Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kpop konseri neden iptal edildi

  1 ziyaretçi

  kpop konseri neden iptal edildi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  ankara k-pop konseri engeli

  Bu kez de konseri iptal ettiler! K-Pop grubu Mirae'yi hedef gösterdiler, gençleri çıldırttılar

  Bu kez de konseri iptal ettiler! K-Pop grubu Mirae'yi hedef gösterdiler, gençleri çıldırttılar

  Kültür ve Turizm Bakanlığı, Başkent Kültür Yolu Festivali etkinlikleri kapsamında sahneye çıkan ve Spotify'da en çok dinlenen ikinci K-Pop grubu olan Mirae'nin konseri iptal edildi.

  Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından açıklanan konserin ücretsiz olacağı ifade edilmişti.
  Yeni Akit dün yaptığı haberle, K-Pop kültürünün cinsiyetsizleştirme projesi olduğunu savunarak etkinliği hedef göstererek gören herkesin şoke olmasına neden olmuştu.

  Yazar Said Ercan ise etkinliğin afişini sosyal medyadan paylaşarak konserin iptal edilmesi için Kültür Bakanlığı'na çağrıda bulunmuştu. Konserin iptal edildiğini öğrenmesinin ardından ise bakanlığa teşekkürlerini sunarak şu ifadeleri kullandı:
  "Bu KPOP konseri iptal edildi. Bakanlığın duyarlı yetkililerine teşekkür ederim. Gündeme getiren takipçisi olan dijital ailemize ayrıca teşekkür ederim."

  Konserin iptal edildiği haberlerinin yayılmasının ardından sosyal medyadan tepki gösteren kullanıcılar her gün gelmeye başlayan bu yasaklar nedeniyle hayat tarzlarına müdahale edildiğini hissettiklerini belirtti. K-Pop özellikle genç kitle tarafından çok seviliyor.

  Geçtiğimiz günlerde Eskişehir'de yapılması planlanan Anadolu Fest valilik tarafından terör saldırısı tehlikesi var gerekçesiyle iptal edilirken MEB'in Suriyeli öğrencilere özel festival düzenlediği ortaya çıkmıştı.

  Yazı kaynağı : www.odakhaber.com

  İstanbul Sözleşmesi'nden Cumhurbaşkanı'nın imzası ile çekilmemizin ardından bu konser yakışmadı!

  İstanbul Sözleşmesi'nden Cumhurbaşkanı'nın imzası ile çekilmemizin ardından bu konser yakışmadı!

   Yeniakit.com.tr 

  Sözde kadın savunucuları, Türkiye'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile İstanbul Sözleşmesi'nden çekilmesini hala hazmedemeyip eylemler düzenlerken, Kültür ve Turizm Bakanlığı, cinsiyetsiz yaşamı dünyaya empoze eden K-POP adlı gruplardan MIRAE'nin Ankara'da ücretsiz konser vereceğini duyurdu.

  Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın duyurusunu yaptığı etkinlik afişinde, "Kore-Türkiye Diplomatik İlişkilerinin 65. Yıldönümü Özel Konseri." ifadeleri yer aldı.

  28 Mayıs'ta, CSO ADA'da düzenlenecek konserin ücretsiz olacağı da ifade edildi.

  Nevzat Tarhan, K-POP tehdidini şöyle anlatmıştı:

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Bakanlığın tepki çeken K-Pop grubu Mirae konseri iptal edildi

  Bakanlığın tepki çeken K-Pop grubu Mirae konseri iptal edildi

  Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın düzenlediği Başkent Kültür Yolu Festivali'nde Güney Koreli Mirae K-Pop grubunun Ankara'da ücretsiz konser verecek olmasına tepki çekti. Eşcinselliğin küresel çapta yayılmasını misyon edinen gruplardan biri olduğunun öne sürülmesinin ardından konser iptal edildi.

  Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın duyurusunu yaptığı Mirea K-Pop konser afişinde, "Kore-Türkiye Diplomatik İlişkilerinin 65. Yıldönümü Özel Konseri." ifadeleri yer aldı. 28 Mayıs'ta, CSO ADA'da düzenlenecek konserin ücretsiz olacağı da ifade edildi.

  mirea k-pop ankara bakanlık

  EŞCİNSELLİK PROPAGANDASI YAPAN GRUBA TEPKİ

  Eşcinselliğin küresel temsilcileri arasında gösterilen Güney Koreli müzik grubu Mirea'nın bakanlık bünyesinde konser verecek olmasına tepki gösteren bir grup duyarlı vatandaş, sosyal medya üzerinden tepkilerini ortaya koydu. Gelen tepkilerin ardından bakanlığın geri adım atarak, konseri iptal ettiği belirtildi.

  'GÜNDEME GETİRENLERE TEŞEKKÜR EDERİM'

  Konserin iptal edildiğini Twitter üzerinden olaya tepki gösteren Said Ercan, ''Bu KPOP konseri iptal edildi. Bakanlığın duyarlı yetkililerine teşekkür ederim. Gündeme getiren takipçisi olan dijital ailemize ayrıca teşekkür ederim.'' ifadeleriyle duyurdu.

  Yazı kaynağı : www.habervakti.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap