Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kredi kartsız taksitli alışveriş

  1 ziyaretçi

  kredi kartsız taksitli alışveriş bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Özşanal Kredi Kartsız Elden Taksitli Senetli Alışveriş Merkezi

  Kredi Kartsız Elden Taksitli Alışveriş Merkezi | Celikkardesleravm.com

  Müşteri Hizmetleri 0 (232) 223 0 223

  AdresSüleyman Demirel Bulvarı No:10/D-E Menderes/ İZMİR

  E-Mail[email protected]

  Yazı kaynağı : www.celikkardesleravm.com

  SenetSepet.com - Kredi Kartsız, Elden Taksitli Alışveriş Sitesi

  Kredi Kartsız Elden Taksitli Alışveriş Nedir?

   

  Elden taksitli, senetli veya sözleşmeli alışveriş olarak da bilinen kredi kartsız alışveriş yöntemi, ülkemizde yıllardır tercih edilen geleneksel bir alışveriş yöntemidir.

   

  Kredi kartınız yoksa veya limitinizi kullanmak istemiyorsanız siz de web sitemizden ve mağazalarımızdan kolayca elden taksitli, senetli alışveriş yapabilirsiniz.

   

  Banka yok!

  Kredi puanı yok!

  Kredi onay merkezimizin ve mağazamızın yapacağı değerlendirmelerin sonucuna göre talep ettiğiniz ürünü hemen alabilirsiniz.

   

  Taksitlerinizi mağazalarımızda elden ödeyebilir veya banka havalesi ile gönderebilirsiniz.

   

  Detaylı bilgi almak isterseniz canlı destek hattımızdan bize yazabilirsiniz.

   

   

  Nasıl Online Ürün Başvurusu Yapacağım?

  Türkiye’deki 28 mağazamızla kredi kartsız senetli alışveriş imkanı sunduğumuz Senetsepet ve Konsept mağazalarımızdan artık online olarak da elden taksitli, senetli alışveriş başvurusu yapabilirsiniz.

   

  Yani mağazamıza kadar yorulmadan ürün  başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz. Biz, sizin için tüm onay işlemlerinizi hızlıca tamamlarız.

  Ürününüzü hemen almak için alışveriş onayınız sonrasında mağazamızdan sözleşmenizi imzalamanız yeterlidir.

   

  Online ürün başvurusu yapmak çok kolay!

   

  1- Sitemize üye olun.

    

  2- Ürünü sepete ekleyip hiç bir ödeme yapmadan başvurunuzu tamamlayın.

   

  3- En geç 24 saat içinde müşteri temsilcilerimiz sizi arayıp bilgilerinizi teyid ederek alışveriş onay sürecini başlatacaktır.

   

  4- Kredi onay merkezimiz onay işlemlerinizi sizi mağazamıza kadar yormadan en geç 1 iş günü içinde tamamlar. Alışveriş  başvurunuz onaylandıktan sonra mağaza yetkilimiz sizi arar. Sözleşmenizi imzalamak üzere mağazamıza davet eder. Taksitlendirme planınızı yapıp ürünü size teslim eder. Dilerseniz sevkiyat ekibimiz ürününüzü ücretsiz olarak kapınıza kadar teslim eder.

  Mağazamızda, onaylanmış limitiniz dahilinde ürün değişimi de yapabilirsiniz.


  Sitemizden alışveriş başvurusu yaptığınızda hiçbir ödeme taahhüdünde bulunmadığınızı önemle hatırlatmak isteriz.

  Elden taksitli, senetli alışveriş sadece mağazalarımızın bulunduğu illerde geçerlidir. 

   

   

  Yazı kaynağı : www.senetsepet.com

  Hiç Peşinatsız Kredi Kartsız Ödeme Seçenekleri Evkur'da

  Kredi Kartsız Peşinatsız Ödeme

  Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyiniz. Satın alma işlemi aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.

  İstediğiniz ürünü seçtikten sonra alışverişi tamamlayıp , sepet ekranına gelmelisiniz Burada ödeme yöntemi olarak "Sözleşmeli" seçeneğini seçiniz. Ödemek istediğiniz taksit sayısını seçtikten sonra "Sonraki Adım " butonuna tıklayarak bir sonraki ekrana geçebilirsiniz.

  Teslimatı Nereye Yapalım?  ekranında isterseniz teslimat için bir Evkur mağazasını seçebilirsiniz. "Seçeceğim Adrese"  seçeneğini seçmeniz halinde teslimat için, Teslimat ve Fatura Adres bilgilerini doldurduktan sonra, "Sonraki Adım" butonuna tıklayın. Tüm bilgilerinizin eksiksiz doldurulması ürün teslimatınızın hızlandırılmasını sağlayacaktır.

  Adres  bilgilerini  doldurduktan sonra “ Ödeme Bilgileri “ ekranında,  "Sözleşmeli Alışveriş" için gerekli bilgileri doldurmalısınız. Senet bilgileri ekranında “Sonraki Adım “ butonuna tıklayarak “Sipariş Bilgilerinizi Onaylayın “ ekranında sözleşme bilgilerinizi kontrol edip sözleşme onay kutucuklarını işaretledikten sonra “ Sipariş Tamamla “ butonuna tıkladığınızda şiparişiniz tarafımıza ulaşmaktadır.

  Siparişinizin tarafımıza ulaşması halinde sözleşmeniz oluşturulurularak, kısa süreli istihbarat süreci başlamaktadır. Kredi değerlendirme birimi tarafından uygun görülmesi halinde siparişinizin teslimatı yapılmaktadır. (Teslimat süresi 3 ila 4 gün arasında değişiklik göstermektedir. Özel şipariş ürünleri mobilya, motosiklet ( ötv) vb. ürünler teslimatınızın süresini değiştirmektedir.)

  Teslim aldığınız ürünün ödemelerini teslimat tarihinden itibaren 1 ay sonra Evkur Mağazalarından yada Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

  Kredi Kartı İle Ödeme

  Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyerek, satın alma işlemi aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.

  İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra alışverişi tamamlayarak, "Alışveriş Sepeti" ekranına gelmelisiniz. Buradan "Ödeme Yöntemi" olarak "Kredi Kartı" seçeneğini seçtikten sonra “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak bir sonraki ekrana geçebilirsiniz.

  Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra, “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak "Nakliye Metodunu Seçin"  ekranına geçiniz. Bu ekranda seçiminizi yaptıktan sonra, “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak  ödeme ekranına geçiniz.

  Ödeme ekranında kredi kartı ve taksit seçeneklerini seçtikten ve kart bilgilerini doldurduktan sonra, “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak "Sipariş Bilgilerinizi Onaylayın" ekranına geçin. Sipariş bilgilerinizi kontrol ettikten sonra sözleşme onay kutucuklarını işaretleyip “Sipariş Tamamla” butonuyla tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

  Ödeme işleminiz onaylandığında size bir kısa mesaj ile bildirilir. Bu mesajı aldığınızda siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmiş demektir.

  Ana sayfamızın sağ üst köşesindeki “Hesabım” sekmesinden verdiğiniz siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

  Banka Havalesi İle Ödeme

  Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyerek, satın alma aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.

  İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra alışverişi tamamlayarak, "Alışveriş Sepeti" ekranına gelmelisiniz. Buradan "Ödeme Yöntemi" olarak "Havale / EFT" seçeneğini seçtikten sonra “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak bir sonraki ekrana geçebilirsiniz.

  Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra, “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak "Nakliye Metodunu Seçin"  ekranına geçiniz. Bu ekranda seçiminizi yaptıktan sonra, “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak  "Ödeme Bilgileri" ekranına geçiniz. Bu ekrandaki bilgileri doldurunuz. “Sonraki Adım” butonuna tıklayarak "Sipariş Bilgilerinizi Onaylayın" ekranına geçin. Sipariş bilgilerinizi kontrol ettikten sonra sözleşme onay kutucuklarını işaretleyip “Sipariş Tamamla” butonuyla tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

  Tanımlı hesaplarımıza yapılan ödemeler, havalenin geliş sıralamasına göre aynı gün içinde onaylanmaktadır.

  Banka hesap numaralarımıza yapılan EFT işlemleri, bankaya ve ödeme yapılan saate göre değişkenlik gösterebilir. Öğleden sonra yapılan EFT’ler bir sonraki gün işleme alınır.

  Havale/EFT işleminiz onaylandığı bilgisi size bir e-posta mesajıyla bildirilmektedir. Bu mesajı aldığınızda siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmiş demektir.

  Ana sayfamızın sağ üst köşesindeki “Hesabım” sekmesinden verdiğiniz siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

  Banka havalesi ile ödeme için IBAN bilgilerimiz,

  Yapı Kredi Bankası - Güneşli Medya Şubesi

  EVKUR A.Ş.
  IBAN No: TR46 0006 7010 0000 0071 8695 77

  Bu IBAN numarası sadece havaleli siparişlerde ödeme yapmak içindir. Sözleşmeli alışverişlerin taksit ödemeleri için kullanmayınız.

  Online Taksit Ödeme ekranına gitmek için lütfen tıklayınız.

  Güvenli Alışveriş

  www.evkur.com.tr’de kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır.

  Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

  Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır.

  Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 2048 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir, uluslararası bir standarttadır.

  Girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu yeşil renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// https:// olarak değişir.

  Bu, güvenli alanda olduğunuzu göstermektedir. İşlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek koruma altına alınmaktadır. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat doğrultusunda kullanılır. Üçüncü şahıslara gösterilmez, devredilmez; sadece bankanıza iletilir.

  Yazı kaynağı : www.evkur.com.tr

  Kredi Kartsız, Senetle, Elden Taksitle Alışveriş

  Kredi Kartsız, Peşinat Ödemeden Senetle ve Elden Alışveriş

  Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda birçok ödeme seçeneği sunmaktayız. Bunlardan biri ise çok tercih edilen senetle ödeme şekli.

  Elden Taksitli, Senetle Ödeme şekli Mağazalarımızda geçerli olan bir seçenektir. Bulunduğunuz konuma en yakın mağazamıza gelerek işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz. Yanınızda sadece kimliğinizin olması yeterlidir. Ortalama 3 Gün süren onay sürecinden sonra, sırayla sipariş teslimat işlemleri başlatılmaktadır.

  Mağazalarımızın bulunduğu bölgelere aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

  https://www.evimkolayavm.com/ic/magazalarimiz

  Yazı kaynağı : www.evimkolayavm.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap