Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kırıkkale yenişehir su kesintisi

  1 ziyaretçi

  kırıkkale yenişehir su kesintisi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kırıkkale Belediyesi Su Kesintisi Şikayetleri - Şikayetvar

  Kırıkkale Belediyesi SU Şikayetleri - Şikayetvar

  YAHŞİHAN KIRIKKALE Su Kesintisi - SuAbonelik.com

  YAHŞİHAN Su Kesintisi Sorgulama

  KIRIKKALE YAHŞİHAN ilçesinde su kesintisi sorgulaması ve arıza bildirimi yapmak veya mevcut planlı kesintilerin listesini aşağıdaki alandan inceleyerek öğrenebilirsiniz. YAHŞİHAN KIRIKKALE su telefonu bulunmaktadır.

  YAHŞİHAN su kesintisi sorgulamasını kurum internet sitesinden yapmak için tıklayınız.

  Kesinti sorgulama işlemlerini YAHŞİHAN KIRIKKALE Alo 185 Su Arıza telefon numarasını arayarak sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

  İçerik: YAHŞİHAN ilçesindeki son dakika su kesintilerini yukarı verilen bağlantıdan öğrenebilir ve sorgulayabilirsiniz. Planlı ve plansız oluşan YAHŞİHAN ilçesindeki arızalar, su kesintileri ve bakım, onarım çalışmaları açıklanmaktadır.

  Müşteri hizmetleri telefon bilgisi: 185

  Tüm Su, Kanalizasyon ile ilgili arıza ve şikayetlerinize daha hızlı bir şekilde müdahale edilebilmesi için yukarı belirtilen müşteri hizmetleri numaralarını arayabilirsiniz. YAHŞİHAN için arıza takip ve arıza bildirimi yapabilirsiniz. Ayrıca aboneliğiniz ile ilgili fatura ve borç görüntüleme ve diğer sorgulama işlemlerini online yapabilirsiniz.

  Açıklamalar: YAHŞİHAN Su Kesintisi Sorgulama, YAHŞİHAN KIRIKKALE Su Arızaları bildirimi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.suabonelik.com

  Kırıkkale YAHŞİHAN İlçesinde Yaşanan Elektirik ve Su Kesintileri

  YAHŞİHAN ilçesinde yaşanan elektrik ve su kesintilerine ait bilgiler BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. firmasına ait bilgilere dayanmaktadır.

  Bu kesintilerden etkilenen mahalleler belirttiğimiz listelerde yer almaktadır. Bulunduğunuz ilçeye ait mahalle bilgileri aşağıda yer almıyorsa mahallenize yakın diğer mahallelere ait elektrik ve su kesintisi bilgilerini inceleyebilirsiniz.

  Planlı olarak yapılan elektrik ve su kesintilerinde listede yer alan kesintiler bulunduğunuz mahallenin hepsinde yaşanmayabilir.

  Arıza olarak ortaya çıkan elektrik ve su kesintilerinde ise beklenmedik bir durum söz konusu olduğu için elektrik ve su kesintisine ait bilgilerin eklenmesi zaman alabilmektedir.

  Yazı kaynağı : elektrikvesukesintileri.com

  Kırıkkale Yahşihan Elektrik ve Su Kesintileri

  Kırıkkale su kesintisi saatleri Başkent EDAŞ: Kırıkkale'de sular ne zaman gelecek? - Kırıkkale Haber

  Kırıkkale su kesintisi saatleri Başkent EDAŞ: Kırıkkale'de sular ne zaman gelecek? - Kırıkkale Haber

  Kırıkkale'nin bazı ilçelerine ana boruda meydana gelen patlama nedeniyle su verilemiyor. Başkent EDAŞ da resmi adresi üzerinden kesintilerden etkilenecek mahalleleri ve kesintilerin süresini paylaştı. Peki, Kırıkkale'de sular ne zaman gelecek?

  Kırıkkale’deki vatandaşlar su kesintisiyle ilgili olarak bilgilendirildi.

  Kırıkkale Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, “Sabah saatlerinden şehir şebekesini besleyen ana boruda meydana gelen patlağa ekiplerimiz hızlı bir şekilde müdahale ederek onarım çalışmalarına başladı. 1600’lük boruda meydana gelen patlakta yapılan ilk tespitte yaşanan su sızıntının yer altına doğru yayıldığı görülmüş, sızıntı bölgesindeki suyun tahliyesinin tamamlanmasıyla birlikte ana boruda onarım çalışmaları başlamıştır. Yaklaşık 3 saat sürmesi beklenen onarım ardından, akşam saatleri itibari ile tekrar şebekeye su verilmesi beklenmektedir. Oluşan arızaya bağlı olarak yaşanan su kesintisinden dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.” ifadelerine ye verildi.

  BAŞKENT EDAŞ KIRIKKALE SU KESİNTİSİ SAATLERİ

  09:30 - 17:30 saat aralığında

  Belde/Köy: MERKEZ - Mahalle: ALAADDİN

  Belde/Köy: MERKEZ - Mahalle: ALAADDİN - Sokak: 43.

  Belde/Köy: MERKEZ - Mahalle: KADIOĞLU

  Belde/Köy: MERKEZ - Mahalle: KADIOĞLU - Sokak: KÜME EVLER

  Belde/Köy: MERKEZ - Mahalle: KADIOĞLU - Sokak: 52.

  Belde/Köy: MERKEZ - Mahalle: KADIOĞLU - Sokak: YAZI MEVKİ

  Belde/Köy: MERKEZ - Mahalle: KADIOĞLU - Sokak: İSTASYON

  "Yerel Haberler" kategorisi altındaki içerikler, sistem tarafından ajanslardan otomatik olarak çekilip yayına verilmektedir. Bu içerikler üzerinde cnnturk.com editörlerinin herhangi bir tasarrufu yoktur, sorumluluk ilgili ajanslardadır.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap