibüs duraklarına gelip, (mezarlığın arkasında) Kirazlı köyünden geçen Kuşadası /Aydın minibüslerine bindikten sonra Kirazlı Köyü çıkışında (1 km sonra) solda ”Köy Sofrası” levhasını görünce inebilirsiniz.

  Eğer İzmir-Selçuk istikametinden geliyorsanız, İzmir Aydın arasında bulunan Çamlık Köyünde inip çamlık Köyünden, Kuşadası / Aydın, Davutlar /Aydın, Aydın / Davutlar minibüslerinden herhangibirisine binebilir ve 7 km sonra Kirazlı Köyü girişinde sağda ”KÖY SOFRASI”levhasını görünce inebilirsiniz.

  Aydın istikametinden gelen misafilerimiz Aydın / Kuşadası minibüslerinde, Kirazlı köyünden geçen sefere binmeleri gerekmektedir. Kirazı Köyü girişinde sağda ”KÖY SOFRASI” levhasını görünce inebilirsiniz.

  2- Gürcan Hanımların Çiftliği

  Kuşadası’nın Kirazlı köy ekmeğiyle, yeni sağılmış sütten yapılan tereyağı, yanında taze inek peyniriyle yapacağınız kahvaltı keyfi bir başka olacaktır.
  Soframızdan hiç eksik etmediğimiz kahvaltıların sultanı olan çingene pilavımızı tadanların diyeceği bir tek şey olmuştur; mükemmel. İçine konulan malzemelerin vitamin, mineral deposu olduğu düşünülürse sultanlığı çoktan hak etmiş oluyor…

  Ortam ve kahvaltısı çok iyi olan Andız köy sofrası tavsiye edebileceğimiz mekanlar arasında biridir tam serpme kahvaltı hizmeti veren Andız köy sofrası Aydın Kuşadası yol üzerinde hizmet vermektedir…

  Nasıl Gidilir…

  Aydın yolu üzerinde (Çamlık yolu) Kuşadası’na 4 km. uzaklıktadır. Kuşadası`ndan geliyorsanız Aydın-Çamlık yolu 4.km. sağda eğer aracınız yoksa Aydın dolmuşları 15 dk.ara ile Kuşadası merkezden kalkmaktadır.Dolmuşlar Kirazlı-Yeniköy olmak üzere iki yönden gitmektedir.Yerimize ulaşmak için Yeniköy tarafından gidene binilmesi gerekir. İzmir-Selçuk yönünden geliyorsanız Çamlık üzerinden Yeniköy Kuşadası güzergahı takip edilmelidir. Sökeden geliyorsanız,Kuşadası çevre yoluna giren kavşaktan Aydın yolu (Çamlık yolu) na girip 4 km.sağda görebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.kusadasilife.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap