Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kocamın ailesi 2. bölüm full izle

  1 ziyaretçi

  kocamın ailesi 2. bölüm full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kocamın Ailesi 2. Bölüm HD3 izle | Ddizi

  Kocamın Ailesi 2. Bölüm HD3 izle | Ddizi

  Kocamın Ailesi 2. Bölüm izle

  Kocamın Ailesi 2. Bölüm izle

  Kocamın Ailesi Hakkında

  Yayıncılığını Fox Tv'nin yapımcılığını ise Mia Film'in yaptığı Kocamın Ailesi dizisi Nuray Uslu, Verda Pars ve Şeyda Delibaş tarafından kaleme alınmaktadır. Yönetmen koltuğuna Kemal Uzun'un oturduğu dizinin yapımcılığını Banu Akdeniz üstlenmektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda Gökhal Altan, Ayşenil Şamlıoğlu, Yeliz Kuvancı, Beren Gökyıldız, ERman Okay, Yeşim Salkım, Füsun Kustan, Yıldız Kültür, Durul Durul, Buse Arslan, Barış Murat Yağcı, Cengiz Bozkurt ve Elif Çakmak gibi birbirinden başarılı oyuncular yer almaktadır.Toplamda 57 bölüm yayınlanan Kocamın Ailesi dizisi final bölümü ile ekranlara veda etmiştir. 

  Kocamın Ailesi Dizisinin Konusu

  Birbirini çok severek evlenen genç bir çift ilk kez bir aile apartmanından ev kiralarlar. Varlıklı bir aileden gelen kızımız ve çöpsüz bir üzüm olan Tarık bu yeni ortama alışmaya çalışacaklardır. Fakat karşı komşuları geleneksel ve kalabalık bir aile olmakla birlikte bu genç çifti de hayatlarına dahil etmek istemektedirler. Daha önce sıcak bir aile ortamında hiç bulunmayan Tarık bu durumu gayet hoş ve güzel karşılasa da karısı bu konuya çok sıcak bakmamaktadır. Aslında bu tutumunda pek de haksız sayılmaz çünkü ailedeki herkes ayrı bir alemdedir. 
  25 yıl önce çocuklarını kaybeden ve daha sonra ondan hiçbir haber alamayan Mukadder ve Zafer Ar çifti onların ev sahipleri olup apartmanın ilk katında pastane işletmektedirler. Mukadder Hanım, Tarık'a karşı adını koyamadığı büyük bir şevkat ve sevgi duygusu beslemekte ve onu kaybolan oğlu Engin'in yerine koymak işletmektedir. Tarık'ın karısını kaybetmesiyle yaşadığı büyük üzüntü ile gerçek ailesinin Ar Ailesi olduğunu anlaması onu bambaşka yerlere götürür. Yıllardır aradığı ailesinin karşı komşusu olduğu onu bir yandan sevindirse de onlar kaybolan yıllarının ve yaşadıkları kötü anların üzüntüsünü duyarlar.

  Kocamın Ailesi Dizisinin Karakterleri

  Tarık (Gökhan Alkan): Yıllar önce evlatlık verilen Tarık'ın kaybolmadan önceki adı Engin'dir. Almanya'da bir ailenin yanında büyüyen Tarık gerçek sandığı annesi ve babasının desteği ile doktor olmuş ve Türkiye'ye gelip burada çalışmaya başlamıştır.

  Hikmet Ar (Yıldız Kültür): Ar ailesinin babaannesi. Ailenin en büyüğü olan Hikmet Hanım, çocuklarını ve torunlarını gölgesinde büyütüp onlara kol kanat gerer. Geleneklerine ve inançlarına bağlı olan Hikmet'in bu hayatta tek dilediği şey çok sevdiği torununu bulup onu bağrına basabilmektir.

  Mukadder Ar (Ayşenil Şamlıoğlu): Yıllardır evlat hasreti ile yanıp tutuşan Mukaddes, sevgisini ve saygısını kimseden esirgemeyen fedakar ve güçlü bir kadındır. Onun da tek temennisi yıllar önce kaybolan oğlunu bulabilmektir.

  Yazı kaynağı : www.diziizle.live

  Familya Dizisi 2 Bölüm | FOX

  Kocamın Ailesi 1. Sezon 2. Bölüm izle Online Ücretsiz Full Hd Mobil Seyret izlebuu.com

  KOCAMIN AİLESİ – MİA YAPIM

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap