Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kısmetse olur aşkın gücü 38 bölüm izle

  1 ziyaretçi

  kısmetse olur aşkın gücü 38 bölüm izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü 38. bölüm izle, Yeliz ve Erol ayrıldı mı? 24 Ocak

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü 38. bölüm izle, Yeliz ve Erol ayrıldı mı? 24 Ocak

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü yeni bölümleri Youtube kanalında yayınlanmaya devam ediyor. Bugün 38. bölüm full izle olarak akşam saat 18:30’da yayınlanıyor. Bu bölümde kızlar ve erkekler evinde ortam yine geriliyor ve tansiyonlar tavan yapıyor. Eve tekrar dönen yarışmacılarla diğerleri arasında gerginlikler bitmiyor.

  Kısmetse Olur evinden elenen ve tekrar geri dönen adaylar ile evde bulunan diğer adaylar arasında sular bir türlü durulmuyor. Başta Zeyd ve Tuğçe olmak üzere diğer adaylar arasında sık sık tartışmalar yaşanıyor. Ayrıca önceki bölümde yaşanan Aybüke ve Cansel kavgasında ikisi de uyarılarak kartla cezalandırıldı.

  KISMETSE OLUR DİSKALİFİYE NEDENLERİ TEKRAR AÇIKLANDI

  Sunucu Öykü Serter yaşananlar olaylardan sonra eve gelerek yarışmacılara programın kuralları ve diskalifiye nedenlerini tekrar anlattı. Diskalifiye nedenleri şu şekilde açıklandı;

  ELENMİŞ OLSANIZ BİLE BİRBİRİNİZLE GÖRÜŞEMEZSİNİZ!

  Öykü Serter kuralları saydıktan sonra sözlerine şöyle devam etti:

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü evinde bunlar direk diskalifiye sebebidir. Sokakta yürürken artık, bilinen tanınan insanlarsınız. Buradaki davranışlarınızı milyonlar izliyor ve takip ediyor. Dolayısıyla, fiziksel olarak görüşme şartını ihlal ettiğiniz anda, ve bu ispatlandığında kırmızı kart ile diskalifiye olmanıza neden olur. Biz izleyicilerimiz ile bu kuralları yönetiyoruz, dışarıda her yer magazin habercileri. Bize kanıtlı olarak gelen ihbarlar sonucu diskalifiye edilirsiniz. Ayrıca, buradan elenmiş olsanız bile birbiriniz ile görüşemezsiniz.

  AYBÜKE VE CANSEL SARI KART CEZASI ALDI!

  Dün yaşanan Aybüke ve Cansel kavgasında yaşananlardan sonra sunucu tarafından her ikisi de sarı kartla cezalandırıldı. 3 Sarı kart alan diskalifiye oluyor. Aybüke Cansel’i kışkırttı ve Cansel’de ona saksı fırlatmıştı.

  SARI KART CEZASI ALDILAR

  KISMETSE OLUR 38. BÖLÜM

  Bugün yayınlanan yeni bölümün fragmanında sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Hem ayrılıklar hem kavgalarla dolu heyecanlı bir bölüm. Yeliz ve Erol arasında yaşanan tatsızlıklar sonucunda Erol yüzüğünü Yeliz’in parmağından çıkarttırarak yerde tekmeliyor. Çıktıktan sonra bir daha geri dönmez diyor. Yeliz bu durum karşısında göz yaşlarına boğuluyor.

  AYBÜKE VE TOLGA İLİŞKİSİNDE SON DURUM

  Aybüke ve Tolga ilişkisinde her şey çok güzel giderken bir anda yerle bir oldu. Son günlerde sık sık tartışan ikilinin arası bir türlü düzelmiyor. Aybüke artık seni istemiyorum, ayrıldık, bitti demesine rağmen Tolga ısrarla barışmaya çalışıyor.

  ÇAĞRI VE ŞEYDANUR İKİŞKİSİ HIZLANIYOR

  Eve geçtiğimiz haftalarda katılan Çağrı, Şeydanur ile ilişki yaşamaya başladı ve araları her geçen gün daha iyi oluyor. Kırmızı odada ikili birbirine sarıldı.

  KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ 38. BÖLÜM FRAGMANI

  Yazı kaynağı : www.egegazete.com.tr

  Kısmetse Olur 38.Bölüm

  Kısmetse Olur 38.bölüm fragmanı İZLE! Kısmetse Olur Aşkın Gücü son bölüm ne oldu? Kısmetse Olur yeni bölüm fragman İZLE!

  Kısmetse Olur Son Fragman! Yeni Fragman Kısmetse Olur Aşkın Gücü Son Bölüm 38 Bölüm Fragmanı

  Kısmetse Olur Son Fragman! Yeni Fragman Kısmetse Olur Aşkın Gücü Son Bölüm 38 Bölüm Fragmanı

  Kısmetse Olur son fragman! Yeni fragman. Kısmetse Olur Aşkın Gücü son bölüm 38 Bölüm Fragmanı

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü 38 bölüm fragman izle. 38 bölüm fragmanı. Kısmetse Olur Aşkın Gücü başvuru. Kısmetse olur yarışmacıları. Kısmetse Olur Aşkın Gücü Oyuncuları.

  Kısmetse Olur: Aşkın Gücü haftanın 6 günü, 18:30’da, sadece YouTube üzerinden yayınlanıyor. En son 37. bölümü yayınlanmıştı.

  YouTube trendler listesinde sık sık görülen program yoğun ilgi görüyor. Türkiye'de belki de ilk defa sadece YouTube üzerinden yayınlanan bir program tv kanallarında yayınlanan programları geçmiş durumda. Program sadece YouTube üzerinden yayınlanmasına rağmen oldukça yüksek izlenme sayılarına ulaşıyor. Hatta öyle ki televizyon kanallarındaki yapımlardan bile şu anda daha fazla izleniyor.

  Öte yandan programın yayından kaldırılacağı yönünde bazı iddialarda sosyal medyada ve basında dile getiriliyor. Ancak yeni bir gelişme var. Bu programa benzer yine YouTube üzerinden yayınlanan bir program daha başlayacak. Bu programın adı da Stil İkonu olacak.

  Bu yazının hazırlandığı sırada Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nün resmi YouTube kanalı 1 milyon abone sayısına ulaşmış durumda. Ayrıca kanalda yayınlanan videoların toplam izlenme sayısı 325 milyona ulaşmış durumda. Kısmetse Olur Aşkın Gücü 37. Bölüm ise biraz önce yayınlandı. Bu akşam saat 18:30'da YouTube kanalından yayınlandı. Hemen ardından yeni bölüm fragmanı beklenmeye başladı.

  İşte Kısmetse Olur yeni ve son bölüm Fragmanı

  Şu anda resmi YouTube kanalı fragman videosunu yayınlamadı ancak bazı kanallar tanıtım videosu adı altında yarışma ile ilgili analizlerini sunduğu videolar paylaşıyor.

  Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışmacıları kimler? sorgusu şu sıralar sıklıkla arama motorlarında aranıyor. 

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları


  Kadın Yarışmacılar

  Yeliz, Yaren, Aybüke, Şeydanur, Cansel, Ayeşnur, Simge, Elif ve Eslem.

  Erkek Yarışmacılar

  Tolga, Erhan, Bilek, Çağrı, Serdar, Sedat, Furkan, Erol ve Oğulcan.

  Yazı kaynağı : baskentpostasi.com

  Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 38. Bölüm Tanıtımı

  Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 38. Bölüm Tanıtımı

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap