Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  konut fiyatları düşecek mi

  1 ziyaretçi

  konut fiyatları düşecek mi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  konut fiyatları düşecek mi

  konut fiyatları düşecek mi

  İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Beyaz, konut satış ve kira fiyatlarındaki artışa yönelik düzenleme yapılması talebine ilişkin soru önergesi verdi. 

  İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Beyaz, sorularının Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati tarafından yanıtlanmasını talep etti. Beyaz, "Aşağıdaki Sorularımın Anayasanın 98. TBMM İç tüzüğünün 96. Maddesi gereğince Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Nureddin Nebati tarafından yazılı olarak cevaplanmasını arz ederim" diye konuştu.

  Peki İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Beyaz konuyla ilgili hangi soruları yöneltti? İşte ayrıntılar...

  İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Beyaz, konuyla ilgili, "Ekonomik daralma ve krizle birlikte İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde konut krizi her geçen gün büyümektedir. Konut fiyatları ve kira oranları her geçen gün daha da artıyor. Yabancılara sağladığımz imtiyazlardan dolayı kendi vatandaşlarınızın en temel...

  Yazı kaynağı : emlakkulisi.com

  ev fiyatları düşecek mi

  ev fiyatları düşecek mi

  Habertürk Gazetesi köşe yazarı Abdurrahman Yıldırım, bugünkü köşesinde konut fiyatlarını kaleme aldı. Abdurrahman Yıldırım, konuyla ilgili yazısına "Konut fiyatları aylık çift haneli rakamlarda artmaya devam ediyor. Mayıs ayında yüzde 12.4 yükselen konut fiyatlarının son bir yıllık artışı yüzde 145.5’e ulaştı" ifadelerini kullanarak başladı. 

  Aynı dönemdeki enflasyondan arındırılmasıyla bulunan reel konut fiyat artışının yüzde 41.1 ile rekor seviyelere ulaştığının altını çizen Yıldırım, "Mayıstan mayısa bir yılda 120 metrekarelik ortalama bir konutun Türkiye fiyatı 530 bin TL'den 1 milyon 433 bin TL'ye, İstanbul fiyatı 801 bin TL'den 2 milyon 354 bin TL'ye yükseldi" açıklamasında bulundu.

  İşte konut fiyatlarındaki son durum ve Habertürk Gazetesi köşe yazarı Abdurrahman Yıldırım'ın konuyla ilgili yazısının devamı...

  Habertürk Gazetesi köşe yazarı Abdurrahman Yıldırım, ev fiyatlarının  çok arttığı ilin Antalya...

  Yazı kaynağı : emlakkulisi.com

  Konut fiyatları düşecek mi? Konut fiyatları ve kiralar ne zaman düşer?

  Konut fiyatları düşecek mi? Konut fiyatları ve kiralar ne zaman düşer?

  Akit haber güncel son dakika gündem haberleri ve haber arşivi.

  Biz her vakit, hakikati haykırdık ve gerçeğin izinde olduk. Her devrin gazetesi olmadık, milletin gazetesi olduk.

  www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.

  Yüklenme süresi 0.0172 sn.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap