Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  k.k. edok komutanlığı ankara çankaya

  1 ziyaretçi

  k.k. edok komutanlığı ankara çankaya bilgi90'dan bulabilirsiniz

  EDOK Eğitim ve Doktrin Komutanlığı

  KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI - EDOK SOSYAL TESİSLERİ MÜDÜRLÜĞÜ - Harita | Askeri Birimler | Çankaya Ankara , 0312 285 85 36 Bulurum.com

  K. K. K. Edok (türkocağı Cd) Nasuh Akar Mah. Balgat, Çankaya, Ankara

  Bulurum.com haritaları ile Türkiye'deki herhangi bir adres hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bulurum.com haritaları ile yapabilecekleriniz:

  K. K. K. Edok (türkocağı Cd) Nasuh Akar Mah. Balgat, Çankaya, Ankara adresi civarındaki önemli noktaları (benzin istasyonları, eczaneler, otoparklar, toplu taşıma vs.) haritada gör

  K. K. K. Edok (türkocağı Cd) Nasuh Akar Mah. Balgat, Çankaya, Ankara adresini yazdır

  Bulurum.com'da işletmeler, profesyoneller, kamu kurumları, eczaneler, hastaneler ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşırsınız.

  Yazı kaynağı : www.bulurum.com

  Eğitim ve Doktrin Komutanlığı

  Eğitim ve Doktrin Komutanlığı

  Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin Komutanlığı (EDOKKara Kuvvetlerinin bütün görevleri için gereken personel eğitimini en üst seviyede sağlamaktan sorumlu birliktir. Karargâhı Çankaya'da bulunmaktadır.

  Tarihçe[değiştir | kaynağı değiştir]

  1985 yılında Kara Kuvvetleri Eğitim Komutanlığı adıyla kurulmuş, 1994 yılında ismi Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin Komutanlığı olarak değiştirilmiştir.

  2004 yılında kadrosu korgenerallikten orgeneralliğe yükseltildi ve Orgeneral İsmail Koçman komutanlığa atandı.[1][2]

  2007 yılında tüm sınıf okulları Eğitim ve Doktrin Komutanlığına bağlanmıştır.[3] Farklı şehirlerdeki askerî eğitim birlikleri ve sınıf okulları bu komutanlığa bağlıdır.[4][5]

  2019 yılında karargâh yerleşkesinin de olduğu komutanlığa TOKİ tarafından cami yapılmıştır.[6]

  Bağlı birimler[değiştir | kaynağı değiştir]

  Görev yapmış komutanlar[değiştir | kaynağı değiştir]


  Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  EDOK Eğitim ve Doktrin Komutanlığı, Çankaya nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  EDOK Eğitim ve Doktrin Komutanlığı, Çankaya nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Çankaya şehrinde EDOK Eğitim ve Doktrin Komutanlığı konumuna Toplu Taşıma

  Çankaya, Türkiye'deki EDOK Eğitim ve Doktrin Komutanlığı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile EDOK Eğitim ve Doktrin Komutanlığı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak EDOK Eğitim ve Doktrin Komutanlığı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  EDOK Eğitim ve Doktrin Komutanlığı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 13537 - Kk Eğitim Ve Doktrin Komutanlığı; 10936 - Endotem; 10948 - 1333. Sokak; 13535 - Çetin Emeç Cd.; 10939 - Ehli Beyt Cami; Söğütözü; 13536 - Çetin Emeç Cd.; 10963 - Kirami Refia Alemdaroğlu Lisesi; 10947 - Otelcilik Okulu; Aşti.

  EDOK Eğitim ve Doktrin Komutanlığı adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 153158-3191194481 Metro: M1-M2-M3

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca EDOK Eğitim ve Doktrin Komutanlığı için yol tarifi alın.

  EDOK Eğitim ve Doktrin Komutanlığı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Çankaya konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  EDOK Eğitim ve Doktrin Komutanlığı için Otobüs ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap