Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kırgın çiçekler 72. bölüm full izle

  1 ziyaretçi

  kırgın çiçekler 72. bölüm full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kırgın Çiçekler 72. bölüm

  Kırgın Çiçekler 72. son bölüm tamamı (tek parça) full izle! - Eylül'ün yaşam mücadelesi...

  Kırgın Çiçekler 72. son bölüm tamamı (tek parça) full izle! - Eylül'ün yaşam mücadelesi...

  Kırgın Çiçekler 72. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin büyük hayran kitlesine sahip dizisi Kırgın Çiçekler büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor. İzleyenlerin severek seyrettiği dizinin 72. yeni bölümünde neler oldu?

  Kırgın Çiçekler 72. son bölüm tamamı (tek parça yeni) full izle!

  KIRGIN ÇİÇEKLER 73. YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

  Güney'in evlilik teklifini kabul eden Songül evleniyor, evliliği öğrenen Songül'ün babası kızına söyledikleriyle onu kaybediyor. Eylül'e ulaşan Cemre, onu namlunun ucunda görüyor tetiği çeken Kemal Eylül'ü öldürecek mi merak konusu... Ayağa kalkan Mesude ise Kemal'den intikamını alıyor.

  KIRGIN ÇİÇEKLER 72. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

  Kızlar, Eylül'ü Kemal'in kaçırdığını öğrenerek, durumu polise bildirirler. Kemal sorguda tüm suçlamaları reddeder. Peşinde polis olduğu için Eylül'ün yanına gitmez. Eylül ise aç ve susuz bir şekilde yaşam mücadelesi vermektedir. Mesude, Kemal'e fark ettirmeden ayağa kalkar. Songül, Zehra'nın oyununa gelerek Sadullah'a karşı çok zor durumda kalır. Güney, Songül'ü kaybetmemek için evlenme teklif eder. Cemre ve Serkan Eylül'ü bulmak için Kemal'i takip ederken tuzağa düşerler. Kemal, Cemre ve Serkan'ı ölüme terk ederek kaçar.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Kırgın Çiçekler 72.Bölüm

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.co

  Kırgın Çiçekler 72. Bölüm izle

  Kırgın Çiçekler 72. Bölüm izle

  Kırgın Çiçekler Hakkında

  Ntc Medya tarafından 2015 yılında Atv adına yapılan Kırgın Çiçekler Dram dizisidir. Yönetmenliğini Serkan Birinci yaparken senaryosu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu'na ait. 

  İstanbuldaki Yetimhanede başlayan hayatları ve bu hayatlara nasıl sahip çıkıldığını anlatan dizinin başrollerinde İpek Karapınar Özgür Çevik Biran Damla Yılmaz Gökçe Akyıldız Hazar Motan Çağla Irmak Aleyna Solaker yer alıyor. 

  2015 yılında başlayan dizi 3 sezon devam ederek 113. bölümde final kararı almıştır. 5 güzel kızın yetimhanede başlayan hayatlarının tüm çıplaklığı ile gözler önüne seridiği dizidir. 

  KIRGIN ÇİÇEKLER KONUSU

  İstanbul'da bir yetimhanede müdür yardımcılığı yapan Feride hanım çok yufka yüreklidir. Yetimhaneden hergün özel bir lisedeye gidip gelen 5 güzel kıza deyimi yerindeyse annelik yapar. Eylül, Songül, Cemre, Kader ve Meral her birinin farklı hayat hikayesi. 

  Eylül üvey babası tarafından Tacize uğrar. Annesi yetimhaneye bırakır. Songül, istenmeyen Üvey evlat. Cemre çok zengin bir ailenin kızıyken iflasa uğradıklarında aile paramparça olur ve Cemre kuruma düşer. Kader daha doğduğunda bir fırının deposundaki un çuvallarının arasına bırakılarak yetimhaneye verilir. Meral ise gayrimeşru bir çocuktur. Annesi onu istenmeyen bebek olduğu için yetimhaneye kendisi bırakır. 

  KIRGIN ÇİÇEKLER KONUSU

  Toprak Öğretmen ( Özgür Çevik)

  Öğrencileriini çok seven ve onları gözetimi altındayken sonsuz güvenen öğretmendir. Feride'ye aşıktır. Duygularını ifade etmekte her zaman güçlük çeker. Hele birde karşısındaki Feride ise. 

  Feride Öğretmen ( İpek Karapınar)

  Feride Hanım Yurdun müdiresidir. Toprağa aşıktır. Öğrencilerini çok sever. Onlara anne şevkati ile yaklaşır. Kızları her durumda zorluklarla karşı çıkmayı öğretir ve hatta gün gelir kızlara evini bile açar. 

  Eylül ( Biran Damla Yılmaz)

  16 yaşında genç kızdır. Küçükken babasını kaybeder. Annesi ikinci bir eşle evlenir. Bu babada Eylül'ü taciz eder. Anne dayanamaz ve Eylül'ü yetiştirme yurduna verir. 

  Songül ( Gökçe Yıldız)

  16 yaşında genç kız. Annesi ve babası ayrılmış . Anne yeni bir eşle evlenmiş. Bu baba da Songül'ü  istemez. Anneside onu yetiştirme yurduna verir. 

  Kader ( Çağla Irmak)

  Kader yetimhanede büyüyen 16 yaşında kız. Henüz dünyaya ilk gözünü açtığında bir fırırnın un ambarına bırakılmış. Onu bulanlar ise emniyet aracılığı ile yetiştirme yurduna teslim eder. 

  Cemre (Hazar Moran)

  Çok zengin bir ailenin kızı idi. Aile iflasa sürüklenince paramparça olur. Cemre kimsesiz kalınca Yetiştirme yurduna bırakılmıştır. 

  Meral ( Aleyna Solaker)

  Annesinin gayrimeşru çocuğu olduğu için istenmeyen bir bebektir. Çaresiz kalan anne kzıını yetiştirme yurduna bırakır. 

  Yazı kaynağı : www.diziizle.live

  Kırgın Çiçekler 72. Bölüm Fragmanı izle

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap