Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kısmetse olur ayşenur mesleği

  1 ziyaretçi

  kısmetse olur ayşenur mesleği bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kısmetse Olur Ayşenur İnam kimdir, kaç yaşında? Kısmetse Olur Aşkın Gücü Ayşenur Instagram hesabı, boyu, burcu

  Kısmetse Olur Ayşenur İnam kimdir, kaç yaşında? Kısmetse Olur Aşkın Gücü Ayşenur Instagram hesabı, boyu, burcu

  Kısmetse Olur Ayşenur İnam, Kısmetse Olur Aşkın Gücü programını yakından takip eden pek çok kişi tarafından merak ediliyor. 5 yıldır ekranlarda olmayan Kısmetse Olur adlı evlilik programı, yeni adı Kısmetse Olur: Aşkın Gücü olarak YouTube platformunda yayınlanmaya başladı.Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında yer alan gelin adayı Ayşenur dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ayşenur İnam'ın shoplu pozlarını görenler gözlerine inanmadı. Peki, Kısmetse Olur Ayşenur İnam kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte, Kısmetse Olur Aşkın Gücü Ayşenur instagram adresi ve hayatı...

  KISMETSE OLUR AYŞENUR  İNAM KİMDİR?

  2002 doğumlu olan Ayşenur İnam eğitimini Almanya'da almıştır. Programa Almanya'nın Aachen kentinden programa katılan Kısmetse Olur Ayşenur, asıl mesleğinin özel koruma olduğunu söyledi ve "Almanya'dan buraya aşkımı bulmaya geldim." ifadelerini kullandı.

  KISMETSE OLUR AYŞENUR İNAM INSTAGRAM

  Ayşegül İnam sosyal medya platformu Instagram’da @aysenurinam kullancı adıyla yer alıyor ve bu mecrada 5.258 takipçisi bulunuyor.

  KISMETSE OLUR AYŞENUR İNAM KAÇ YAŞINDA, BURCU NEDİR?

  2002 yılında dünyaya gelen Ayşenur şu an 20 yaşındadır. Almanya’da doğan ve büyüyen gelin adayının burcunun oğlak olduğu biliniyor.

  KISMETSE OLUR YARIŞMACILARI 

  Aybüke Çangal: Genç yarışmacı Aybüke üniversite öğrencisidir. 25 Ekim 2001 doğumlu ve TikTok fenomenidir.

  Cansel Ayanoğlu: Kısmetse Olur yarışmacısı Cansel, söylemleriyle ilk günden ilgi çekmeye başladı. Cansel Ayanoğlu'nun 1 evladı vardır.

  Yaren Dağ: Yaren Dağ 24 yaşındadır. Estetik uzmanı olarak çalıştını açıklayan Yaren hemşiredir. Küçük yaşlardan itibaren çalıştığını anlatan "Artık çalışmak istemiyorum. Ya patron eşi ya da patron olmak istiyorum" dedi.

  Ayşenur İnam: 2002 yılında doğan Yaren, özel korumadır. Genç isim Almanya'dan Türkiye'ye gelerek yarışmaya katıldı. 

  Merve Demirbilek: 27 yaşında olan Merve, ziraat mühendisi. 

  Tuğçe Aleyna: Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna 25 yaşındadır. 

  Yeliz Açıkel: İstanbul'da yaşayan Yeliz, 1998 tarihinde dünyaya geldi. 5. Sinemanın Kral ve Kraliçesi yarışmasında 2. olmuştur.

  Serdar Aycan: 27 yaşında olan Serdar diyetisyendir. 

  Sedat Polat: Müzikle ilgileniyor. Sosyal medyada müzikle ilgili videolar paylaşıyor. 

  Oğulcan Yılmaz: Modayı yakından takip ettiğini söyleyen Oğulcan, İstanbul'da yaşamaktadır. 

  Kaan Seyhan: Müzikle ilgilenen yarışmacı, yarışmaya Sakarya'dan katıldı. 

  Erol Yıldırım: 1985 yılında dünyaya gelen Erol, modacıdır. 

  Bilek Orundaş: 26 yaşında olan Bilek, ticaret ve lojistik işiyle uğraşıyor.

   Zeyd Gümüştutan: 1997 doğumlu Zeyd, eğitimine devam ediyor. Uluslararası İlişkiler bölümünde okuyan Zeyd, daha önce de bir programa katıld

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  Kısmetse Olur Ayşenur İnam Kimdir?

  Kısmetse Olur Ayşenur İnam Kimdir?

  Kısmetse Olur programı 5 yıl aradan sonra yeniden ekranlara döndü. Kısmetse Olur Aşkın Gücü adıyla Youtube üzerinden Öykü Serter sunuculuğuyla başlayan program sevenleriyle buluştu. Yarışmanın gelin adaylarından olan Ayşenur İnam ise merak konusu oldu. Peki Ayşenur İnam kimdir? İşte hakkında merak edilenler…

  Ayşenur İnam Kimdir? Kaç yaşında?

  Eğitimini Almanya’da gören ve program için Türkiye’ye gelen Ayşenur İnam programa hayatının aşkını bulmaya geldiğini söyledi. 1995 doğumlu olan yarışmacı Ayşenur İnam günümüzde 27 yaşındadır.

  Kısmetse Olur Ayşenur İnam Kimdir?

  Ayşenur İnam mesleği ne?

  Oyunculuk eğitimi alan ve burada projelerde yer almak için Türkiye’ye dönen İnam’ın asıl mesleği özel korumalıktır. Gelecek vaat eden genç oyuncu ödülüne sahip olan Ayşenur İnam, Yalçın Çoban’ın filminde oynamak için anlaşma imzalamıştır. 

  Ayşenur İnam Instagram Hesabı

  İnstagram’ı oldukça aktif kullanan yarışmacının kullanıcı adı aysenurinam şeklindedir.  Gittikçe takipçisinin artması nedeniyle Ayşenur İnam’ın fotoğraflarında bulunan oynamalara oldukça tepki yağmıştır. 

  ayşenur inam

  Ayşenur İnam kiminle sevgili?

  Kısmetse Olur programında kendine uygun bir aday bulamayan Ayşenur İnam Sedat'a ilgi göstersede karşılık bulamadı. Sedat'ın da bekar olması Ayşenur için bir umut olsada çift olmadılar. Son bölümlerde ise Sedat'ın yeni yarışmacı Elif'lebir araya gelerek samimi pozlar vermesi Ayşenur'u kıskandırdı.

  Kısmetse Olur Ayşenur İnam Kimdir?


  Ayşenur İnam yarışmaya katılmasıyla birlikte gerçek hali ile sosyal medyadaki fotoğrafları arasındaki fark en çok konuşulan konulardan biri oldu. İnam, Instagram'da filtre uygulayarak kendini bambaşka birine dönüştürdüğü görüldü ve günlerce magazin sayfalarını süsledi.

  İşte Ayşenur İnam'ın bazı fotoğrafları;

  Ayşenur İnam

  Ayşenur İnam

  Ayşenur İnam

  ayşenur inam

  KISMETSE OLUR PROGRAMI HAKKINDA DETAYLAR

  5 yıl önce televizyonda yayınlanan Kısmetse Olur programı RTÜK'e giden binlerce şikayetin ardından yasaklanmış ve yayından kaldırılmıştı. Geçen 5 yıllık zaman diliminin ardından Kısmetse Olur bu kez Youtube üzerinden yayın hayatına başladı. Bu kez "Kısmetse Olur: Aşkın Gücü" ismiyle yayına başlayan program ilk bölümünden itibaren milyonlarca izlenmeye ulaştı. Program yine kısa sürede sosyal medyadanın en çok konuşulanları arasında yer aldı. Gerek yarışmacılar gerek programda yaşananlar hemen her gün konuşulmaya devam ediyor.

  Yarışmacılarıyla da dikkat çeken programı Öykü Serter sunuyor. Kısmetse Olur'un yeni bölümleri hafta içi hergün Youtube'dan izleyicileriyle buluşuyor.

  Yazı kaynağı : www.kuzeyekspres.com.tr

  Kısmetse Olur Ayşenur kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ayşenur İnam ne iş yapıyor, Instagram adresi ne?

  Kısmetse Olur Ayşenur instagram hesabı! Kısmetse Olur Ayşenur kimdir, kaç yaşında?

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü Ayşenur kimdir? Annesinin hastalığı ağlattı! Ayşenur İnam’ın instagram adresi ve hayat hikayesi!

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü Ayşenur kimdir? Annesinin hastalığı ağlattı! Ayşenur İnam’ın instagram adresi ve hayat hikayesi!

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü Ayşenur kimdir? Annesinin hastalığı ağlattı! Ayşenur İnam’ın instagram adresi ve hayat hikayesi!

  YouTube’ta yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında Ayşenur adlı yarışmacı dikkat çekti. Sevilen programın yarışmacıları da merak ediliyor. Ayşenur Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasının kadrosunda yer alıyor. Peki ama Ayşenur kimdir?

  Ayşenur, Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasının kadrosunda iddialı açıklamalarıyla ilgi gördü.  Sevilen yarışma programına katılanlar  kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Kısmetse Olur Aşkın Gücü Ayşenur kimdir, kaç yaşında, instagram adresi nedir?      

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü Ayşenur kimdir?

  Ayşenur İnam eğitimini Almanya'da görmüştür. Almanya'nın Aachen kentinden geldiğini söylemiştir. 2002 doğumludur. Günümüzde 20 yaşındadır. Asıl mesleğinin özel koruma olduğunu söylemiştir. "Almanya'da buraya aşkımı bulmaya geldim." ifadelerini kullanmıştır. Oyunculuk eğitimi alan oyuncu Ayşenur İnam projeler için Türkiye'ye dönüş yapmıştır. Gelecek Vaad Eden Genç Oyuncu ödülü almıştır. Yalçın Çoban'ın sinema filminde oynamak için anlaşma imzalamıştır. Instagram'da aysenurinam ismiyle paylaşımlarına devam eden Ayşenur İnam'ın bu mecrada 1087 takipçisi bulunmaktadır. 

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap