Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  konuşanlar 72 bölüm izle

  1 ziyaretçi

  konuşanlar 72 bölüm izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Exxen Konuşanlar 72. Bölüm tek parça full izle! Konuşanlar 14 Haziran 2022 Salı son bölüm izle

  Exxen Konuşanlar 72. Bölüm tek parça full izle! Konuşanlar 14 Haziran 2022 Salı son bölüm izle

  Seyirciler tarafından çok sevilen Konuşanlar programı heyecanla bekleniyor. Konuşanlar son bölümü yayınlandı mı? Exxen ekranlarında seyirci ile buluşan Konuşanlar programı 72. bölüm yayınlandı mı? Konuşanlar son bölüm izle! Konuşanlar 72. bölüm Youtube'da yayınlandı mı?

  Konuşanlar 72. bölüm tek parça olarak yayınlandı mı?

  Exxen ekranlarında yayınlanan Konuşanlar son bölüm full izle! 14 Haziran 2022 Salı tarihinde Konuşanlar son bölüm full internete yüklendi.

  İşte Konuşanlar programı hakkında merak ettikleriniz...

  Konuşanlar 72. Bölüm Tek Parça Full İzle

  Konuşanlar 72. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

  Konuşanlar 72. bölüm Youtube'dan tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

  EXXEN Konuşanlar Programı dizisinin oyuncuları kimdir?

  Yazı kaynağı : www.mardinlife.com

  Konuşanlar 72. bölüm izle - Konuşanlar 72. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle

  Konuşanlar 72. bölüm izle - Konuşanlar 72. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle

  Youtube'da yakaladığı başarı sonrasında EXXEN'e transfer olan Konuşanlar'ın yeni bölümü izleyicilerle buluşuyor. Sunuculuğunu Hasan Can Kaya'nın yaptığı ve milyonlara ulaşarak herkesi güldürdüğü talk show bugün de yine kahkaha tufanına sahne olacak. Pera'ya gelen misafirlerin anlattıklarıyla ve sorulara verdikleri cevaplarla şekillenecek yayın ilgiyle seyredilecek. Batırma ve fantazi sorularına verilecek yanıtların gündem dahi oluşturduğu ve zaman zaman eleştiri oklarını yönelttiği program bu hafta da yine ilgiyle seyredilecek. Kaya'nın adını tahtaya yazacağı 5-6 konuşanın söyleyecekleri de programın daha da güzelleşmesini sağlayacak. Her anı gülme garantili bir haftanın daha ekranlara geleceği Konuşanlar seyredilmek üzere araştırılıyor. EXXEN Konuşanlar 2. sezon 72. bölüm Youtube tek parça full izle alternatifleri haberimizde. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. Sizce bu bölüm nasıldı? Görüşlerinizi bekliyoruz...
   


  Konuşanlar 71. bölümde neler yaşandı?

  Yarından sonra EXXEN'de yer alacak olan Konuşanlar'ın geçen haftaki bölümünde Emrah, Ozan, Volkan, Sena ve Koray en çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Doktor olan Sena'nın sevgilisi ile evlilik planları herkesi güldürmeyi başardı. Diğer yandan Koray'ın sevgilisi Filiz Akın ile yaşadıkları da yine izleyenleri kahkahaya boğdu. Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol'un konuk koltuğunda oturduğu program yine unutulmaz anlar yaşattı.

  konuşanlar gizem

  Konuşanlar 2. sezon 72. bölümde neler olacak?

  Bu gece yarısından sonra EXXEN'de izleyicilerin karşısına çıkacak olan Konuşanlar'ın yeni bölümü yine bomba gibi. Daha önce programa gelen konuşan anısını anlatınca Hasan Can Kaya ne diyeceğini bilemedi. Bir konuşan eşinin markette kadın bir kasiyere yoğurt sorması nedeniyle kendisiyle 3 gün küs kaldığını anlattı. Başka bir konuşan da ilk evliliğinin izdivaç programında oluğunu anlatınca herkes gülmekten kırıldı. 


  Konuşanlar 2. sezon 72. bölüm izle

  Dİjital içerik platformu EXXEN'de yayınlanan Konuşanlar'ı üyelik alarak izleyebilirsiniz. Kendinize göre oluşturacağınız paketlerde ödemenizi yaparak Konuşanlar ve diğer tüm içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.gazetedamga.com.tr

  Konuşanlar Exxen 72. Bölüm İzle - izletiyoruz.com | Türkiye'nin Ücretsiz Netflix, BluTV ve Exxen İzleme Platformuizletiyoruz.com | Türkiye'nin Ücretsiz Netflix, BluTV ve Exxen İzleme Platformu

  Konuşanlar Exxen 72. Bölüm İzle - izletiyoruz.com | Türkiye'nin Ücretsiz Netflix, BluTV ve Exxen İzleme Platformuizletiyoruz.com | Türkiye'nin Ücretsiz Netflix, BluTV ve Exxen İzleme Platformu

  Konuşanlar İzle, Exxen’de 2021 yılında yayınlanmaya başlayan Komedi, Talk Show ve Stand-Up gösterisi olan Konuşanlar izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor. Bu efsane yapımın kısaca konusu ise bildiklerinizden çok farklı. Her insan farklı bir hikaye, her hikaye farklı bir kahkaha. Hasan Can Kaya önce konuşanları seçiyor ardından birbirinden ilginç sorularla eğlence katlanarak artıyor. Konuşanlar, yeni bölümleri ile her cuma sizlerle.

  Konuşanlar 1. Sezon 72. Bölümde ilişkiler, aşk ve hayata dair birçok şey Hasan Can Kaya ve “Konuşanlar“ın muhabbetine konu oluyor. Konuşanlar” ve Hasan Can Kaya’nın sohbetinde birbirinden ilginç ve yaşanmış hikayeler art arda anlatılmaya sıkılmadan devam ediyor. “Konuşanlar” ve Hasan Can Kaya arasındaki temposu yüksek sohbet, bu bölümde de bir an bile hız kesmiyor. Bu bölümde yine kahkahalar eşliğinde anlatılmaya devam ediyor. Hayatın içinden ama bir o kadar da enteresan olan hikayeler, Hasan Can Kaya’nın dokunuşlarıyla oldukça eğlenceli bir hal alıyor. Sahneye alınan konukların isimleri, instagram hesapları ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

  En trajikomik, en eğlenceli ve insanı en zor durumda bırakan hikayeler, “Konuşanlar”da anlatılmaya devam ediyor. Konuşanlar’ın bu bölümünde yine birbirinden eğlenceli hikayeler yer alıyor. “Konuşanlar“ın hikayeleri her an herkesin başına gelebilir ya da herkesin başına gelemeyecek kadar enteresan olabilir. İkili ilişkiler, aile, arkadaşlar, korkular… Hayatın içinden “trajikomik” hikayeler bu bölümde de anlatılmaya devam ediyor.

  Konuşanlar 72. Bölümde sahneye alınan konukların isimleri ise İbrahim, Yağmur, Murat, Feyyaz, Almaz ve Oğuz.

  Konuşanlarda sahneye çıkan konukların instagram hesapları için ve daha fazlası için izletiyoruz.com sitemizi takip edebilirsiniz. Hasan Can Kaya Konuşanlar’da eğlenceli anlar sizleri bekliyor. Komedi, Talk Show ve Stand-Up programı Konuşanlar İzle etiketi ile ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

  Konuşanlar İzle

  Yazı kaynağı : www.izletiyoruz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap