Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kısmetse olur simge instagram

  1 ziyaretçi

  kısmetse olur simge instagram bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kısmetse Olur Simge instagram hesabı! Kısmetse Olur Simge Nur Erkoç kimdir, kaç yaşında?

  Kısmetse Olur Simge Nur kimdir, Simge Erkoç nereli? Simge Nur Erkoç’un instagram adresi ve hayat hikayesi!

  Kısmetse Olur Simge Nur kimdir, Simge Erkoç nereli? Simge Nur Erkoç’un instagram adresi ve hayat hikayesi!

  Kısmetse Olur Simge Nur kimdir, Simge Erkoç nereli? Simge Nur Erkoç’un instagram adresi ve hayat hikayesi!

  YouTube’ta yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında Simge Nur adlı yarışmacı dikkat çekti. Sevilen programın yarışmacıları da merak ediliyor. Simge Nur Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasının kadrosunda yer alıyor. Peki ama Simge Nur kimdir?

  Simge Nur, Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasının kadrosunda iddialı açıklamalarıyla ilgi gördü.  Sevilen yarışma programına katılanlar  kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Kısmetse Olur Aşkın Gücü Simge Nur kimdir, kaç yaşında, instagram adresi nedir?      

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü Simge Nur kimdir?

  Simge Nur Erkoç 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 25 yaşında olan Simge Nur Erkoç modelleme uzmanı olduğunu söylemiştir. Yaşamını İstanbul'da sürdürmektedir. "Ben aşka inanmıyorum. Flörtöz bir insanım. Beni aşka inandıracak birini bulmaya geldim. İki şeye asla tahammülüm yok. Birinin bana karışması çünkü ailem bile bana karışmıyor. İkinci olarak ses tonunu bana yükseltmesi asla." ifadelerini kullanmıştır. Gaalatasaray taraftarıdır. Dövmeleri ile dikkat çekmiştir. Instagram'da ciitleembiik ismiyle paylaşımlarına devam eden Simge Nur Erkoç'un bu mecrada 19.6K takipçisi bulunmaktadır. Giyim tarzı ile modayı yakından takip eden Simge Nur Erkoç sosyal medyada stili ile yoğun övgü almaktadır. 
   

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Kısmetse Olur Simge kimdir? Simge Nur Erkoç İnstagram hesabı! Kısmetse Olur Simge kaç yaşında, nereli?

  Kısmetse Olur Simge kimdir, kaç yaşında? Kısmetse Olur Simge Nur Erkoç’un instagram hesabı!

  Kısmetse Olur Simge kimdir, kaç yaşında? Kısmetse Olur Simge Nur Erkoç’un instagram hesabı!

  2015 yılında ilk sezonu yayınlanan Kısmetse Olur yarışma programı, uzun bir aradan sonra yeni formatı ve yarışmacılarıyla tekrar izleyicisiyle buluştu. Haftanın 6 günü YouTube platformunda yayınlanan program birbirinden iddialı gelin ce damat adaylarıyla dikkat çekiyor. Kadın yarışmacılardan biri olan Simge Nur Erkoç’un hayatı ise pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Programda ‘Normalde çok aşka inanan bir insan değilim. Flörtöz bir insanım.’ Sözleriyle dikkat çeken Simge Nur Erkoç'u gelin birlikte yakından tanıyalım.

  SİMGE NUR ERKOÇ BİYOGRAFİSİ

  KISMETSE OLUR SİMGE KİMDİR?

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının gelin adayı Simge Nur Erkoç 1997 doğumlu. Günümüzde 26 yaşındadır. İstanbul'da yaşayan Simge, modelleme uzmanı olarak çalıştığını açıkladı. Simge Nur Erkoç’un Galatasaray taraftarı olduğu da hakkında bilinen bilgiler arasında.

  Giyim tarzı ile modayı yakından takip eden Simge Nur Erkoç sosyal medyada stili ile yoğun övgü alıyor.

  Simge Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında kendini tanıtırken, "Ben aşka inanmıyorum. Flörtöz bir insanım. Beni aşka inandıracak birini bulmaya geldim. İki şeye asla tahammülüm yok. Birinin bana karışması, çünkü ailem bile bana karışmıyor. İkinci olarak ses tonunu bana yükseltmesi asla." ifadelerini kullanmıştır.

  SİMGE NUR ERKOÇ'UN INSTAGRAM HESABI NE?

  Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan gelin adayı Simge, 73,9 bin takipçiye sahip. Simge Nur Erkoç Instagram’da @simgenurerkocc kullanıcı adını kullanıyor.

  Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesine ulaşmış Simge Nur, giyim tarzıyla ön plana çıkıyor.

  KISMETSE OLUR YARIŞMACILARI KİMDİRLERİ İÇİN TIKLAYIN!

  Yazı kaynağı : www.mavikadin.com

  Kısmetse Olur Simge Nur kimdir, kaç yaşında ve nereli? Simge Nur Erkoç ne iş yapıyor, Instagram adresi ne?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap