Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kod adı londra full izle

  1 ziyaretçi

  kod adı londra full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kod Adı: Londra

  Kod Adı: Londra

  London Has Fallen – Kod Adı Londra
  İlk filmi Kod Adı : Olympus ile ABD başkanını global tehlikelerden korumak adına sağlam bir mücadele örneği sergileyen özel güvenlikçi Mike Banning; aradan geçen 3 senenin ardından bu kez İngiltere’ de terörist faaliyetlerinin yer aldığı zorlu bi mücadele içerisine sürükleniyor. Özellikle de karakterin sahip olduğu sarsıcı değişim ve çok daha geniş kapsamlı kişilik, Londan Has Fallen – Kod Adı Londra filmine apayrı bir hava kazandırmış...
  2016 yılı filmleri içerisinde aksiyon sinemasının yüksek zeka ve boş macera temasını layığıyla yerine getiren film için aslına bakacak olursak dümenini İngiltere dolaylarına çevirmesi çok iyi olmuş diyebiliriz. Özellikle de Gerrard Butler tarafından canlandırılmakta olan Mike karaktarinin milliyetçi mesaj kaygısı içerisinde sıyrılıp sadece anlatılan filmin öyküsüne odaklanması, gerçekten de ortaya bir hayli hoş sonuçlar çıkarmışa benziyor. Bunun dışında filmin sahip olduğu aksiyon ile eş zamanlı olarak ilerletilen detaylı metinlerde, hem de işlevselliği, hem de genel seyirlik zevki açıısndna bir gayli dikkat çekmektedir. Özellikle de 2016 yılı filmleri içerisinde macera ile gerilimi bir şekilde eş değer bir bütünleştirme ile yansıtma hedefinde olan filmde, ana temadan asla uzaklaşıldmadığını bilmenizi isteriz.
  London Has Fallen – Kod Adı Londra Türkçe alt yazılı izle formatı ile seyredebilir ve bu sayede filmin orjinalliğinden asla bir şey kaybetmeden sağlam bir film izle deneyimine geçiş yapabilirsiniz. Hem mekansal açıdan oluşturmuş olduğu atmosfer, hem de hd film izle görüntü kalitesi ile ekrana sağlanan doygunluk hissiyatı sayesinde de, sizler bu filmin öyküsüne anında dahil olabileceksiniz. Filmin genel konusu ise şu şekilde ilerlemektedir. ilki merak uyandıran aksiyon filminin baş kahramanı olan Mike Banning Amerikan Hükumetine vermiş olduğu hizmetlerin ardından İngiltere’ de ki olası bir terör saldırısın önüne geçmeye çalışmaktadır. Bu aşamaları olabildiğince sağlam bir görsellik ile bizlere kazandırmakta olan film, bu sayede de var olduğu süre zarfı boyunca doyasıya bir şekilde kendinizi bu hikayenin içerisine dahil olmak adına çabalamaktadır.
  London Has Fallen – Kod Adı Londra Türkçe dublaj izle seçeneği de,ülkemizde ki seslendirme sanatçılarının aslında ne denli yetenekli olduklarını fark etmenize vesile olabilir. Özellikle de orjinal sesinden hiçbir farklı olmayan gerçekçi tonlamalar, filmin doğallığını yakalamanıza yardımcı olacaktır. Tüm bu olumlu aşamalar ile birlikte de sizler sinemasal açıdan umduğunuz her türlü detaya rahatlıkla ulaşabilecek ve kendiniz için en güzel anların tadını iyi bir film izle tercihi sayesinde çıkarabileceksiniz. Şunu da asla unutmamak gerekir ki; sinema denilen büyülü fener, sizlerin filmleri bu platformda izlediğiniz sürece var olacak bir olgudur. Bu sebepten dolayı da mutlaka bu filmi de izleyerek bu olgunun tadını doyasıya çıkarın. Şimdiden hepinize iyi seyirler dileriz.

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.pw

  Kod Adı: Londra

  Kod Adı: Londra

  IMDB: 5.9

  Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç,

  Yapım: 2016

  Yönetmen: Babak Najafi,

  Yazı kaynağı : www.filmmodu6.com

  Kod Adı: Londra izle, 720P Türkçe Dublaj izle - 720pizle

  Kod Adı: Londra Türkçe Dublaj 720p HD izle | Bay Film izle

  Kod Adı: Londra Türkçe Dublaj 720p HD izle | Bay Film izle

  Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri

  Yapım: 2016

  IMDB Puanı: 5.9

  Yönetmen: Babak Najafi

  Oyuncular: Gerard Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman

  Yazı kaynağı : www.bayfilmizle1.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap