Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  konya milletvekili aday adayları 2023

  1 ziyaretçi

  konya milletvekili aday adayları 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Milletvekili aday adayları belli oluyor! Konya’da o isim İYİ Parti'den aday adaylığını açıkladı

  Milletvekili aday adayları belli oluyor! Konya’da o isim İYİ Parti'den aday adaylığını açıkladı

  Konya Haber: Selçuklu Belediye Meclis üyesi Mustafa Sırrı Demirel, İYİ Parti Konya Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.

  Demirel, yaklaşık 4 yıldır Selçuklu Belediye Meclis üyeliği görevini yürütüyordu. Demirel, milletvekili aday adaylığı için Selçuklu Belediye Meclis üyeliği görevinden istifa ettiğini duyurdu.

  mustafa-sirri-demirel.jpg

  Demirel, kararını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

  Demirel paylaşımında, “Bugün itibariyle yaklaşık 4 yıldır görev yaptığım Selçuklu Belediye Meclis üyeliğinden çalışma arkadaşlarımla helalleşerek milletvekili aday adayı olacağımdan dolayı istifa etmiş bulunmaktayım. 14 Mayıs’ta yapılacak milletvekili seçimlerinde İYİ Parti Konya Milletvekili aday adayıyım” ifadelerine yer verdi.

  Yazı kaynağı : anadoludabugun.com.tr

  Bir milletvekili aday adayı daha: Konya’da görev yapan o müdür AK Parti’den aday adayı oluyor

  Bir milletvekili aday adayı daha: Konya’da görev yapan o müdür AK Parti’den aday adayı oluyor

  Konya Haber: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimine ilişkin açıklamalarda bulunmuş, Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerinin 14 Mayıs’ta yapılacağını duyurmuştu.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararı imzalamasının ardından karar Resmi Gazete’de yayımlandı.

  Türkiye, 14 Mayıs tarihinde seçime gitmeye hazırlanırken, milletvekili aday adayları da belli olmaya başladı.

  Milletvekili aday adaylarının hangi isimler olacağı merak ediliyor.

  Edinilen bilgilere göre; Konya’nın Ereğli ilçesinde bir süredir Ereğli İlçe Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Dr. İsmail Yavuz’un Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya Milletvekili olmak için karar aldı.

  Yavuz’un kısa bir süre içerisinde aday adaylığını açıklayacağı öğrenildi.

  drismail-yavuz.jpg

  Yazı kaynağı : anadoludabugun.com.tr

  Konya'da 2023 seçimlerinin ilk milletvekili adayı belli oldu

  Konya'da 2023 seçimlerinin ilk milletvekili adayı belli oldu

  2023 seçimleri yaklaşıyor. Partiler, aday belirleme mesaisine başladı. Özellikle 6'lı masanın Konya'da ortak liste ile seçime gidip gitmeyeceği merak edilen konuların başında yer aldı. Muhalefet kanadından ilk aday adaylığı hamlesi geldi. Yakın bir süre önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konya İl Başkanlığı görevinden istifa eden Av. Barış Bektaş, ilk aday adayı oldu. Bektaş'ın pazar günü bir otelde düzenleyeceği basın toplantısıyla bu kararını kamuoyu ile paylaşacağı öğrenildi. 

  adsiz.jpg

  AV. BARIŞ BEKTAŞ KİMDİR?

  Barış Bektaş, 27.11.1976 yılında Seydişehir’de doğdu. İlkokulu Ortakaraören kasabasında, ortaokul ve liseyi Meram Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Avukatlık stajını 22.23.24. dönem CHP Konya Milletvekili Atilla Kart’ın yanında yaptı. Askerliğini Kuzey Deniz Saha Komutanlığı Askeri Mahkemesinde Askeri Hakimlik yaparak tamamladı. 2002 yılında Konya Barosu’na kayıtlı serbest avukat olarak çalışmaya başladı. Kurucu üyesi olduğu Demokrat Hukukçular Derneği yöneticiliği ve hemşehri derneği başkanlığı yaptı. 2 dönem Selçuklu İlçe Başkanlığı, 35.Olağan Kurultay’da Tüzük Komisyonu Üyeliği görevlerinde bulundu. 13 Ocak 2018 tarihinde yapılan Olağan İl Kongresi’nde İl Başkanlığı’na seçildi. Evli ve üç erkek çocuk babası olup, Konya’da serbest avukat olarak çalışmaktadır.

  EMRE ÖZGÜL

  Yazı kaynağı : www.merhabahaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap