Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kolombiyalı intikam meleği oyuncuları

  1 ziyaretçi

  kolombiyalı intikam meleği oyuncuları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kolombiyalı: İntikam Meleği

  Kolombiyalı: İntikam Meleği

  Kolombiyalı: İntikam Meleği

  Kolombiyalı: İntikam Meleği

  Kolombiyalı: İntikam Meleği (İngilizce özgün adıyla: Colombiana), Luc Besson tarafından senaryosu yazılan ve yapımcılığını yaptığı ve Olivier Megaton tarafından yönetilen 2011 Fransız aksiyon gerilim filmi. Filmin yıldızı Zoe Saldana[4] ile beraber Michael Vartan, Cliff Curtis, Lennie James, Callum Blue ve Jordi Mollà yardımcı rollerde yer aldılar. "Colombiana", Kolombiyalı bir kadın anlamına gelir.

  Film, Kolombiya'da, ailesi bir uyuşturucu lordu tarafından öldürülen on yaşındaki bir kız olan Cataleya (aynı zamanda bir orkide cinsi) hakkındadır. On beş yıl sonra, yetişkin biri olan Cataleya intikam almak istemekedir.

  Film eleştirmenlerden genellikle olumsuz yorumlar alırken, Saldana'nın eylem sahneleri övüldü ve film 40 milyon dolarlık bir bütçeye karşı 61 milyon doların biraz altında hasılat elde etti.

  Konusu[değiştir | kaynağı değiştir]

  Olaylar, 1992 senesinin Kolombiya'sında başlar. 10 yaşındaki Cataleya, anne-babasının katledilişine tanık olur. Kendisi ise ölümden kıl payı kurtulur ve gangster olan amcası Emilio ile birlikte ABD'ye sığınır. Burada geçirdiği 15 yıl boyunca Cataleya, amcası tarafından bir kiralık katil olarak yetiştirilecek ve cinayetlerinden geriye anne-babasının katilleri için hep bir kartvizit bırakacaktır: Kurbanlarının göğsüne çizdiği bir orkide...

  Oyuncular[değiştir | kaynağı değiştir]

  Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  Kolombiyalı: İntikam Meleği Oyuncuları

  Kolombiyal�: �ntikam Mele�i Filmi Ekibi ve Oyuncular�

  Kolombiyalı: İntikam Meleği / Cumartesi 22.00

  Kolombiyalı: İntikam Meleği Oyuncuları

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap