Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kizilcik serbeti fragman 21 bölüm fragmanı

  1 ziyaretçi

  kizilcik serbeti fragman 21 bölüm fragmanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kızılcık Şerbeti Son Bölüm İzle - Kızılcık Şerbeti 19. Bölüm İzle! 20. Bölüm Fragman

  Kızılcık Şerbeti Son Bölüm İzle - Kızılcık Şerbeti 19. Bölüm İzle! 20. Bölüm Fragman

  ​Kızılcık Şerbeti 20. Bölüm Fragman - Kızılcık Şerbeti Son Bölüm İzle! Kızılcık Şerbeti 19. Bölüm İzle full, yeni, son bölüm Show Tv.

  Kızılcık Şerbeti dizisi en son 19. bölümü ile izleyici ile buluşmuştu. Hem Türkiye'de hem de dünyanın farklı ülkelerinde ilgiyle izlenen dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Dizinin 20. bölümü bu Cuma yayınlanacak. Peki dizide geçtiğimiz bölümde neler olmuştu?

  Kızılcık Şerbeti Son Bölüm İzle!

  Kızılcık Şerbeti'nin 19. Bölümünde neler oldu?

  Nursema düşme sonrası ağır yaralanmıştır. İbrahim ve ailesi panik halde onu bir hastaneye götürürler ve Nursema iyileşmeden ailesine haber vermemeye karar verirler. Abdullah Ünal’ın tepkisinden korkmaktadırlar.

  Nursema’nın evlenmesinden dolayı dağılan Umut’u teselli etme görevini her zamanki gibi Alev üstlense de onun da kendi aşk hayatı çok yolunda gitmemektedir.
  Ömer ve Kıvılcım birlikteliklerini doyasıya yaşamaktadırlar. Doğa ile arasının düzelmesi de Kıvılcım için ayrı bir mutluluk kaynağıdır.

  Nilay kapandıktan sonra yeni dünyasını iyice abartma yoluna girecek, bu konuda en büyük desteği de Pembe’den görecektir. Nursema hastanede kendine gelecek ve öğreneceği büyük sır onu şoke edecektir.

  Kızılcık Şerbeti 19. Bölüm FULL HD TEK PARÇA İzle

  ​Kızılcık Şerbeti 20. Bölüm Fragman

  Kızılcık Şerbeti dizisinde heyecan ve entrika dolu bir bölüm daha geride kaldı. Peki Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Bu soru yeni fragman videosu Show TV tarafından paylaşıldığında yanıt bulacak. Son fragman videosu yayınlandığı an yazımıza eklenecektir.


  İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır.

  Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

  Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Show TV’de!

  Yazı kaynağı : baskentpostasi.com

  Suskunlar 21. Bölüm HD Tek Parça İzle

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap