Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kolonya cumhuriyeti filmi nerede çekildi

  1 ziyaretçi

  kolonya cumhuriyeti filmi nerede çekildi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kolonya Cumhuriyeti oyuncuları kim, konusu nedir? Kolonya Cumhuriyeti filmi nerede çekildi? İşte, oyuncu kadrosu...

  Kolonya Cumhuriyeti oyuncuları kim, konusu nedir? Kolonya Cumhuriyeti filmi nerede çekildi? İşte, oyuncu kadrosu...

  Kolonya Cumhuriyeti filminin yönetmenliğini Murat Kepez yürütürken yapımcılığını Necati Akpınar yapıyor. Filmin senaryosunu da yine Murat Kepez kaleme aldı.

  KOLONYA CUMHURİYETİ KONUSU

  Filmin konusu küçük bir kasabada geçer. Kasabanın belediye başkanlığını olmayacak vaatler sayesinde kazanan Peker Mengen için icraat zamanı gelmiştir. İlk iş, söz verdiği üzere başbakanı oraya getirmek üzere harekete geçer. Ancak başbakana yapılan tantanalı karşılama töreni sırasında beklenmedik olaylar yaşanır ve belde bağımsız bir ülke hâline gelir. Üstelik Amerika ile savaşa girmişlerdir. Amerika beş bin nüfuslu beldeye savaş açar. Peker, eşi Mualla ve danışmanlarıyla birlikte Amerika'yla baş etmeye çalışırken sıfırdan bir ülke kurmanın hiç de kolay olmadığını anlayacaktır.

  KOLONYA CUMHURİYETİ OYUNCULARI

  Oyuncu kadrosunda; Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Mahir İpek, Uğur Bilgin, Ersin Korkut, Gülhan Tekin yer alıyor.

  KOLONYA CUMHURİYETİ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

  Sevilen komedi filminin çekimleri Muğla Dalaman, Akyaka ve Köyceğiz'de gerçekleştirildi.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Kolonya Cumhuriyeti filmi nerede çekildi? Kolonya Cumhuriyeti konusu ve oyuncuları

  Kolonya Cumhuriyeti filmi nerede çekildi? Kolonya Cumhuriyeti konusu ve oyuncuları

  Yönetmenliğini Murat Kepez ve yapımcılığını Necati Akpınar'ın yaptığı Kolonya Cumhuriyeti filmi izleyicisiyle buluşuyor. Ekran başındakilere eğlenceli anlar yaşatmaya hazırlanan Kolonya Cumhuriyeti konusu ve oyuncuları araştırılanlar arasında yer alıyor. Peki, Kolonya Cumhuriyeti nerede çekildi? İşte film hakkında detaylar...

  KOLONYA CUMHURİYETİ KONUSU NEDİR?

  Küçük bir kasabanın belediye başkanlığını, olmayacak vaatler sayesinde kazanan Peker Mengen için icraat zamanı gelmiştir. İlk iş, söz verdiği üzere başbakanı oraya getirmek üzere harekete geçer. Ancak başbakana yapılan tantanalı karşılama töreni sırasında beklenmedik olaylar yaşanır ve belde bağımsız bir ülke haline gelir. Üstelik Amerika ile savaşa girmişlerdir. Peker, eşi Mualla ve danışmanlarıyla birlikte Amerika'yla baş etmeye çalışırken sıfırdan bir ülke kurmanın hiç de kolay olmadığını anlayacaktır.

  KOLONYA CUMHURİYETİ OYUNCULARI

  Yönetmenliğini Murat Kepez'in üstlendiği Kolonya Cumhuriyeti oyuncuları arasında Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Mahir İpek, Uğur Bilgin, Ersin Korkut gibi başarılı isimler yer alıyor.

  KOLONYA CUMHURİYETİ KARAKTERLERİ

  Peker Mengen- Çağlar Çorumlu

  Mualle Ateş- Büşra Pekin

  Hilmi- Mahir İpek

  Salih- Ersin Korkut

  Bahtiyar- Uğur Bilgin

  Uzaylı Yasin- Hamza Yazıcı

  Sunucu Macide- Gülhan Tekin

  Cemal Komutan- Serkan Atar

  Muzcu Faruk- Hakan Ummak

  Buse- Padrycja Wildak

  KOLONYA CUMHURİYETİ NEREDE ÇEKİLDİ?

  Sevilen yerli komedi filmlerinden Kolonya Cumhuriyeti çekimleri Muğla Dalaman, Akyaka ve Köyceğiz'de gerçekleştirildi.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Kolonya Cumhuriyeti nerede çekiliyor, oyuncuları kimler?

  Kolonya Cumhuriyeti filmi nerede çekildi? Kolonya Cumhuriyeti filminin konusu nedir oyuncuları kimler?

  Kolonya Cumhuriyeti filmi nerede çekildi? Kolonya Cumhuriyeti filminin konusu nedir oyuncuları kimler?

  Kolonya Cumhuriyeti filminde, belediye başkanı olabilmek için olmadık vaatleri kasaba halkına sunan Peker Mengen, bir anda kendini bağımsız bir ülkenin başında bulur üzerine bir de Amerika ile savaşa girer. Beklenmedik olayların eğlenceli şekilde anlatıldığı Kolonya Cumhuriyeti filminin çekildiği yerler ise en az konusu kadar ilgili çekiyor…

  KOLONYA CUMHURİYETİ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

  İzleyenleri kahkahaya boğan Kolonya Cumhuriyeti filminin çekimleri Muğla ilinin Akyaka, Dalaman ve Köyceğiz ilçelerinde gerçekleştirildi.

  KOLONYA CUMHURİYETİ KONUSU NEDİR?

  Kolonya Cumhuriyeti filmi küçük bir kasabada geçmektedir. Peker Mengen, belediye başkanı olabilmek için olmayacak vaatlerde bulunmuş başkan olduktan sonra da bu vaatleri yerine getirme zamanı gelmiştir.

  Peker Mengen’in gerçekleştireceği ilk icraat ise söz verdiği gibi başbakanı kasabaya getirmek olacaktır. Ancak başbakana yapılan tantanalı karşılama töreni esnasında beklenmedik olaylar yaşanır ve belde bağımsız bir ülke hâline gelir. Üstelik Amerika ile savaşa girmişlerdir. Amerika beş bin nüfuslu beldeye savaş açar. Peker, eşi Mualla ve danışmanlarıyla birlikte Amerika'yla baş etmeye çalışırken sıfırdan bir ülke kurmanın hiç de kolay olmadığını anlayacaktır.

  KOLONYA CUMHURİYETİ OYUNCULARI KİMLER?

  2017 yılında vizyona giren Kolonya Cumhuriyeti filmini Murat Kepez yönetirken oyuncu kadrosunda ise pek çok başarılı oyuncu yer alıyor. İşte Kolonya Cumhuriyeti filminin oyuncuları;

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap