Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kısmetse olur aşkın gücü kim diskalifiye oldu

  1 ziyaretçi

  kısmetse olur aşkın gücü kim diskalifiye oldu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nde diskalifiye şoku! Kirli çamaşırları ortaya döküldü, Öykü Serter affetmedi!

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nde diskalifiye şoku! Kirli çamaşırları ortaya döküldü, Öykü Serter affetmedi!

  Haftanın 6 günü Youtube ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kısmetse Olur Aşkın Gücü adlı yarışma programında herkesi şoke eden bir olay yaşandı.

  9 gelin adayı ve 9 damat adayının aynı evde 5 saat vakit geçirdiği programda her hafta eleme gecesi yapılıyor. Dün akşam da eleme gecesiyle izleyici karşısına çıktı.

  Haftanın popüler adayları Yaren ve Bilek oldu. Bu hafta yarışmaya veda eden yarışmacı ise gelin adaylarından Buse oldu.

  Gala gecesinde Çağrı, damat adaylarından Batuhan hakkında ilginç bir iddia ortaya attı.

  Çağrı, Batuhan'ın yarışma dışında hayatında biri olduğunu söyledi. Batuhan ise bunun karşısında eski kız arkadaşıyla görüştüğünü ama sevgilisi olmadığını belirtti.

  Öykü Serter ise görüntülerin çıkmasının ardından diskalifiye olacağını belirtti. Kısmetse Olur Aşkın Gücü galasını kaosa çeviren bu olayın ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

  Gerçekler ortaya çıkıyor!

  Bu akşam yayınlanacak olan bölümde Öykü Serter ve Kısmetse Olur ekibi, Batuhan'ın belirttiği kız arkadaşına ulaştı ve görüştü.

  Telefonla görüşme sağladıktan sonra Öykü Serter'in “Biz nerden bilelim onun sana saplantılı olduğunu, seninle bir alakası olmamasına rağmen peşinden koşmadığını nasıl çözelim?” sözleri damga vurdu. Sosyal medyada dolaşan iddialara göre Batuhan, diskalifiye edilecek. Ancak net sonucu bu akşam yayınlanacak olan bölümde belli olacak.

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Kısmetse Olur'da diskalifiye şoku! Dışarıda görüştükleri ifşa edilen gelin ve damat adayı artık yok

  Kısmetse Olur'da diskalifiye şoku! Dışarıda görüştükleri ifşa edilen gelin ve damat adayı artık yok

  Kısmetse Olur'da sular durulmuyor. 5 yıl aradan sonra yeniden izleyicisinin karşısına çıkan Kısmetse Olur bu defa Aşkın Gücü formatı ile Öykü Serter'in sunumuyla yayınlanıyor. 9 damat ve 9 gelin adayının aşkı aradığı Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nün yeni bölümünde diskalifiye şoku yaşanıyor. Dışarıda görüştükleri ifşa edilen gelin ve damat adayı artık programda yer almayacak...

  KISMETSE OLUR'DA DİSKALİFİYE ŞOKU

  5 yılın ardından YouTube üzerinde yayınlanmaya başlayan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında kaos bitmiyor. Öykü Serter'in sunumuyla izleyicisinin karşısına çıkan programda bu defa diskalifiye şoku yaşanıyor.

  9 damat ve 9 gelin adayının aşkı aradığı Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nün final bölümünde Öykü Serter elinde kırmızı bir kartla bekliyor.

  öykü serter

  DIŞARIDA GÖRÜŞTÜKLERİ İFŞA EDİLDİ

  Kısmetse Olur'un Pazartesi günü yayınlanacak olan 49. bölüm fragmanına Öykü Serter'in; "Çok net kurallarımızı açıklamıştım. Yarışmanın en birinci kuralı olan 'dışarıda görüşemezler' kuralını ihlal ettikleri için kırmızı kart gösteriyor ve diskalifiye ediyoruz." sözleri damga vurdu.

  öykü serter 2

  Diskalifiye edilen kişiler büyük bir merakla beklenirken yeni bölüm tanıtımı bizlere ipucunu verdi. Gelin adayları tarafında Yeliz'in, damat adayları tarafından da Erol'un olmadığı dikkatlerden kaçmadı.

  yeliz yok

  erol yok

  Bir küs bir barışık şekilde ilişkilerini devam eden Yeliz ve Erol çiftinin diskalifiye edileceği sosyal medyada da konuşuluyordu. Hatta ikili açtıkları canlı yayınlarda diskalifiye olduklarını ima etmiş ve birbirlerine laf sokmayı ihmal etmemişlerdi...

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Kısmetse Olur Furkan neden diskalifiye oldu? Kısmetse Olur Furkan Ağca neden yarışmadan ayrıldı?

  Kısmetse Olur'da diskalifiye şoku! İğrenç görüntüleri ortaya çıkan iki yarışmacı kırmızı kart gördü

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde rezalet görüntüleriyle şaşkına çevirmişlerdi! Peş peşe olay kare: Tolga Kandemir ile Aybüke Çangal diskalifiye mi edildi? - Galeri - Takvim

  Kısmetse Olur'da şok gelişme! O iki isim yarışmadan diskalifiye edildi...

  Kısmetse Olur'da şok gelişme! O iki isim yarışmadan diskalifiye edildi...

  Haftanın altı günü Youtube'da yayınlanan evlilik yarışması Kısmetse Olur: Aşkın gücü'nün 49. bölümünde bomba gelişme: Yeliz Açıkel ve Erol Yıldırım çifti diskalifiye edildi!  

  23-02/06/sqdwcdvf.jpeg

  Yeliz Açıkel ve Erol Yıldırım neden diskalifiye edildi?

  Yayınlanan 49. bölüm fragmanında dikkat çeken Yeliz Açıkel ve Erol Yıldırım'ın sandalyelerinin boş olmasının nedenini Sunucu Öykü Serter açıkladı!

  DIŞARIDA GÖRÜŞMÜŞLER!

  Serter'in 49. bölüm tanıtımındaki açıklamasına göre; 'Dışarıda görüşme yasağı'nı ihlal ettikleri için Erol - Yeliz çiftinin diskalifiye edildiği öğrenildi.

  DURGUNLUĞUMU ANLADINIZ!

  Yeliz Açıkel sosyal medya üzerinden onu destekleyenlere böyle teşekkür etti:

  Tiktok üzerinden açtığı yayında açıklama yapan Yeliz Açıkel, "Orda yüzlerce insan ekmek yediği için susuyorum!" ifadeleriyle isyan etti...

  Kısmetse Olur Yeliz Açıkel kimdir? Mesleği ne? Kaç yaşında?

  Yeliz Açıkel yaşamını İstanbul'da sürdürmektedir. 1998 (24) tarihinde dünyaya gelmiştir. Mesleği güzellik uzmanıdır. Erkek dediğin çirkin olmalı güzellik dediğin kadına özgü birşey yani benim gibi sözleriyle iddiasını ortaya koymuştur. Kendisiyle ilgilenecek kişinin maço olması gerektiğini en azından kendisine söz dinletecek birisinin olması gerektiğini söylemiştir. 5. Sinemanın Kral ve Kraliçesi yarışmasında 2. olmuştur. Yarışma sonrası Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Yeliz Açıkel stili ile sosyal medyada yoğun övgü almaktadır. Instagram'da ylzacikel ismiyle paylaşımlarına devam ediyor. 

  23-02/06/275941750_365183535328976_5314505526189312483_n.jpg

  Erol Yıldırım kimdir? Burcu ne? Kaç yaşında?

  Erol Yıldırım 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 37 yaşında olan Erol Yıldırım modacı olarak çalışmaktadır. Profesyonel moda danışmanlığı ve moda tasarımcılığı yapmaktadır. "Bugüne kadar birçok ilişki deneyimim oldu fakat doğru ilişkiyi bulamadım. Burada herkesin gözü önünde hatalarımla doğrularımla adayımı bulacağıma eminim ve onu arıyorum..." ifadelerini kullanmıştır. Stili ile sosyal medyada yoğun övgü almaktadır. Instagram'da byerolyildirimofficial ismiyle paylaşımlarına devam ediyor.

  23-02/06/284501537_590166178904505_7558944161276505661_n.jpg

  Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

  @diziler

  Yazı kaynağı : www.diziler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap