Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  konyaaltı belediyesi iş başvurusu

  1 ziyaretçi

  konyaaltı belediyesi iş başvurusu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Konyaaltı Belediyesi Personel Alımı 2022 - Başvuru Sayfası ve Şartları - Memuralimivar.com

  Konyaaltı Belediyesi İşçi Alımı

  Konyaaltı Belediyesi İşçi Alımı

  Konyaaltı Belediyesi İşçi Alımı,  146 işçisi Alımı, Kurum dışı Kamuya 146 işçi Alımını Yayınladı. 

  Konyaaltı Belediyesi İşçi Alımı İçin  Şartlar Nelerdir?

  KONYAALTI TEM. INŞ. ORG.TIC. VE SAN. A.Ş

  işyeri Adı : KONYAALTI TEM. INŞ. ORG.TİC. VE SAN. A.Ş.

  Işyeri Adresi : Kuşhavağı Malı. Belediye Cad. No:77/I Konyaaltı/ANTALYA Telefon : 0-242-502 53 03 / 0242-245 55 00 (6416)

  TALEP BAŞVURU BİLGİLERİ

  Başvuru Tarihi :05/04/2022-06/04/2022-07/04/2022 (Sadece link üzerinden)

  Başvuru Adresi ;https://www.konyaalti.bel.tr/nisan-is-basvuru

  irtibat Kişileri :

  Çiğdem Bahadır Tel: 0-242-2455500 ( Dahili:6416 )0242 502 53 03 : Merve GİDEN Tel: 0-242-2455500 ( Dahili:6416 ) 0242 502 53 03

  Çalışma Şartları 

  Konyaaltı Belediyesi İşçi Alımı

  Konyaaltı Belediyesi İşçi Alımı

  Konyaaltı Belediyesi İşçi Alımı

  Müracaat Koşulları 

  Başvuru Adresi ; https://www.konyaalti.bel.tr/nisan-is-basvuru

  Konyaaltı Belediyesi 146 personel ve  İşçi Alımı için BAŞVURU KILAVUZUNDAKİ TÜM BİLGİLERE ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

  Yazı kaynağı : www.kamu724.com

  Konyaaltı Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2022

  Konyaaltı belediyesi personel alımı

  Antalya Konyaaltı Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Konyaaltı Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

  Konyaaltı Belediyesi 4 Güvenlik Personeli Alımı

  Konyaaltı Belediyesine bağlı olan Konyaaltı Temizlik İnşaat Anonim Şirketi bünyesine 4 adet özel güvenlik personeli alınacaktır. Silahsız özel güvenlik görevlisi olarak alınacak personelin başvuru ve diğer ayrıntıları aşağıdadır;

  MÜRACAT KOŞULLARI

  Konyaaltı Belediyesi İş Başvurusu

  Konyaaltı belediyesine İş başvurusu yapabilmeniz için gereli olan evraklarda ise Vukuatlı Nüfus kayıt örneği, adli sicil belgesi, diploma fotokopisi, son 6 ay içinde çektirilmiş 1 adet fotoğraf yer alıyor. Başvuru adresi ise, Kuşkavağı Mahallesi Belediye Caddesi No: 77/1 Konyaaltı / Antalya olarak belirtilmiştir.

  Konyaaltı Belediyesinden açıklanan personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda adaylardan KPSS şartı aranmıyor. Aşağıda verdiğimiz ilan kılavuzunu inceleyerek başvurular hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

  Konyaaltı belediyesi 4 özel güvenlik personel alım kılavuzu için tıklayınız.

  Yazı kaynağı : www.personelalimibasvurusu.com

  Antalya Konyaaltı Belediyesi Personel Alımı 2022! Konyaaltı İş Başvurusu

  Antalya Konyaaltı Belediyesi Personel Alımı 2022! Konyaaltı İş Başvurusu

  Antalya Konyaaltı Belediyesi personel alımı 2020 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Antalya Konyaaltı Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

  Antalya Konyaaltı Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Antalya Konyaaltı Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Antalya Konyaaltı Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

  Antalya Konyaaltı Belediyesi personel alımı-2022 iş ilanları ile birlikte halka sunulmuştur. Bununla birlikte belediyelerin her birinin içlerinde oluşan farklı meslek açıklarını doldurmak adına listeler hazırladığından ve ayrıca bu listeleri internet, gazete ve farklı medya araçları ile duyurduğundan da bahsedebiliriz.

  Öncelikle, belediyelerde açılmış olan bu meslek alanlarına yapılan başvuruların oldukça fazla olduğunu söylememiz gerekir. Bu durum, devlet içerisinde çalışmanın personeller için farklı haklar sunmasından kaynaklı olup, buna hitaben ilk olarak maaşınızın düzenli olmasının yanında iş saatlerinizin sabit olması gibi durumları öne çıkarır niteliktedir.

  Sayılabilecek haklar içerisinde; AGİ hakkı, ihbarlı tazminat hakkı, kıdemli tazminat hakkı, yıllık izin hakkı, haftalık izin hakkı, ücretli izin hakkı, sağlık hakları ve elbette sigortalı olarak çalışma hakkı bulunacaktır.

  Antalya Konyaaltı Belediyesi Personel Alımı

  Antalya Konyaaltı Belediyesi Personel Alımı hakkında bilmeniz gereken en önemli durum bu alanlara başvuru yapabilmek için ilk olarak meslek gruplarının şartlarını karşılıyor olmanız gerektiğidir. Bu duruma göre eğitim gerektirecek alanlardan için belirli üniversite bölümlerinden mezun olmanız ya da kurslara katılarak başarı ile bitirmeniz gibi durumlar istenmektedir.

  Ayrıca zabıta ya da bekçi gibi işe alım alanları için ise bu alanlara özel yapılandırılmış olan sınavlara girmeniz oldukça önemlidir. Aynı şekilde KPSS sınavı da farklı meslek alanları adına aynı şekilde çalışmaktadır.

  Son olarak ise beden işçisi ya da niteliksiz işçi alımı yapan meslek alanları için ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, sabıka kaydının bulunmaması, kamu haklarından herhangi bir men yemiş olmamak ve en az ilkokul mezunu olmak yani okur yazarlık derecesine sahip olmak gibi şartlar beklenmektedir.

  Antalya Konyaaltı Belediyesi İş İlanları

  Antalya Konyaaltı Belediyesi iş ilanları içinde yayınlanan her bir alan kadroludur. Bunun yanında belirlenen her ayrı iş alanı için belirli sayıda aday işe alınacaktır diyebiliriz. Bu belediye için belirlenen iş alanları şöyledir;

  Antalya Konyaaltı Belediyesi İşçi Alımı

  Antalya Konyaaltı Belediyesi işçi alımı adına internetten alacağınız başvuru formunu doldurabilir veya belediye binasını ziyaret edebilirsiniz. Yanınızda bulunması gereken bazı belgeler de şunlardır;

  Antalya Konyaaltı Belediyesi Memur Alımı

  Antalya Konyaaltı Belediyesi memur alımı oldukça kolay bir alan olsa da zaman zaman yeterlilikler isteyecektir. Buna göre adaylardan sözlü mülakatlara katılım göstermeleri beklenebilir. Sözlü mülakatlar içerisinde, alana uygun olup olmadığınız ölçülmektedir. Bu anlamda da uyumlu bir yapıya sahip adaylar işe alınacaktır.

  Antalya Konyaaltı Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

  Antalya Konyaaltı Belediyesi temizlik personeli alımı niteliksiz eleman sınıfında olduğu için oldukça kolay işler. Bunun yanında bu işe alımı sağlanacak adayların fiziksel engellerinin bulunmaması ve sorumluluk sahibi olarak çevrede temizlik ve tertip sağlaması istenmektedir.

  Antalya Konyaaltı Belediyesi Çaycı Alımı

  Antalya Konyaaltı Belediyesi çaycı alımı aynı temizlik personeli gibi niteliksiz işçi alımı alanı olarak klasik şartlar bekleyecektir. Buna hitaben de işe alımınız kolay olabileceği gibi aynı zamanda alan için uygun olmanız da gerekecektir. Buna göre hızlı ve düzenli iş yapabilecek ve sorumlulukları yerine getirebilecek adaylar aranmaktadır.

  Antalya Konyaaltı Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Antalya Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

  Konyaaltı Belediyesi Sıkça Sorulanlar

  Yazı kaynağı : www.personelalimi.web.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap