Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kizilcik şerbeti 19 bölüm fragmanı

  1 ziyaretçi

  kizilcik şerbeti 19 bölüm fragmanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kızılcık Şerbeti 19. Bölüm fragmanı izle Show TV ekranında! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, gelecek bölümde neler olacak?

  Kızılcık Şerbeti 19. Bölüm fragmanı izle Show TV ekranında! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, gelecek bölümde neler olacak?

  KIZILCIK ŞERBETİ İZLE SHOW TV İLE YAYINDA!

  10 Mart 2023 tarihli Kızılcık Şerbeti 23. bölüm izle için:

  https://www.showtv.com.tr/canli-yayin

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Kızılcık Şerbeti 19.Bölüm Fragmanı - Dailymotion Video

  Kızılcık Şerbeti 19. bölüm 2. fragmanı! Nursema ölecek mi?

  Kızılcık Şerbeti 19. bölüm 2. fragmanı! Nursema ölecek mi?

  Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti 19. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Son bölümü ile sosyal medyayı sallayan dizinin yeni bölümü büyük bir merakla bekleniyor.

  Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Doğukan Güngör, Ceren Yalazoğlu Karakoç ve Settar Tanrıöğen gibi isimler yer alıyor.

  18. bölümde Nursema'nın zorla evlendirilme sahnesi ve gerdek gecesi sahnesi büyük tepki toplamıştı.

  Dizide yer alan şiddet sahneleri sonrası RTÜK dizi hakkında inceleme başlatıldığını açıkladı. Tüm bu yaşananların yanında yeni bölümde yaşanacaklar merakla beklenmeye başladı.

  Nursema'nın aşağıya düştüğü görüntülerin yer aldığı 1. fragmanın ardından dizinin 2. fragmanı da yayınlandı.

  Peki Nursema ölecek mi? İşte Kızılcık Şerbeti 19. bölüm 2. fragmanı..

  Kızılcık Şerbeti 17 Mart 2023 Cuma günü yeni bölümüyle ekranlara gelecek. 

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Kızılcık Şerbeti 19. Bölüm Fragmanı

  Kızılcık Şerbeti 19.bölüm fragmanı: ‘’Biz bu kızın ailesine nasıl hesap vereceğiz?’’

  Kızılcık Şerbeti 19.bölüm fragmanı: ‘’Biz bu kızın ailesine nasıl hesap vereceğiz?’’

  Kızılcık Şerbeti 19.bölüm fragmanında rızası alınmadan evlendirilen Nursema, ölümün eşiğine sürüklenir. Acilen hastaneye yatırılan Nursema için hayatta kalma mücadelesi başlar.

  Gönül Dağı 89.bölüm fragmanı: Divane (Adem) hayata gözlerini mi yumdu? Acıklı sözler!

  Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanında nikahın kıyılmasının ardından Nursema’ya ulaşamayan ailesi tedirginlik duymaya başlar. Öte yandan bir süredir araları limoni olan Kıvılcım ile Doğa buzları eritirken, Nursema’nın evlendiği kişinin ailesi ise başına gelenleri örtbas edip Pembe’ye yalan söyler.

  Teşkilat’a ‘yabancı ajan’ geliyor! Kuruluş Osman’ın unutulmazı TRT1 dizisiyle dönüyor

  Diğer taraftan duygularını gizleyemeyen Abdullah, Alev’e hiç beklemediği bir anda aşk itirafında bulunur. Abdullah’ın, ‘’Olmaz dedim ama oldu. Ben sizi seviyorum’’ çıkışı Kızılcık Şerbeti yeni bölüme damgasını vurur.

  Nursema’nın imam nikahının sonlandırılması için yapılanları öğrenen Abdullah, Alev’le yüzleştikten sonra Nursema ve İbrahim’in resmi nikah işlemlerini hızlandırmak için harekete geçecektir.

  Kıvılcım ve Ömer birlikteliği konusunda büyük tepki gösteren Doğa’nın annesine karşı bir türlü yumuşamaması sonucunda Ömer devreye girecek, ancak onun konuşması da Doğa’nın fikir değiştirmesi için yeterli olmayacaktır. Kıvılcım’ın okulda yaşayacağı bir olay Doğa’yı kendisine getirecek, annesinin ölümle burun buruna gelmesi sonucu yaptığı yanlıştan dönecektir.

  Çocuk odasının duvar kağıtları yüzünden yaşanılan tartışma konusunda kendini affettirmek isteyen Pembe’nin bu konudaki girişimi yine bir sonuç vermeyecektir. Nilay işsiz abisine iş bulmak için çabalayacak, sonuçta İhsan, Abdullah’ın şoförü olacaktır.

  Ömer’in evlilik konusunu yavaştan alıyor hissine kapılan Kıvılcım, Ömer’in yapacağı hoş bir sürpriz ile çok mutlu olacaktır. Nursema’dan umudunu kesen Umut, onun resmi nikahını öğrenince iyice çıldıracak, bir delilik yapmasını Alev önleyecektir. Ve Nursema’ya resmi nikah kıyılacak ancak bu nikahta keramet olmayacağı ilk geceden belli olacaktır.

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap