Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kısmetse olur aşkın gücü 38. bölüm izle

  1 ziyaretçi

  kısmetse olur aşkın gücü 38. bölüm izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü 38.Bölüm youtube CANLI İZLE !

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü 38.Bölüm youtube CANLI İZLE !

  Fenomen yarışma Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nün ilk bölümü merak konusu oldu. Kullanıcılar, Kısmetse Olur yeni bölüm izleme linkini araştırılıyor. Kısmetse Olur Aşkın Gücü İZLE! Kısmetse Olur Aşkın Gücü 38.Bölüm CANLI İZLE! izleyiciler tarafından araştırılmakta. Kısmetse Olur yeni sezon iki bölüm İZLE! Kısmetse Olur CANLI YAYIN!

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü İZLE! İlk bölümü 5 Ekim 2015 tarihinde yayımlanan izdivaç yarışmacı Kısmetse Olur, 2017 yılında final yaparak ekran macerasını noktaladı. Uzun yıllardır dillerden düşmeyen yarışmaya ekranlara dönüyor. Kullanıcılar, Kısmetse Olur programının ilk bölümü araştırıyor. Fenomen yarışma Kısmetse Olur'un yeni sezon ilk bölümü merak konusu oldu. Kısmetse Olur Aşkın Gücü 38.Bölüm CANLI İZLE! Kısmetse Olur yeni sezon ilk bölüm İZLE! Kısmetse Olur CANLI YAYIN!

  KISMETSE OLUR HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?
  Hayatlarının aşkını arayan 7 gelin ve 7 damat adayını flört etmek için bir araya getiren Kısmetse Olur yarışma programının yeni sezonunda 9 kadın 9 erkek olacak. 2 yıl boyunca Seda Akgül'ün sunuculuğunu üstlendiği yarışmanın yeni sunucusu ise Öykü Serter oldu. Yarışmanın yeni sezon bölümleri ise YouTube'da yayınlanacak.

  KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?
  5 yıl aranın ardından geri dönmeyen hazırlanan fenomen yarışma Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nden ilk fragman yayınlandı. Kısmetse Olur 12 Aralık'ta sadece YouTube üzerinden saat 18.30 başlayacaktır.

  KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ CANLI İZLE!
  Fenomen yarışma Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nün ilk bölümü merak konusu oldu. Kısmetse Olur'un yeni sezon ilk bölüm izleme linki araştırılıyor. Kısmetse Olur'un ilk bölümünü izlemek için KISMETSE OLUR CANLI YAYIN yazısına tıklayınız

  Yazı kaynağı : www.gaziantepinhabercisi.com

  Kısmetse Olur 38.bölüm İZLE! Kısmetse Olur Aşkın Gücü son bölüm ne oldu? 24 Ocak Kısmetse Olur İZLE! Kısmetse Olur yeni bölüm İZLE!

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü 38 Bölüm İzle

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü 38 Bölüm İzle

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü 38 bölüm izle. 39 bölüm fragmanı. Kısmetse Olur Aşkın Gücü başvuru. Kısmetse olur yarışmacıları. Kısmetse Olur Aşkın Gücü Oyuncuları.

  Kısmetse Olur: Aşkın Gücü haftanın 6 günü, 18:30’da, sadece YouTube üzerinden yayınlanıyor. En son 38. bölümü yayınlanmıştı.

  YouTube trendler listesinde sık sık görülen program yoğun ilgi görüyor. Program sadece YouTube üzerinden yayınlanmasına rağmen oldukça yüksek izlenme sayılarına ulaşıyor. Hatta öyle ki televizyon kanallarındaki yapımlardan bile şu anda daha fazla izleniyor.

  Öte yandan programın yayından kaldırılacağı yönünde bazı iddialarda sosyal medyada ve basında dile getiriliyor. 

  Bu yazının hazırlandığı sırada Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nün resmi YouTube kanalı 1 milyon abone sayısına ulaşmış durumda. Ayrıca kanalda yayınlanan videoların toplam izlenme sayısı 345 milyona ulaşmış durumda. Kısmetse Olur Aşkın Gücü 39. Bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Fragman bu akşam saat 19:30'da YouTube kanalından yayınlanacak.

  Full izleme linki Kısmetse Olur 38. Bölüm Full İzle

  Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışmacıları kimler? sorgusu şu sıralar sıklıkla arama motorlarında aranıyor. 

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları


  Kadın Yarışmacılar

  Yeliz, Yaren, Aybüke, Şeydanur, Cansel, Ayeşnur, Simge, Elif ve Eslem.

  Erkek Yarışmacılar

  Tolga, Erhan, Bilek, Çağrı, Serdar, Sedat, Furkan, Erol ve Oğulcan.

  Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Başvuru

  Yazı kaynağı : baskentpostasi.com

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü 38. bölüm izle, Yeliz ve Erol ayrıldı mı? 24 Ocak

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü 38. bölüm izle, Yeliz ve Erol ayrıldı mı? 24 Ocak

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü yeni bölümleri Youtube kanalında yayınlanmaya devam ediyor. Bugün 38. bölüm full izle olarak akşam saat 18:30’da yayınlanıyor. Bu bölümde kızlar ve erkekler evinde ortam yine geriliyor ve tansiyonlar tavan yapıyor. Eve tekrar dönen yarışmacılarla diğerleri arasında gerginlikler bitmiyor.

  Kısmetse Olur evinden elenen ve tekrar geri dönen adaylar ile evde bulunan diğer adaylar arasında sular bir türlü durulmuyor. Başta Zeyd ve Tuğçe olmak üzere diğer adaylar arasında sık sık tartışmalar yaşanıyor. Ayrıca önceki bölümde yaşanan Aybüke ve Cansel kavgasında ikisi de uyarılarak kartla cezalandırıldı.

  KISMETSE OLUR DİSKALİFİYE NEDENLERİ TEKRAR AÇIKLANDI

  Sunucu Öykü Serter yaşananlar olaylardan sonra eve gelerek yarışmacılara programın kuralları ve diskalifiye nedenlerini tekrar anlattı. Diskalifiye nedenleri şu şekilde açıklandı;

  ELENMİŞ OLSANIZ BİLE BİRBİRİNİZLE GÖRÜŞEMEZSİNİZ!

  Öykü Serter kuralları saydıktan sonra sözlerine şöyle devam etti:

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü evinde bunlar direk diskalifiye sebebidir. Sokakta yürürken artık, bilinen tanınan insanlarsınız. Buradaki davranışlarınızı milyonlar izliyor ve takip ediyor. Dolayısıyla, fiziksel olarak görüşme şartını ihlal ettiğiniz anda, ve bu ispatlandığında kırmızı kart ile diskalifiye olmanıza neden olur. Biz izleyicilerimiz ile bu kuralları yönetiyoruz, dışarıda her yer magazin habercileri. Bize kanıtlı olarak gelen ihbarlar sonucu diskalifiye edilirsiniz. Ayrıca, buradan elenmiş olsanız bile birbiriniz ile görüşemezsiniz.

  AYBÜKE VE CANSEL SARI KART CEZASI ALDI!

  Dün yaşanan Aybüke ve Cansel kavgasında yaşananlardan sonra sunucu tarafından her ikisi de sarı kartla cezalandırıldı. 3 Sarı kart alan diskalifiye oluyor. Aybüke Cansel’i kışkırttı ve Cansel’de ona saksı fırlatmıştı.

  SARI KART CEZASI ALDILAR

  KISMETSE OLUR 38. BÖLÜM

  Bugün yayınlanan yeni bölümün fragmanında sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Hem ayrılıklar hem kavgalarla dolu heyecanlı bir bölüm. Yeliz ve Erol arasında yaşanan tatsızlıklar sonucunda Erol yüzüğünü Yeliz’in parmağından çıkarttırarak yerde tekmeliyor. Çıktıktan sonra bir daha geri dönmez diyor. Yeliz bu durum karşısında göz yaşlarına boğuluyor.

  AYBÜKE VE TOLGA İLİŞKİSİNDE SON DURUM

  Aybüke ve Tolga ilişkisinde her şey çok güzel giderken bir anda yerle bir oldu. Son günlerde sık sık tartışan ikilinin arası bir türlü düzelmiyor. Aybüke artık seni istemiyorum, ayrıldık, bitti demesine rağmen Tolga ısrarla barışmaya çalışıyor.

  ÇAĞRI VE ŞEYDANUR İKİŞKİSİ HIZLANIYOR

  Eve geçtiğimiz haftalarda katılan Çağrı, Şeydanur ile ilişki yaşamaya başladı ve araları her geçen gün daha iyi oluyor. Kırmızı odada ikili birbirine sarıldı.

  KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ 38. BÖLÜM FRAGMANI

  Yazı kaynağı : www.egegazete.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap