Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kocanın karısına düşkün olması için esmaul husna

  1 ziyaretçi

  kocanın karısına düşkün olması için esmaul husna bilgi90'dan bulabilirsiniz

  kocanın eşine düşkün olması için dua | Ilham verici sözler, Dualar, Şifa duası

  Nedret KaradaÄ adlı kullanıcının soğutma duası 5kere panosundaki Pin, 2021 | Dualar, Şifa duası, Duanın gücü

  kocanın karısına düşün olması için dua | Dualar, Şifa duası, Duanın gücü

  Karı Kocayı Birbirine Bağlamak İçin Okunacak Dualar

  En Etkili ve Gizemli Uygulamaları Öğrenin

  Kocayı Kendine Bağlamak için Dua İle Harika Sonuçlar Aldım

  Kadınların kocalarını kendilerine bağlamak istemeleri, eşlerinin başka kadınlara eğilim göstermelerine engel olmak istemeleri, gayet anlaşılır bir durumdur ve olması gereken de zaten budur.

  Bunun farkına vardığımız ve bu durumu engellemeye çalışmak istediğimiz için sizinle kocayı kendine bağlamak için yapılması gereken en etkili ve en güzel uygulamayı paylaşmaya karar verdik. Bu anlamda size müthiş bir dua aktarmak istiyoruz.

  Önce kocayı kendine bağlamak için duanın 3 tane mübarek esma ile yapıldığını bu esmalardan birinin Ya Vedûd esması olduğunu, diğerinin Ya Mukallibe’l-Kulub esması olduğunu ve son esmanın da Ya Câmi esması olduğunu bilmeniz gerekir.

  Bu doğrultuda bu esmaların manasını bilmeden yapılacak duanın tamamen etkisiz ve işlevsiz olacağını da aklınızda tutmanız lazım gelir, dolayısıyla kocayı kendine bağlamak için duanın detaylarını işlemeden önce şu üç esmanın mübarek manalarını iyice içselleştirmeye ve kavramaya çalışmak lazım gelir.

  Kocayı Kendine Bağlamak için Duada 3 Esmanın Derin Anlamları

  Kocayı Kendine Bağlamak için Dua, Kırmızı Mendil ve Saç Teli

  Şimdi bu üç mübarek esmanın derin anlamlarını bildiğinize göre, kocayı kendine bağlamak için uygulanması gereken duanın yapılabilmesi için 1 adet kırmızı mendil temin edip bu kırmızı mendilin üzerine kendi saç telinizi koyarak sessiz bir yere geçip orada şu uygulamayı yapmalısınız.

  Ardından yine 77 defa Ya Mukallibe’l-Kulub esmasını okuyun ve son olarak da 77 defa Ya Câmi esmasını okuyun.

  Tabii yukarıda da ifade ettiğimiz gibi bu esmaları okurken tamamen esmaların derin ve hikmetli manalarını düşünmeye çalışarak okumalısınız, bunu yapmamanız halinde esmalar etkinliğini ve gücünü yitirecek, kocayı kendine bağlamak için dua da hükümsüz kalacaktır.

  Bu bir hafta boyunca da her gün başka insanlar göremeyecek şekilde gidip mendili oradan çıkarıp üzerine 1 defa Fatiha Suresi okuyup yeniden eski yerine koymanız gerekir; yani 7 gün boyunca her gün 1 defa mendilin üzerine Fatiha Suresi okuyarak ve bunu yaparken de niyetinizi düşünerek (yani eşinizi kendinize bağlamak ve başka insanlardan uzak tutmak niyetini düşünerek) işlemi tamamlamalısınız.

  Kocasını kendisine ve evine sıkı sıkıya bağlamak isteyenler, esmaların gücü ile yapılan şu duayı da uygulamalıdır:

  Esmaların Gücüne Dayanan Kocayı Kendine Bağlamak için Dua

  “Ey Kahhar ismi şerifinle sana karşı gelenleri ve kullarına hakaret edip onları mağdur edenleri, hışmının en güzeli ile kahreden ve adaletini tecelli ektiren Kahhar, kulunun her şeyine vekil olan ve bütün işlerimizi kudreti ile cereyan ettiren, vekaletimizi en hayırlı şekilde üzerine alan ve tevekkülümüzü sadece ve sadece kendisine mahsus kılan Vekil, kocayı kendine bağlamak için duanın faziletini bana da yaşat ve benim de ömrümü selamet içerisinde geçir. Fazlasıyla bağışlayan ve kulunun günahlarını örtücü olan, mağfiretin sonsuzdur; dilediğini affeder, dilediğine azap eder ve tövbe ve istiğfar ile sana yönelen kullarının yapmış oldukları salih ameller hatırına güzel hayatlara sevk edersin Ya Gafur. Yarattığın varlıkların hesabını yapan ve onları zerrelerden güneşlere kadar bilerek ve isteyerek halkeden varlığın, ahirette yaptıklarımızın karşılığını da en güzel şekilde hesab edip verecek ve noksansız bir şekilde hesabını verecektir. Elbette ki Talak Suresi’nde buyurduğun gibi: “Kim Allah’a güvenirse O, elbette ki ona yeter, zira Allah kuluna kafidir.” İşte bu idrak içerisinde kocayı kendine bağlamak için duayı yapıyorum Ya Hasib. Ölümden sonra kulunu dirilten ve öldükten sonra mahşer meydanında toplanan mahlukatı dirilmek lütfunu bağışlayan, onlara hayata kavuşma hakkını yeniden nasip eyleyen ve bunları reddetmenin ve inkar etmenin dinden çıkmakla eşdeğer olduğunu bildiren El Bais, esmaül hüsnanın hatırına ve amentümüz hakkı için kocayı kendine bağlama duasını hakkımda hayırlara çevir. Kullarının ve sevgili habibinin dostu olarak iman edenlere destek olur, onları köprünün karanlıklarından iman nuruna ulaştırır ve senin velayetin ile korunan kullarına dostluğunu sunarsın Allah’ım. Esmaül hüsnan bütün dertlilere derman ve bütün yaralılara şifa verecektir elbet. Menfaate dayalı bütün dostlukları geride bırakarak halis niyetle ve hiçbir menfaat taşımadan sana gelen bu kulunun duasını da kabul eyle Allah’ım. Rakib ismi şerifi ile bütün eşyayı kontrolü altında tutan ve onları murakabe ederek gözetip kollayarak daima denetleyen ve her bir şeyi cereyan etmesi gerektiği gibi cereyan ettiren ve kontrolü altında tutan kudretine hiçbir şey gizli kalamaz ve herhangi bir durum senin kontrolünün ve insiyatifinin dışına çıkamaz Allah’ım. Rakib isminin hatırına tedbirimi güzel eyle ve hakkımda hayırları halk eyle, amin.”

  Bu dua özellikle akan bir suya karşı okunursa inanılmaz tesirler icra eder.

  Kocayı Kendine Bağlamak için Duanın Uyulması Gereken Koşulları

  Kocayı kendine bağlamak için duanın tam manası ile etkinliğini gösterebilmesi için bütün bu uygulamaları başka insanlardan tamamen saklı tutmalı, onların bilgisi ve haberi dahilinde yapmamaya çalışmalısınız. Yani hiçbir insan sizin kocayı kendine bağlamak için duayı yaptığınızı bilmemeli ve anlamamalı.

  Bununla birlikte dua herhangi bir gece vaktinde sessiz bir ortamda kişinin Yaratıcısı ile baş başa kaldığı bir durumda yapılması halinde daha etkili olacaktır.

  Şunu da hatırlatmak gerekir ki Cenabı Hak, kulunun kendisine dua dua yalvarmasını ve farklı uygulamalarla müracaat etmesini istediği için şu tavsiyemizi de göz önünde bulundurmanızı öneririz:

  Yazı kaynağı : www.gizemlibuyuler.com

  Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua

  Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua

  Kocanın karısına düşkün olması için dua, son günlerde bağlama için oldukça aranan ve üzerinde araştırmalar yapılan bir duadır.

  Maalesef ki evliliğinde ve de genel itibari ile ilişkisinde ilgisizlik, sevgisizlik, sadakatsizlik ve de en beterdi, aldatılma gibi durumlara maruz kalan kadınlar tıpkı benim gibi çaresiz dolu günlerin esiri olur. Ben de tıpkı yukarıdaki şikâyetlerden ötürü, eşimin bana düşkün olması için dua arayışlarına girdim ve bunun aslında çok etkili bir yol olacağından emindim. Neyse ki çok geçmeden eşimin eve ve bana sıkı sıkıya bağlanabileceğini ve buna kocanın karısına düşkün olması için dua sayesinde ulaşabileceğimi öğrendim.  Yani benim gibi kocamı kendime nasıl bağlarım diye merak edenler varsa eğer, hemen bu tür dualar ile istediğine ulaşabilirler. Tabii bu duaları basite almamak gerekir. Bu dualar işinde en iyi olan bir medyum ile gerçekleştirilmelidir. O medyum kim diye soracaksınız, tabii ki de Medyum Zeynel… O işinin ehli, son derece kaliteli bir medyumdur. Onunla karşılaştığım için ve onunla çalıştığım için çok mutluyum.

  Medyum Zeynel Kocamı Bana Bağladı  

  Benim kocam evine ve de bana bağlı olmamakla beraber aynı zamanda da bana olan sevgisinde kıttı. Kocanın karısını çok sevmesi için dualar seçeneklerinin tam bana göre olabileceğini fark ettim. Çünkü gerçek anlamda kocamın evine ve de bana bağlı olmasına ihtiyacım vardı. Bunun için yapamayacağım bir şey yoktur. Kocayı kendine bağlamanın yolları ancak Medyum Zeynel’de vardı ve ben bunu ufak çaplı bir araştırma sonucunda öğrendim. Tabii ki ilk hamlem yorumları okumak oldu. Yorumlar çok olumlu idi ve ben de tabii ki bundan etkilendim. Ama görüp, karar vermem gerekirdi, güvenmem gerekirdi ve içime sinmesi gerekirdi. Öyle de oldu. Daha ilk anda Medyum Zeynel’e çok güvendim. Onun bana yardım edeceğinden hiç şüphem olmadı. Kocanın karısına düşkün olması için okunan dualar tam olarak kocasından mustarip olan kadınlar için birebir olan dualardır. Ben de bu konuda son derece mustarip olduğum için hemen soluğu Medyum Zeynel’in yanında aldım.

  Tabii Ki Her Şey Umduğum Gibi Oldu. Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua Çok İşe Yaradı

  Kocamı kendime nasıl bağlarım sorusu ile gittiğim Medyum Zeynel, kocamı bana aşık ederek beni evime gönderdi. Adeta kocamı tanıyamıyordum. Onun bana yakınlığı, düşkünlüğü Medyum Zeynel’in başarasının eseriydi. Kocanın karısına düşkün olması için okunan dua her eve lazımdır arkadaşlar. Bu sayede kadınlar kocalarından istedikleri sevgiyi ve ilgiyi görür aynı zamanda da kocalarının dışarıya ve kötü alışkanlıklara bağlı kalmamasına şahit olur. 0533 594 25 77 numaralı telefonla veya [email protected] mail adresi ile Medyum Zeynel’e ulaşabilirsiniz. Hayatınızı düzene sokmak için ve hayallerinize sahip olmak için hemen bir adım atın ve Medyum Zeynel’i arayın. Hayalleriniz sizin olsun diye çalışan medyumumuz sizi bekler.

  Medyum Zeynel Eroğlu Hoca ile ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Zeynel Hoca Videoları

  Bağlama Büyüsü Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

  Bir önceki yazımız olan Bağlama Duası başlıklı makalemizde bağlama duaları, bağlama duası ve dua hakkında bilgiler verilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.medyumzeyneleroglu.com

  Kocayı Kendine Bağlamak için 4 Dua, Hepsinden Sonuç Alınmış

  Kocayı Kendine Bağlamak için Dua ile Eşinizin Muhabbeti Size Akıp Gelecek

  Eşinizi kendinize bağlamak, gözünün sizden başkasını görmemesini sağlamak ve yüreğine aşk ateşi düşürüp onu dağlamak istiyorsanız, bu yazıda sizinle paylaşacağımız 4 adet duayı (ister dualardan sadece birini yapın, isterseniz de dört duayı da uygulayın; fakat bizim tavsiyemiz 4 duayı da yapmanız şeklinde olacaktır) dikkatli bir şekilde okumalı ve ardından da uygulamalısınız.

  Eğer başta da söylediğimiz gibi yazıyı dikkatli bir biçimde okuyabilirseniz ve uygulamayı da doğru bir şekilde yapabilirseniz, eşinizin kalbinde başka hiçbir insanın bulunmamasına vesile olabilir, onu evinize tam manası ile bağlayabilir ve gönlünde başka herhangi bir sevdanın kıvılcımın bulunmamasını da sağlayabilirsiniz.

  Kocayı Kendine Bağlamak için 1. Dua Şöyle

  Kocayı kendine bağlamak için dua olarak bilinen yukarıdaki mübarek kelimeleri 7 adet şeker tanesinin (yani kesme şekerin) üzerine okuyup bu okuma sonrasında da şu ifadeleri telaffuz etmelisiniz:

  Bu ifadeleri 7 adet kesme şekerin üzerine okuduktan sonra ise bu 7 adet şekeri herhangi bir yemeğin ya da tatlının veya içeceğin içerisine katarak eşinizin bu yiyeceği yemesini ya da bu içeceği içmesini sağlamalısınız.

  Kocayı kendine bağlamak için ve eve sımsıkı yapışmasını sağlamak için uygulanabilecek bir başka özel dua da şöyledir:

  Kocayı Kendine Bağlamak için Dua, Tebbet Uygulaması

  Bir bardak su alınır, bu bir bardak suyun üzerine 41 defa Tebbet Suresi okunur.

  Tebbet Suresi şöyledir:

  Ardından da 41 defa Tebbet Suresi okunmuş olan suyun üzerine 3 defa şu ifadeler tekrar edilir:

  Bu ifadeleri de suyun üzerine okuduktan sonra besmele çekip suyu sağ elinize alarak bir yudum almalı, ardından yeniden besmele çekip yeniden bir yudum içmeli ve son olarak yine besmele çekerek bir yudum alıp toplamda 3 yudumda ve 3 besmelede suyu bitirmelisiniz.

  Yukarıda size eşinizi kendinize bağlayabilmeniz için tarif etmiş olduğumuz uygulamaları anlatırken, hiçbir şekilde gözden kaçmaması ve ihmal edilmemesi gereken şu noktayı da mutlaka dikkate almanız gerekir ki, bu duaları yaparken, Cenabı Hakk’ın varlığını bütün varlığınızla idrak etmeye çalışmalı; onun size sonsuz nimet verme gücünün farkına varmalı ve bilinç düzeyinde onun varlığını yüreğinizde hissetmeye çalışmalısınız.

  Kocayı Kendine Bağlamak için Dua, Kayısı Çekirdeğine Okunan Sözler

  Bir kadının kocasını kendisine bağlayabilmek için okuması gereken başka bir dua da bir kayısı çekirdeğine yönelik okuyacağı şu sözlerden oluşur. Bu sözler kayısı çekirdeğine okunur, ardından kayısı çekirdeği, gizlice korunur, kem gözlerden saklanır, güzelce muhafaza edilir:

  “Kâfi esmasını düşünüyorum, her şeyi yoktan yaratıp kullarının hizmetine sunan, onların istifadesi için hazırlayan Allah, tabi ki kuluna kâfi olacaktır; Vekil esmasını tefekkür ediyorum, kullarının gören gözü, işiten kulağı ve hisseden kalbi olan Allah, her türlü onları muhafaza edecek, niyetleri ölçüsünde onlara hoşnutluk verecektir. Daldan kopup kuruyan bir yaprak bile, Allah’ın Basîr esmasının gözetlemesi altında olduğuna göre, kalpten düşen bir insan da, kalbi yaratan Zatın gözetlemesi altında olur. Gözetlemesi altında bulunan her varlığı muntazaman muhafaza eyleyen Rabb’im, kocamı tamamen benimle haşret, onu can u gönülden bana bağla.”

  Kadın, bu sözleri kayısı çekirdeğine cuma akşamları okumalıdır, yani cuma akşamı akşam ezanı okunduktan sonra işlem yapılmak durumundadır.

  Kocayı Kendine Bağlama Duası, 7 Gün Suya Oku ve İçir

  Kocayı kendine bağlama duasının tesirli olduğu söylenen, denenmiş olduğu bilinen bir başka şekli de aşağıdaki harika sözlerden terkip edilir, kadın bu sözleri suyun üzerine okuyup eşine içirir, bu uygulama her akşam bir kez yapılır, toplamda 7 gün üst üste devam edilir. Yani kocayı kendine bağlama duasının bu sözlerini suyun üzerine telaffuz edip kocanıza her akşam içirin, bunu da 7 gün art arda yapın. Sözler şöyle:

  “Sadık kullar öndedir, her engeli aşanlar da onlardır, hastalıklar türlü türlü olsa da devalar da envai çeşit sunulur. Çıkmaz sokaklarda kalsak da hikmeti her nesneyi saran Rabb’imiz, bize çıkar bir yol ve hal çaresi gösterir; yeter ki itaatkar olalım, yeter ki bilelim onu, yeter ki yolundan ayrılmayıp kopmaz ipine sımsıkı sarılalım.”

  Aktarılan tüm duaları ayrı ayrı denemekte türlü türlü faziletler ve faydalar bulunur, yeter ki vazgeçmeyin ve halis niyet ile devam edin, eninde sonunda, Yüce Rabb’imiz dileğimize ulaştıracak bizi. 

  Cenabı Hakk’ın, kulunun kendisine müracaat ederken farklı dualarla müracaat etme talebini de göz önünde bulundurup aşağıdaki tavsiyemize de göz atmalısınız:

  Yazı kaynağı : www.gizlibuyulerdualar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap