Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kredi kartsız araç kiralama

  1 ziyaretçi

  kredi kartsız araç kiralama bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kredi Kartsız Araç Kiralama

  Kredi Kartsız Araç Kiralama

  Nasıl Kredi Kartsız Araç Kiralayabilirim ?

  NDR Car Rental olarak tüm hedefimiz, müşterilerimizden kredi kartı talep etmeyerek müşterilerimizin kiralama süreci ve teslim sürecinde tamamen memnuniyetini ve güvenliğini sağlamak.

  Müşterilerimizin rezervasyon yaptığı aracı, teslim esnasında görerek, beğenerek ve ödemesini araç başında yaparak ve kredi kartsız araç kiralama hizmeti sunarak huzurlu yolculuğuna başlaması NDR Car Rental olarak birinci önceliğimizdir.

  Kredi kartsız araç kiralamanın konforunu yakalamak için hemen rezervasyonunuzu Buradan yapabilir, hiçbir ek ücret ödemeden nakit olarak aracınızı kiralayabilirsiniz. Kredi kartı olmadan araç kiralamanın konforunu şimdi yakalayın!

  Yazı kaynağı : ndrcarrental.com

  İstanbul Havalimanı Kredi Kartsız Araba Kiralama | 7 Kişilik | Yeni Havalimanı

  Yurt dışından gelen gurbetçi ailelere özel Kredi kartsız araba kiralama hizmeti veren Ecomax Car Rental ile İstanbul araç kiralama ofisimizden aracınızı kiralayın ve güvenli bir sürüşün keyfini çıkarın.

  Firmamız tarafından İstanbul havalimanı araba kiralama  ve Sabiha gökçen araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca drop ücreti karşılığında Bodrum, Ankara, İzmir, Eskişehir, Konya, Antalya, Kayseri ve Tüm şehirlerde araç uygunluk durumuna göre hizmet alabilirsiniz,7 kişilik araba kiralama ve minibüs kiralama yapabilirsiniz.

  Ecomax Car Rental ile İstanbul'da full kaskolu araçlarımız ile en Ucuz Araba Kiralama hizmeti alarak cebinizden tasarruf edebilirsiniz.

  Ecomax Rent a car olarak en büyük farkımız kredi kartsız araç kiralama hizmeti vermemizdir.  

  Yazı kaynağı : www.ecomaxcarrental.com

  Kredi Kartsız Araç Kiralama

  Yenişehir Mah. Bakü Cad No: 6/52 Arma Residence Pendik – Kurtköy İSTANBUL

  T:+90 850 811 76 56

  T:+90 545 347 82 02

  [email protected]

  Yazı kaynağı : www.heeycar.com

  �stanbul Sabiha G�k�en Havaliman� Kredi Karts�z Ara� Kiralama

  Kredi kartsız araç kiralama - Supcar Rent a Car | İzmir Havalimanı Rent a Car

  Kredi kartsız araç kiralama

  Kredi kartsız araç kiralama yapmak isteyen müşterilerin yanı sıra, karta işlem uygulatmak istemeyen müşterilerin provizyonsuz araç kiralama hizmeti alabilecekleri firmaları bulmaları ve bu firmaların senetsiz araç kiralama hizmeti sunuyor olması pek sık rastlanan bir durum olmasa da, Supcar Rent a Car olarak, izmir araç kiralama ve diğer illerde rent a  car hizmetini nakit depozito ile araç kiralama şeklinde sunuyor olması, kurumsal firmadan güvenilir araç kiralama yapmayı kolaylaştırmaktadır.

  Müşterilerinin gereksinimlerine önem veren bir firma olarak, hgs, ceza ve hasar ücretlerine karşın kredi kartına provizyon uygulamak ve kartlarının limitlerini kullanmak yerine nakit depozito ile araç kiralama olanağı sunarak, işlemleri hızlandırmak ve karşılıklı güven kazanmayı tercih etmekteyiz. İzmir nakit depozito ile araç kiralama yapan firmaların arasında, kurumsal kimliğiyle hizmet veren nadir firmalardan oluşumuz, şartlara ve yeniliklere ayak uydurmayı görev edinen misyonumuzun önemli bir parçasını oluşturmaktadır.

  Kredi kartı sahibi olan müşterilerin yanı sıra, nakit ödeme ile araç kiralama şartlarına uygun müşterilerimiz için de depozitoyu nakit ödeyebilecekleri esnek koşullar sunmaktayız. Size en uygun ödeme şeklini belirleyebilmek için deneyimli kadromuz ile istişare ederek, senetsiz ve kefilsiz araç kiralama hizmeti almanız mümkündür.

  Uzun süren ve iadesinde sıkıntılar yaşayacağınız depozito ve kart limitinizi sabote eden kiralama hizmetleri yerine, iki tarafı da güvence altına alan, şeffaf ve anlaşılır kiralama sözleşmesi ile provizyonsuz araç kiralamak için İZMİR ARAÇ KİRALAMA firması arıyorsanız, Supcar Rent a Car ile iletişime geçmeniz kafanızdaki soru işaretlerine cevap almanız için yeterli olacaktır.

  Yazı kaynağı : www.supcarrentacar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap